Program tv na piątek, 4.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas rozpocząć weekend! Przed nami piątek, 4 stycznia 2019. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 4.01.2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 4.01.2019 r.:

Jack Ryan pracuje w CIA jako analityk. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma za zadanie rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina. Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA. Jack próbuje udaremnić spisek.
"Jack Ryan: Teoria chaosu" - TVN, godz. 20:00

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 20:10

Mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości Julia Wejcher marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje.
"Miłość na wybiegu" - TVP2, godz. 20:45

Pomimo dezaprobaty przyjaciół 23-letni Scott Pilgrim zaczyna spotykać się z 17-letnią Knives. Pewnego dnia młody mężczyzna spotyka dziewczynę, która od jakiegoś czasu pojawiała się w jego snach. Oszołomiony i zauroczony Scott obsesyjnie zakochuje się w różowowłosej, atrakcyjnej, lecz antypatycznej Ramonie. Teraz musi poradzić sobie z desperacją odtrąconej Knives, a także przystąpić do gry na śmierć i życie z byłymi partnerami nowej ukochanej: Matthew Patelem, popularnym aktorem i deskorolkarzem Lucasem Lee, weganinem oraz bliźniakami.
"Scott Pilgrim kontra reszta świata" - TVN 7, godz. 21:55

Peter Parker jest wyobcowanym nastolatkiem. Chodzi jeszcze do liceum, podkochuje się w ślicznej Gwen i próbuje odkryć tajemnicę z przeszłości. Peter nie zna rodziców i wychowuje się w domu wujostwa. Teczka, którą zostawił mu ojciec, naprowadza go na ślad doktora Curta Connorsa. Podczas wizyty w jego laboratorium Peter zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Daje mu to nadnaturalne zdolności, dzięki którym będzie mógł zmierzyć się z Jaszczurem, mrocznym alter ego naukowca.
"Niesamowity Spider-Man" - Polsat, godz. 22:00

Scenariusz oparty jest na opowiadaniu Josepha Conrada "Jądro ciemności" i relacjonuje historię wyprawy kapitana Benjamina Willarda. Bohaterowi polecono zlikwidowanie szalonego pułkownika Kurtza, który na własną rękę rozpoczął morderczą wojnę na pograniczu wietnamsko-kambodżańskim. Po odnalezieniu pułkownika Willard ma według własnego uznania go zabić bądź wezwać bombowce, które zniszczą obóz. Wraz z grupką żołnierzy kapitan rusza łodzią patrolową w górę Mekongu.
"Czas Apokalipsy" - TVN, godz. 22:15

Urodzona w Dublinie Christina Noble od najmłodszych lat doświadczała krzywd od losu. Nieszczęścia, które na nią spadły - głód, pobyt w sierocińcu, gwałt i odebranie dziecka, nie złamały jej, lecz dodały sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed napalmem kobieta postanowiła wyruszyć do Azji, by odkryć przeznaczenie.
"Mama Tina" - TVP1, godz. 22:30

Zobacz galerię

Relacja z premiery filmu "Pech to nie grzech"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 4.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×