Program tv na piątek, 4.09.2015. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Piątek, piąteczek, piątunio! Co w związku z tym? Oj, będzie co oglądać! Piłkarskie emocje i świetne filmy już na Was czekają. Sprawdźcie program tv na piątek i wybierzcie, co będziecie oglądać wieczorem!

Multimedia

Kochacie kabarety? Przed nami program montażowy złożony z fragmentów najlepszych imprez tegorocznych wakacji i przygotowany specjalnie na pożegnanie lata. Przypomnienie skeczy i piosenek z kabaretonów: Latający Klub Dwójki na wakacjach w Lubelskiem, XVII Mazurska Noc Kabaretowa, XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa. W programie pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Neo - Nówka, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Ewa Błachnio, Kabaret Jurki, Łowcy. B i inni.
Kabaretowe hity lata 2015 - TVP2, godz. 20:10

Pamiętacie, jak niemal rok temu Polacy na Stadionie Narodowym Warszawie pokonali Niemców 2:0? Wtedy gole dla biało-czerwonych strzelali Arkadiusz Milik i Sebastian Mila. O powtórzenie takiego wyniku we Frankfurcie z pewnością będzie bardzo trudno. Drużyna Adama Nawałki w ciągu ostatnich 12 miesięcy zrobiła jednak spory postęp. Czy jest szansa na kolejne zwycięstwo? Gwiazda naszej drużyny, Robert Lewandowski przewiduje, że we Frankfurcie niemiecka drużyna nie będzie myślała wyłącznie o ofensywie. Trzymamy kciuki! Czytaj więcej
Niemcy - Polska - Polsat, godz. 20:35

Lew Alex - król miejskiej dżungli i główna atrakcja nowojorskiego ZOO oraz jego najlepsi przyjaciele, żyrafa Melman oraz hipopotamica Gloria wymykają się ogrodu zoologicznego w poszukiwaniu znudzonej dotychczasową sytuacją i brakiem towarzystwa zebry Marty. W Nowym Jorku niewiele już dziwi mieszkańców, ale lew, żyrafa i hipopotam na wspólnej wycieczce po mieście nie pozostają niezauważeni. Przyjaciołom udaje się odnaleźć Marty'ego, ale nie udaje im się już wrócić do ZOO. Zwierzęta zostają otoczone, schwytane i odesłane w klatkach statkiem do Afryki. Gdy banda pingwinów opanowuje statek, Alex, Marty, Melman i Gloria cudem ratują się przed utonięciem. Morze wyrzuca ich na brzeg egzotycznej wyspy Madagaskar. Dopiero tu zaczynają się prawdziwe problemy.
"Madagaskar" - TVN, godz. 20:00

Bracia Stephen i Brian McCaffreyowie zawsze prowadzili między sobą niezdrową rywalizację, która rozpoczęła się przed wieloma laty, kiedy jeszcze byli dziećmi, i trwa do dziś. Ich nieżyjący ojciec zginął w płomieniach podczas akcji. Kilkuletni Brian był świadkiem tragedii, a zdjęcie malca z hełmem ojca obiegło cały świat i zostało wyróżnione prestiżową Nagrodą Pulitzera. Każdy z braci ma własną teorię na temat jego strasznej śmierci, o której nigdy nie zapomnieli, choć od tamtego wydarzenia minęło 20 lat. Niezgodność charakterów i ciągła rywalizacja między braćmi uniemożliwia im jednak dalszą współpracę. Dzięki pomocy swojej byłej dziewczyny, Jennifer Vaitkus, Brian przenosi się do działu śledczego straży pożarnej, specjalizującego się w prowadzeniu spraw umyślnych podpaleń. Zostaje skierowany do jednostki Donalda Rimgale'a. Tymczasem w Chicago dochodzi do serii groźnych pożarów. Wszystko wskazuje na to, że nie są to przypadkowe zaprószenia ognia.
"Ognisty podmuch" - TV4, godz. 20:00

Lądowanie na Księżycu w 1969 roku przeszło do historii jako jedno z największych osiągnięć w dziejach ludzkości. Rok później kolejna wyprawa na satelitę Ziemi była już dla amerykańskiej opinii publicznej zaledwie jeszcze jedną "rutynową" ekspedycją kosmiczną, a telewizja z trudem znajdowała czas antenowy, by relacjonować misję. Wszystko zmieniło się, kiedy ze statku kosmicznego Apollo 13 nadano słynny komunikat, "Houston, mamy problem". W drodze na Księżyc, na statku Apollo 13 doszło do eksplozji. Trzech znajdujących się na pokładzie astronautów, Jim Lovell, Fred Haise i Jack Swigert znalazło się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ich szanse na powrót na Ziemię były minimalne. Film Rona Howarda jest rekonstrukcją dramatycznej walki o przetrwanie, podjętej przez samych astronautów i przez kontrolę lotów na Ziemi, a także opowieścią o traumie rodzin uwięzionych w kosmosie bohaterów.
"Apollo 13" - Ale Kino+, godz. 20:10

Czas na komedię romantyczną! Bohaterka tej historii to 30-letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. Mieszka w Warszawie. Ma dobrze płatne kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji, dla której poświęca wszystko. Okazuje się jednak, że ta dumna i traktująca wszystkich z dystansem kobieta ma też swoje tęsknoty i skryte marzenia o macierzyństwie. Niestety, sprawy zawodowe nie pozwalają jej na uregulowanie życia osobistego. Obawia się, że nie mogłaby pogodzić pracy z wychowaniem dziecka. Na jej drodze pojawia się Marek, "złowiony" przez nią dla amerykańskiego klienta z Doliny Krzemowej. Wkrótce okaże się, że ta znajomość totalnie zmieni jej życie.
"Nigdy nie mów nigdy" - TVP1, godz. 20:25

Rozeszła się wieść, że w Afryce, w miejscu zwanym "kolebką życia" znajduje się mityczna puszka Pandory, źródło wszelkich chorób i nieszczęść. Szalony naukowiec, Jonathan Reiss postanawia wykorzystać zawartość puszki do swoich nieodpowiedzialnych eksperymentów, a dokładnie - aktu bioterroryzmu, który zapewniłby mu absolutną władzę nad światem. Lara Croft musi przechwycić puszkę Pandory, nim Reiss wykorzysta znalezisko do swoich niecnych celów. Aby zrealizować swe zadanie Lara musi przemierzyć niemal cały świat, trafia do Chin, Hong Kongu, Kenii i Tanzanii.
"Lara Croft Tomb Rider: Kolebka życia" - TVN, godz. 21:50

Po 11 latach od "Tatanica" Kate Winslet i Leonardo DiCaprio znowu razem! Tym razem parę zobaczymy w dramacie, rozgrywającym się w latach 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża. To jednak niczego nie poprawia. Za rolę April, Kate Winslet otrzymała nagrodę Złoty Glob.
"Droga do szczęścia" - Paramount Channel, godz. 22:00

Na koniec, niezapomniany, odwołujący się do pozaziemskich zjawisk dreszczowiec autorstwa Stevena Spielberga. To fascynująca, klasyczna opowieść o duchach z nadzwyczajnymi efektami specjalnymi stworzonymi przez zespół Industrial Light and Magic George'a Lucasa. Młode małżeństwo, Steve i Diana przeprowadzają się do wymarzonego domu. Wkrótce okazuje się, że to miejsce jest nawiedzone. Dzieją się w nim straszne rzeczy. Pewnego razu Dianie ukazuje się duch i informuje ją, że dom został wzniesiony w samym sercu starego cmentarzyska Indian. Wkrótce telewizor zaczyna kontrolować zachowanie córeczki Diany, aż w końcu mała znika w jego wnętrzu. Steve i Diana zdani wyłącznie na własne siły muszą uwolnić dziewczynkę od mocy demonów.
"Duch" - TVN7, godz. 22:10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×