Program tv na piątek, 4.11.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przed nami finał 6. edycji "Tańca z gwiazdami", a także moc filmowych propozycji nie do odrzucenia! Co warto obejrzeć w piątek w tv? Oto nasze propozycje!

Multimedia

Hobbitowi Bilbo Bagginsowi i kompanii trzynastu krasnoludów, dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę, udaje się odzyskać legendarny skarb Ereboru i pokonać smoka Smauga. Bogactwa Samotnej Góry kuszą nie tylko ich. Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony orków do ataku. Armie krasnoludów, elfów i ludzi będą musiały podjąć decyzję, czy wolą zjednoczyć się i stanąć do walki, czy poddać się i zginąć z ręki wroga.
"Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - TVN, godz. 20:00

Ted Kramer jest całkowicie pochłonięty sobą i własną karierą. Jego żona Joanna nie zamierza dłużej tego znosić i pewnego dnia zostawia Teda razem z sześcioletnim synem Billym. Chłopiec ledwo zna ojca, a Ted nie ma pojęcia o wychowywaniu dzieci. Skazani na siebie będą musieli się poznać. Ted zmienia zupełnie podejście do dziecka i do życia. I właśnie w momencie, w którym ojcowsko-synowski układ zdaje się funkcjonować idealnie, Joanna oświadcza, że chce zabrać Billy'ego do siebie. Ted nie zamierza się poddać. Sprawa trafia do sądu.
"Sprawa Kramerów" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Przed nami wielki finał 6. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą: Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. Każda z par będzie musiała zaprezentować swoje umiejętności w trzech tańcach... czytaj więcej
"Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Jimmy, Sean i Dave znają się od dzieciństwa. Ich przyjaźń została nagle przerwana przez tragiczne wydarzenie. Dave został porwany. Był przez kilka dni więziony i wykorzystywany seksualnie przez dwóch mężczyzn. To traumatyczne doświadczenie zaważyło na jego życiu. Bohaterowie spotykają się po 25 latach, znowu w tragicznych okolicznościach. 19-letnia córka Jimmy'ego została zamordowana. Śledztwo prowadzi Sean, który jest policjantem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Rzeka tajemnic" - Ale kino+, godz. 20;10

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury, tym razem zrealizowana w technologii 3D! Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy "Conan Barbarzyńca" nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat, lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cymerii. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć, w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Zym potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca. Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych. Od lat realizuje krwawy plan zemsty podąża tropem Khalara i likwiduje bez litości kolejnych jego popleczników. Pewnego dnia przyjdzie mu stoczyć walkę, na którą czekał całe życie. Nim jednak do niej dojdzie, musi ocalić z jego rąk dziedziczkę odwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiącą w niej moc i stanie się niepokonany.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Conan Barbarzyńca" - Polsat, godz. 22:15

Szkocję pustoszy wirus zwany "Żniwiarzem". W trosce o obywateli rząd Wielkiej Brytanii postanawia odizolować rejon występowania zarazy od reszty wyspy. Ćwierć wieku później w Londynie pojawia się nowe ognisko choroby. Na zdjęcia satelitarnych Szkocji widać żywych ludzi. Skoro ktoś przeżył, musi tam być lekarstwo albo organizmy ocalałych same wyprodukowały skuteczne antidotum. W celu zdobycia lekarstwa rząd decyduje się wysłać za mur elitarny oddział pod dowództwem major Eden Sinclair.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Doomsday" - Tv Puls, godz. 22:30

Daleko na odludziu, wampiry przywracają do życia swego idola. Dzięki ich staraniom ożywa legendarny książę Dracula, upiorny protoplasta wszystkich wampirów. Powraca do świata przybierając współczesne imię Drake (Dominic Purcell). Tylko on, w odróżnieniu od pozostałych wampirów, przystosował się do życia w promieniach słońca. Ta cecha szczególnie utrudnia zadanie łowcom wampirów, takim jak słynny, nieustraszony Blade (Wesley Snipes). Drake stanowi dla niego wyjątkowo trudny do schwytania cel. Ponadto sprytny wampir wie, jak wykorzystać współczesne niuanse, aby swoim prześladowcom utrudnić zadanie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Blade: mroczna trójca" - TVN, godz. 23:05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×