Program tv na piątek, 7.07.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

W programie TV na piątek m.in. "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i koncert "Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017". Na tym jednak nie koniec! Sprawdź program TV na 7 lipca 2017.

Multimedia

Program tv na piątek, 7 lipca 2017:

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.
PRZECZYTAHJ RECENZJĘ FILMU
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" - TVN, godz. 20:00

Ponad 50-tysięczna publiczność przed sceną, milionowa widownia przez telewizorami. Już 7 lipca powraca wyjątkowe wydarzenie plenerowe tego lata Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017. To właśnie w tutaj fani muzyki tanecznej, disco i folkowej będą bawić się przy największych hitach, bez których nie może się odbyć żadna impreza w Polsce. Na scenie wystąpią m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Piękni i Młodzi oraz Long & Junior. Koncert poprowadzą: Sławomir i Norbi. Transmisja festiwalu na żywo w Telewizji Polsat i na kanale Disco Polo Music. Ubiegłoroczną edycję Disco Hit Festival Kobylnica na antenach Telewizji Polsat i Disco Polo Music obejrzało średnio ponad 2,5 miliona widzów.
"Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017" - Polsat, godz. 20:00

W czasach, kiedy półki sklepowe świeciły pustkami, a w dusze obywateli wkradała się wszechogarniająca szarzyzna, to oni odrywali nas od marazmu codzienności i wprowadzali w barwny świat, bez potrzeby posiadania paszportu. Każdy z odcinków to zupełnie inna opowieść – nie tylko osobiste losy autorów, ale także odmienne spojrzenie na ówczesną rzeczywistość oraz wspomnienia, które często mogą zaskakiwać. Bohaterami serii będą m.in. tak kultowe postaci jak: Papcio Chmiel, Szarlota Pawel, Janusz Christa, Tadeusz Baranowski czy Grzegorz Rosiński... czytaj więcej
"Komiks - Superbohater PRL" odcinek 1. - Canal+, godz. 20:30

Piosenkarka Deloris zostaje nauczycielką muzyki w szkole prowadzonej przez siostry zakonne w jednej z najgorszych dzielnic Reno. Udaje jej się przełamać niechęć uczniów, którzy uważali lekcje muzyki za niepotrzebne, a nawet zwerbować ich do chóru szkolnego. Nawet najbardziej niechętna zajęciom Rita, która przejawia talent śpiewaczy, w końcu przyłącza się do chóru. Tymczasem wychodzi na jaw, że szkoła ma zostać zamknięta. Siostry postanawiają zgłosić chór do udziału w konkursie stanowym. Od wyniku rywalizacji zależą losy szkoły.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zakonnica w przebraniu II" - TVP1, godz. 21:55

Basia, żona blisko 70-letniego Włodka, opuszcza go po dziesiątkach wspólnie spędzonych lat. Mężczyzna trafia do szpitala. Sąsiedzi zawiadamiają syna oraz wnuka Włodka. Paweł, sławny pianista, przyjeżdża z Berlina, gdzie koncertował. Maciek, jego syn, mieszka z matką w Londynie. Mężczyźni nie widzieli się od lat. Paweł postanawia odnaleźć matkę i namówić ją do powrotu. Maciek i Włodek jadą razem z nim. Podróż staje się okazją do odwiedzenia miejsc z przeszłości oraz do powrotu do niewyjaśnionych spraw.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mój rower" - TVN7, godz. 22:05

Osadzona w futurystycznej scenerii totalitarnej Wielkiej Brytanii historia młodej kobiety, Evey (Natalie Nortman), przedstawicielki klasy robotniczej, którą od śmierci ratuje człowiek w masce, zwany "V" (Hugo Weaving). V to mężczyzna o złożonej osobowości, pełen życia, czuły, wrażliwy na słowo pisane, intelektualista oddany sprawie wyzwolenia swych rodaków od terroru wymuszającego na nich posłuszeństwo. Jest w nim także gorycz, pragnienie zemsty, samotność i gotowość do przemocy, poszukiwanie osobistej vendetty. Walcząc o uwolnienie Anglików od korupcji i okrucieństwa, które zatruły elity władzy, V potępia tyranię wyznaczonych odgórnie przywódców i zachęca rodaków, aby przyłączyli się do niego w cieniach Parlamentu 5 listopada _ w Dniu Guya Fawkesa...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"W jak wendeta" - TVN, godz. 23:55

Zobacz galerię

Zobacz, jakie seriale warto nadrobić w wakacje!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 7.07.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×