Program tv na piątek, 8.02.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 8 lutego 2019 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w piątek, 8.02.2019 w TV!

Multimedia

Program tv na piątek, 8.02.2019 r.:

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do decydującej bitwy. Wśród wojowników, którzy muszą zmierzyć się z najeźdźcami, jest podpułkownik Bill Cage. Mężczyzna ginie podczas pierwszej walki, zabijając wcześniej jednego z obcych. Niespodziewanie Cage budzi się do życia. Uwięziony w pętli czasu musi dzień w dzień przeżywać śmierć na nowo. Za każdym razem jest silniejszy i sprytniejszy.
"Na skraju jutra" - TVN, godz. 20:00

Sam jest zrozpaczony po rozstaniu z miłością swojego życia. Linda zostawiła go dla pochodzącego z Francji Antona. Porzucony mężczyzna jedzie do Nowego Jorku i koczuje w opuszczonym domu naprzeciwko apartamentu, w którym mieszka jego była dziewczyna. Postanawia zrobić wszystko, by Linda odeszła od kochanka. Po paru tygodniach dołącza do niego urocza Maggie. Dziewczyna chce zemścić się na Antonie, byłym narzeczonym. Ona i Sam łączą siły, by rozdzielić kochanków i uprzykrzyć życie Antonowi. Los płata im figla.
"Miłość jak narkotyk" - TVN 7, godz. 20:00

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że John zmarł. W trakcie ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że Shirley jest dzieckiem nieślubnym, na dodatek jest Mulatką. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:10

Max jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać na boku. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Jedną z jego klientek zostaje Stella, studentka pedagogiki i dziewczyna gangstera. Dość prosta sytuacja komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, a "Ramzes" postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. Tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.
"E=mc2" - TVP2, godz. 20:45

Jedenastoletni Cameron mieszka z matką. Pewnego dnia chłopiec zostaje zaatakowany we własnym domu. Szybko wychodzi na jaw, że został opętany. Egzorcyści nie potrafią przepędzić demona, a agresywne dziecko jest coraz bardziej niebezpieczne dla otoczenia. O pomoc zostaje poproszony naukowiec, dr Ember.
"Wcielenie" - CANAL+, godz. 21:00

Afshin Ghaffarian urodził się w Iranie. Od najmłodszych lat kochał taniec, ale w rządzonym przez duchownych muzułmańskich rodzinnym kraju taniec był surowo zakazany jako sprzeczny z regułami islamu. W sekrecie chłopak włamywał się na zakazany YouTube i naśladował kroki Michaela Jacksona, choreografię Piny Bausch i taniec Rudolfa Nuriejewa. Wkrótce przyłączyli się do niego inni młodzi ludzie. Tancerze mogli spotykać się tylko w miejscach najbardziej odludnych. Takim punktem była pustynia, lecz nawet ona nie okazała się całkowicie bezpieczna.
"Taniec pustyni" - TVP1, godz. 21:35

Zobacz galerię

"Planeta Singli 3" wkrótce w kinach!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 8.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×