Program TV na piątek, 9.02.2018. Co warto obejrzeć w telewizji? [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w piątek, 9.02.2018 w telewizji? W programie TV na piątek m.in. Harry Potter, "Kochaj albo rzuć", "To właśnie miłość" i "Człowiek w żelaznej masce". Sprawdź program TV na 9 lutego 2018!

Multimedia

Program tv na piątek, 9 lutego 2018 r.:

Szósta część przygód Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. Harry wraz z najlepszymi przyjaciółmi - Hermioną i Ronem - rozpoczyna szósty rok nauki w Hogwarcie - słynnej szkole magii. Po odrodzeniu Lorda Voldemorta wiele się zmieniło - uczelnia nie jest już tak bezpieczna jak niegdyś i nawet w jej murach może czaić się zagrożenie. W ręce Harry'ego trafia księga należąca do tajemniczego Księcia Półkrwi. Dodatkowo profesor Dumbledore postanawia udzielić młodemu czarodziejowi kilku prywatnych lekcji, by zwiększyć jego szanse w starciu z Voldemortem. Tymczasem Draco Malfoy zaczyna się dziwnie zachowywać.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Harry Potter i Książę Półkrwi" - TVN, godz. 20:00

Kontynuacja przygód Hellboya, czerwonoskórego, rogatego, człekopodobnego stwora, który tym razem musi stawić czoło elfickiemu księciu Nuadzie i wskrzeszonej przezeń niezniszczalnej armii mechanicznych potworów. Nie będzie to łatwe, tym bardziej że i w życiu osobistym "piekielnego chłopca" pojawią się problemy. Hellboy, podobnie jak Batman, Spiderman, Superman, Hulk i inni hollywoodzcy superbohaterowie, najpierw zaistniał w komiksie. Jego twórcą jest Mike Mignola, zaś seria, którą stworzył liczy już wiele zeszytów i doczekała się licznych przekładów, także na język polski. Podczas swych niesamowitych przygód Hellboyowi przyszło się mierzyć z rozmaitymi ekscentrycznymi "czarnymi charakterami", wśród których znalazło się miejsce i dla Grigorija Rasputina, i dla budzącej skojarzenia z grecką mitologią wiedźmy Hekate, i dla Baby Jagi, która wszakże w interpretacji Mignoli uosabia ducha Rosji.
"Hellboy: Złota armia" - TV Puls, godz. 20:00

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Karguli. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka Ania otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce okazuje się, że John zmarł. W trakcie pogrzebowej ceremonii pojawia się nowy członek rodziny_córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku_nie dość, że owa Shirley jest dzieckiem nieślubnym, to na dodatek jest Mulatką. A przecież już na statku o mało nie zemdlał, kiedy zobaczył czarnoskórego księdza. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago. Z zetknięcia tych dwóch przybyszów z polskiej prowincji z obcą kulturą nowoczesnej metropolii, z innym, nie znanym im zupełnie życiem wynika wiele zabawnych konfliktów i komicznych scen.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:10

Szkolna piękność zrywa z Zackiem, gwiazdą szkolnej drużyny sportowej. Odtrącony chłopak zakłada się z kolegami, że każdą dziewczynę można wypromować na królową balu maturalnego. Przyjaciele wybierają najmniej atrakcyjną szkolną ekscentryczkę, Laney Boggs, pochodzącą z biednej rodziny. Pod wpływem uroczego Zacka ona powoli zmienia się z brzydkiego kaczątka w piękną księżniczkę. Staje się jedną z najatrakcyjniejszych dziewczyn w szkole. Rezultaty metamorfozy zaskakują wszystkich, a najbardziej Zacka. Wkrótce Laney dowiaduje się o zakładzie.
"Cała ona" - TVP2, godz. 20:45

Drobny złodziejaszek Charlie Croker opuszcza właśnie więzienie, żegnając się uniżenie z panem Bridgerem, dystyngowanym starszym jegomościem będącym żywą legendą angielskiego świata przestępczego i z tego względu cieszącym się wielkim szacunkiem nie tylko innych skazańców, ale także więziennych strażników. Na wolności wita Charliego jego dziewczyna Lorna i czeka na niego kolejne złodziejskie zadanie. Z Charliem kontaktuje się bowiem wdowa po niejakim Rogerze Beckermanie, kumplu Charliego, który został niedawno zlikwidowany przez włoską mafię. Pani Beckerman przekazuje Charliemu taśmę, na której jej mąż - przeczuwając swoją śmierć - nagrał instrukcję dotyczącą przeprowadzenia zuchwałego napadu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Włoska robota" - HBO, godz. 21:05

Ponowne spotkanie trzech muszkieterów i D'Artagnana, może oznaczać tylko jedno - kolejne przygody i sceny pełne akcji. Nieustannie przyświeca im hasło: "jeden za wszystkich i wszyscy za jednego". Tym razem muszkieterowie nie mogę patrzeć bezczynnie, gdy Paryż głoduje, a króla Ludwika XIV bardziej interesują historie miłosne, rozpusta i dworskie intrygi niż los poddanych. Trzej muszkieterowie, w których role wcielili się znakomici Jeremy Irons, John Malkovich i Gerard Depardieu planują śmiały plan uwolnienia Francji spod tyranii króla.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Człowiek w żelaznej masce" - TVP1, godz. 22:30

Miłość niejedno ma imię... O czy przekonują się bohaterowie komedii Richarda Curtisa. Nadchodzi Boże Narodzenie w Londynie. Dla niektórych to czas radości, dla innych smutku. Były eksgwiazdor rocka Billy Mack nagrywa swój przebój w nowej, bożonarodzeniowej wersji. Jamie dowiaduje się, że jego dziewczyna ma romans z jego bratem. Peter i Juliet właśnie wzięli ślub, jednak dziewczyna nie umie ułożyć swoich relacji z najlepszym przyjacielem męża. Daniel cierpi po stracie żony, ale musi zająć się jedenastoletnim pasierbem. Karen jak zawsze jest wsparciem dla rodziny i przyjaciół. Choć jej małżeństwo z Harrym wydaje się stabilne, to mężczyznę wodzi na pokuszenia seksowna sekretarka. Do rezydencji na Downing Street 10 właśnie wprowadza się nowo wybrany premier - młody i samotny...
"To właśnie miłość" - TVP2, godz. 22:30

Zobacz galerię

Filmy DO ZOBACZENIA we dwoje

Sprawdź pełny program tv na piątek, 9.02.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Koniecznie dodajcie film ''Edward Nożycoręki'' dzisiaj n aTV Metro o 20:00 ! i- Aa zamiast tego przypominacie filmy które już wielokrotnie emitowano - chociażby ''Hellboy'' na TV Puls .

    09.02.2018 13:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×