Program TV na piątek, 9.08.2019. Co obejrzeć 9 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 9.08.2019? W programie TV na piątek m.in. "Harry Potter i kamień filozoficzny", "X-Men", "X-Men", "Facet na miarę", "Ptaszek na uwięzi","X-Men 2". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 9 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 9.08.2019 r.:

Wielka przygoda Harry'ego Pottera rozpoczyna się w dniu jego jedenastych urodzin, gdy niespodziewanie dowiaduje się on, że jest synem dwojga potężnych czarodziejów i że sam również ma nadzwyczajne zdolności magiczne. Harry otrzymuje zaproszenie do elitarnej Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie poznaje nowych przyjaciół i odkrywa tajemnicę kamienia filozoficznego.
"Harry Potter i kamień filozoficzny" - TVN, godz. 20:00

IV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej Alleluja czyli Happy Day to festiwal, który narodził się w roku 2016, w czasie odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży. Niepowtarzalny, fantastyczny klimat duchowo _ artystyczny, jaki został stworzony podczas festiwalu był najlepszym dowodem na sens i potrzebę jego kontynuacji. W koncercie galowym IV edycji festiwalu Alleluja czyli Happy Day wystąpią m. in. Zakopower, Piotr Rubik, Mafia + zespół To On, zespół TGD.
Festiwal "Alleluja, czyli Happy Day" - TVP2, godz. 20:00

X-Meni to żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie. Jedną z mutantek jest nastoletnia Rogue, która potrafi wcielać się w tego, kogo dotknie. Rogue i Wolverine, samotnik o stalowych pazurach i umiejętności regeneracji, trafiają do szkoły dla mutantów prowadzonej przez profesora Charlesa Xaviera. Ten uczy ich, jak wykorzystywać moc dla dobra ludzkości. Profesor wie, że pewnego dnia on i jego uczniowie będą musieli stawić czoła oddziałom Magneto, X-Mena, który jest przekonany, że mutanci powinni przejąć władzę nad światem.
"X-Men" - Polsat, godz. 20:10

Lee Gates, zwany "guru Wall Street", prowadzi show, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Producentką programu jest Patty Fenn. Pewnego dnia do studia wpada Kyle Budwell, który przez wskazówki Gatesa stracił dorobek całego życia. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę. Grozi, że jeśli wartość akcji, w które zainwestował, nie wzrośnie w ciągu doby, zabije Gatesa. Publiczność zamiera z przerażenia. Oglądalność show rośnie w rekordowym tempie.
"Zakładnik z Wall Street" - Polsat Film, godz. 21:00

Diane prowadzi w Marsylii kancelarię prawną. Pewnego dnia zostawia w kawiarni telefon komórkowy. Po powrocie do domu kobieta odbiera telefon stacjonarny. Mężczyzna przedstawiający się jako Alexndre informuje, że znalazł jej komórkę. Proponuje spotkanie w kawiarni. Po dotarciu w umówione miejsce Diane przekonuje się, że Alexandre wyróżnia się spośród kawiarnianych gości: jest najprzystojniejszy, ale również najniższy - ma zaledwie metr i 36 centymetrów wzrostu. Mimo to Diane jest mężczyzną oczarowana.
"Facet na miarę" - TVP2, godz. 21:25

Rick Jarmin od 15 lat jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Jego zeznania zaprowadziły do więzienia pewnego gangstera, dlatego od tej pory Rick nieustannie zmienia nazwiska i miejsca pobytu. Kłopoty zaczynają się, gdy przypadkowo spotyka byłą dziewczynę, Marianne Graves, obecnie wziętą prawniczkę. Zachowanie Ricka, który początkowo jej nie poznaje, wydaje się Mariannie podejrzane. Nie wie, że Rick po zeznaniach przeciwko szefowi gangu narkotykowego ukrywa się. Na jego trop wpadają pałający żądzą zemsty Eugene Sorenson i jego ludzie.
"Ptaszek na uwięzi" - TVN7, godz. 21:50

W społeczeństwie toczy się dyskusja na temat mutantów. Ludzie boją się istot obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami. W imię ochrony przed "dziwolągami" chcą ograniczyć ich prawa. Gdy teleportujący się mutant o imieniu Nightcrawler wkrada się do Białego Domu i próbuje zaatakować prezydenta Stanów Zjednoczonych, do akcji wkracza wróg X-Menów, generał William Stryker. Ostatecznym rozwiązaniem problemu ma być atak na szkołę profesora Charlesa Xaviera, w której mutanci chronią się przed wrogością otoczenia.
"X-Men 2" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 9.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×