Program TV na piątek, Dzień Dziecka, 1.06.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na Dzień Dziecka to masa atrakcji atrakcji dla najmłodszych ale i nie tylko. W tv m.in. animacje, finałowy odcinek serialu "O mnie się nie martw" i komedia, którą znają chyba wszyscy.

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 1 czerwca 2018 r.:

Przed czterema milionami lat w przytulnej jaskini mieszkała rodzina Krudów, której głową był Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego zagrożenie, zakładał on, że wszystko, co nowe, jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę dzieci, żonę i teściową. Pewnego dnia Krudowie zostali zmuszeni, by wyruszyć na poszukiwanie nowego miejsca zamieszkania. Podczas wyprawy Grug musi zmierzyć się z wynalazkami Guya, który skradł serce jego najstarszej córki. Musi także zmierzyć się z samym sobą i ze strachem, który kierował jego życiem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kurdowie" - Polsat, godz. 20:00

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
"Transformers: Wiek zagłady" - TVN, godz. 20:00

Nastoletni Wiking imieniem Czkawka mieszka na wyspie, gdzie polowanie na smoki należy do codzienności i jest oznaką męstwa oraz kunsztu wojennego. Podczas treningów przygotowujących go do życia dorosłego wojownika spotyka rannego smoka. Początkowo chłopak jest przerażony, lecz wkrótce zaprzyjaźnia się z bestią. Smok okazuje się nie tylko niegroźny, lecz i bardzo płochliwy. Życie Czkawki, jego współplemieńców, a także smoka ulega radykalnej zmianie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak wytresować smoka" - TVN7, godz. 20:00

Krzysiek podejmuje poważną życiową decyzję. Informuje o wszystkim Igę, Sylwię, kolegów oraz Irenkę. Mimo perswazji i racjonalnych argumentów, trwa w swoim postanowieniu. Tymczasem Marcin i Iga wciągają Marka w sprawę Magdy Gadomskiej. Marek występuje jako pełnomocnik w sprawie o odszkodowanie za incydent, który druga strona usiłuje wbrew faktom przedstawić jako wypadek komunikacyjny. Adwokatem przeciwnej strony jest uznany prawnik i mąż Magdy. Szykuje się wieczór panieński Marty i wieczór kawalerski Tomka... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 13. - TVP2, godz. 20:45

Od "Idola" do Cannes. Jak zmieniła się Joanna Kulig - gwiazda najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego?Zobacz więcej

Dorastanie nie jest łatwe. Wie o tym dobrze Riley, której życiem kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek. Zwykle dominuje Radość. Kiedy Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco, na pierwszy plan zaczynają wysuwać się inne emocje. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, nastolatce bardzo trudno jest się odnaleźć nie tylko w nowym mieście, ale także w domu i szkole.
"W głowie się nie mieści" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu. Ani jednak żona biznesmena, ani wspólnik nie mają zamiaru zapłacić. Tomasz postanawia więc sam zarobić żądaną sumę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN7, godz. 22:05

Pewien młody mężczyzna prowadzi podwójne życie. W ciągu dnia pracuje w warsztacie samochodowym Shannona, który załatwia mu zlecenia na sceny kaskaderskie na planach filmowych. Nocami kierowca pomaga rabusiom w ucieczkach z miejsca przestępstw. Po przeprowadzeniu się do nowego lokum chłopak poznaje wychowującą kilkuletniego syna Irene. Między dziewczyną i kierowcą, który okazuje małemu Benicio dużo sympatii, rodzi się uczucie. Gdy mający porachunki z mafią mąż Irene wychodzi z więzienia, następuje ciąg tragicznych wypadków.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Drive" - Ale kino+, godz. 22:15

Zobacz galerię

TOP5 filmów Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na piątek, 1.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×