Program tv na piątek,11.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek to doskonałe propozycje filmowe. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na piątek, 11 sierpnia 2017:

Gotham znalazło się w niebezpieczeństwie. Pingwin, postanowił zniszczyć miasto i jego mieszkańców, licząc na to, że przy okazji uśmierci znienawidzonego Batmana. Na nic nie baczy, niczego się nie boi, święcie wierzy, że wygrana jest po jego stronie. Ma przecież najpotężniejszych sprzymierzeńców. W dziele zniszczenia Pingwin zjednoczył swe siły z przebiegłą i fałszywą kobietą-kotką i biznesmenem Maxem Shreckiem, którego chciwość, żądza władzy i zamiłowanie do okrucieństwa nie mają sobie równych w świecie. Oprócz nich ma do dyspozycji całą armię ślepo posłusznych mu pingwinów. Podejmując walkę z Pingwinem i biznesmenem Shreckiem, Batman może mieć jeszcze nadzieję na wygraną, ale wobec uwodzicielskiej i występnej kocicy nie ma najmniejszych szans.
"Powrót Batmana" - TVN7, godz. 20:00

25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show wystąpiły ikony gatunku. Wśród nich takie gwiazdy, jak: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, MIG. Nie zabrakło nieśmiertelnych przebojów, które podbijały dyskoteki w latach 90. , a także najnowszych hitów disco polo, królujących na zabawach, weselach i rodzinnych imprezach w całej Polsce. Miłośnicy disco polo, którzy nie zdołali dotrzeć na warszawski Stadion Polonii, będą mieli okazję uczestniczyć w jubileuszowej zabawie za pośrednictwem TVP2.
"25 lat disco polo" - TVP2, godz. 20:05

Gwiazda kina akcji Vin Diesel (xXx, Szybcy i wściekli) w dynamicznej, brawurowej komedii dla całej rodziny. Porucznik Shane Wolfe (Diesel), twardziel jakich mało, członek elitarnej formacji Navy S.E.A.L.S. sprawował kontrolę nad misjami wojskowymi w każdym zakątku naszego globu. Teraz jednak zostaje poddany najtrudniejszej próbie w swej karierze - ma ochraniać dzieci zaginionego naukowca, Plummera, który pracował nad tajnym, wojskowym projektem. Musi także wykryć sprawców całego zamieszania, co jednak stanowi nieznaczny wysiłek w porównaniu z opanowaniem gromadki pięciorga nie dających się opanować dzieciaków.
"Pacyfikator" - Polsat, godz. 20:05

2077 rok. Ziemia została zniszczona na skutek trwającej dekady wojny z obcymi. Jest napromieniowana i służy jedynie do wydobywania surowców. Jack Harper (Tom Cruise) wraz z Victorią Olsen (Andrea Riseborough) stanowią załogę bazy, znajdującej się nad powierzchnią opustoszałej planety. On zajmuje się serwisowaniem dronów, ona koordynuje jego działania i odpowiada za łączność z dowództwem reprezentowanym przez Sally (Melissa Leo). Misja Viki i Jacka za dwa tygodnie dobiega końca. Potem mają dołączyć do ocalałych, którzy przebywają w kolonii na księżycu Saturna - Tytanie. Oboje mają wyczyszczoną pamięć, jednak Jack miewa, zwłaszcza we śnie, przebłyski wspomnień z innej, przedwojennej rzeczywistości. Pewnego dnia podczas rutynowej kontroli Jack zauważa statek kosmiczny, który rozbija się na Ziemi. Wbrew rozkazom z bazy, leci na miejsce katastrofy, gdzie znajduje kobietę. Pojawienie się Julii Rusakovej (Olga Kurylenko) zbiega się w czasie z nawiązaniem przez Jacka kontaktu z ukrywającymi się na Ziemi ludźmi. Wszystko to sprawia, że Jack zaczyna wątpić we wszystko, w co do tej pory wierzył.
"Niepamięć" - TVN, godz. 20:10

Osiem lat po wydarzeniach znanych z filmu "Ghost Rider". Johnny Blaze (Nicolas Cage) ukrywa się w Europie, usiłując walczyć z klątwą, przemieniającą go w Ghost Ridera, ognistego demona pożerającego dusze grzeszników. Tymczasem we Francji katolicki mnich Moreau (Idris Elba) dowiaduje się, że diabelskie moce starają się opętać pewnego chłopca imieniem Danny (Fergus Riordan). Zakonnik i matka Danny'ego, Nadya (Violante Placido), szukają pomocy u Johnny'ego. Moreau obiecuje, że zdejmie z Blaze'a klątwę w zamian za wsparcie. Jako Ghost Rider będzie musiał ochronić przybyszy przed gangiem dowodzonym przez byłego chłopaka Nadyi, Raya (Johnny Whitworth), a przede wszystkim nie dopuścić do tego, by diabeł (Ciarán Hinds) nie posiadł duszy Danny'ego, by ostatecznie zapanować nad światem
"Ghost Rider II" - Polsat, godz. 22:10

Jest rok 1979. Michael Corleone jest poważnym finansistą, hojnie wspierającym fundacje kościelne. Przejmuje wielką firmę, która jest powiązana z Bankiem Watykańskim i za wszelką cenę stara się poprawić wizerunek własnej rodziny. Inspiracją do scenariusza trzeciej części "Ojca Chrzestnego" były dla Mario Puzo i Francis Ford Coppola nie wyjaśnione do dzisiaj wydarzenia określane jako afera watykańskiego Banco Ambrosiano. Zagadkowa śmierć głównego kasjera obrabowanego banku uznana została za dowód istnienia spisku. Podobnie jak nagły zgon Jana Pawła I, który zarządził kontrolę tej instytucji. Ostatnią, trzecią, część mafijnej trylogii zrealizowano w dwadzieścia sześć lat po drugiej. Krytycy podkreślali, że jest to przede wszystkim opowieść o samotności wielkiego mafiozo i o tragicznych konsekwencjach bycia Sycylijczykiem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ojciec chrzestny III" - TVN, godz. 22:40

Romantyczna Jane (Katherine Heigl) kocha śluby. Ma w szafie 27 fantazyjnych sukienek, które wykorzystywała jako druhna podczas wesel przyjaciół i znajomych. Jednak nic nie wskazuje na to, aby sama miała wyjść za mąż. Tymczasem chętnie angażuje się w pomoc w organizacji idealnych imprez i odnosi na tym polu spore sukcesy, bowiem znajomi walczą o to, by to właśnie Jane zajęła się przygotowaniem ich uroczystości. Ściąga to na nią zainteresowanie Kevina (James Marsden), dziennikarza prowadzącego rubrykę sprawozdań ze ślubów w gazecie "New York Journal", który postanawia napisać o Jane artykuł. Pomimo tego, że dziewczyna otwiera przed nim swą szafę i serce, pismak cynicznie wykorzystuje jej naiwność i wykpiwa w swym materiale małżeńskie rytuały, a ją samą przedstawia jako starą pannę. Jakby tego było mało, Tess (Malin Akerman), jej młodsza siostra uwielbiająca podróże i dobrą zabawę, zdobywa serce jej przystojnego szefa George'a (Edward Burns), w którym Jane od dawna potajemnie się kocha. Do romantycznej i bezinteresownej dziewczyny dociera, że stała się postacią drugoplanową we własnym życiu i wszyscy tak ją traktują.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"27 sukienek" - TVN7, godz. 20:00

Nowe filmy i seriale w sierpniu - na vod i w kinie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×