Program tv na poniedziałek, 10.06.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas na poniedziałek, 10 czerwca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może skusicie się na mecz reprezentacji Polski? Jest w czym wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program na poniedziałek, 10.06.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 10.06.2019 r.:

Rok po tym, gdy Czterej Jeźdźcy przechytrzyli FBI i zyskali publiczne uwielbienie dzięki pokazom magii, powracają, aby ujawnić nieetyczne praktyki pewnego magnata technologicznego. W trakcie nowego show magicy wpadają w pułapkę.
"Iluzja 2" - Polsat, godz. 20:10

Osiemnastoletnia Alex pracuje w hucie w Pittsburghu jako spawaczka, a wieczorami dorabia jako tancerka w nocnym barze. Robi wszystko, aby dostać się do prestiżowej szkoły baletowej. Jej przyjaciółka, Hanna, umacnia ją w tym dążeniu. Po drodze do osiągnięcia dojrzałości i niezależności Alex uczy się, jak odnaleźć w sobie wewnętrzną siłę, która pomoże jej urzeczywistnić marzenia.
"Flashdance" - Ale kino+, godz. 20:10

Portret Śląska - miejsca, które przez długi czas zamieszkiwali Ślązacy, Polacy, Żydzi i Niemcy. Wojna zerwała budowane przez lata więzi między społecznościami. Warszawski dziennikarz opuszcza stolicę, by przeprowadzić wywiad z autorem bijących rekordy sprzedaży przewodników. Trafia na południe Polski, gdzie poznaje losy mieszkańców śląskiej kamienicy. Wśród nich jest młoda kobieta - Róża, której pożądają wszyscy mężczyźni, ale miłości nikt nie chce dać.
"Szczęście świata" - TVP Kultura, godz. 20:20

Biało-czerwoni zawodnicy zmierzą się na warszawskim Stadionie Narodowym z izraelskimi przeciwnikami w czwartej kolejce zmagań grupy G eliminacji UEFA Euro 2020. W ostatnich dwóch dekadach drużyny te zagrały ze sobą tylko raz. 17 sierpnia 2008 roku w Kijowie Polacy pokonali Izraelczyków 3:2. Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Kamil Glik i koledzy będą zadowoleni, jeśli powtórzą wynik, który ich poprzednicy osiągnęli niespełna jedenaście lat temu na Ukrainie.
Mecz Polska - Izrael - TVP1, godz. 20:35

Rok 1968. Idealista Jasiu Jamroży pełni służbę wojskową w przygranicznej jednostce pancernej, w której służy także jego wuj, sierżant Edward Kotowicz. Symbolem pancerniaków jest "Biedroneczka" - czołg T-34, który brał udział w walkach podczas II wojny światowej. Gdy w ramach operacji "Dunaj" kompania otrzymuje rozkaz wymarszu do Czechosłowacji, "Biedroneczka" ma wziąć udział w interwencji. Dowódcą czołgu zostaje Edward Kotowicz. Jego podkomendni to: Romek Kwaśny, Florian Sapieżyński i Jasiu. Kotowicz i jego załoga odłączają się od głównych sił.
"Operacja Dunaj" - TVN 7, godz. 21:00

Wojna w Zatoce Perskiej, 3 kwietnia 2004 r. Do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na ratusz - siedzibę władz i policji. Na placu boju pozostaje pozbawiona wsparcia garstka polskich i bułgarskich żołnierzy. Odcięci od świata, z ograniczonymi zapasami żywności i amunicji, stawiają oni czoła kilkukrotnie liczniejszej grupie gotowych na wszystko ekstremistów.
"Karbala" - TVP2, godz. 22:05

Rozterki nastolatków związane z inicjacją seksualną. Po pierwszym roku w college'u cztery pary postanawiają wynająć dom na plaży i ponownie spróbować zakazanego owocu. Kevin, Jim, Stifler i Oz oraz ich dziewczyny - Nadia, Michelle, Vicky oraz Heather, stają do walki płci. Wydaje się, że to płeć piękna jest górą.
"American Pie II" - TVN, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 10.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×