Program tv na poniedziałek, 10.12.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 10 grudnia. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, program rozrywkowy czy teatr telewizji? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 10.12.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.:

Rosie i Alex przyjaźnią się od najmłodszych lat - wspólnie dorastali, spędzali razem każdą wolną chwilę. Wydają się sobie przeznaczeni, lecz gdy zdają sobie sprawę ze swoich uczuć, jest za późno. Rosie zachodzi w ciążę z kolegą ze szkoły; Alex opuszcza Dublin i wyjeżdża na studia do Bostonu, gdzie żeni się z ich wspólną znajomą.
"Kocham, Rosie" - TVN 7, godz. 20:00

Mieszkańcy Los Angeles mają już dość wybryków Johna Hancocka, który popadł w alkoholizm, jest wulgarny i całe dnie spędza na imprezach. Jeśli już kogoś wybawi z opresji, to przy okazji zniszczy wszystko, co spotka na drodze. Pewnego dnia Hancock ratuje życie specjaliście ds. PR, Rayowi Embreyowi. Ten, chcąc się odwdzięczyć, postanawia pomóc Johnowi odbudować jego image i sprawić, by znowu stał się cenionym i podziwianym przez wszystkich superbohaterem. Hancock jest jednak bardziej zainteresowany żoną Raya niż poprawą wizerunku.
"Hancock" - Polsat, godz. 20:05

Siedemnastoletnia Valeria mieszka ze starszą siostrą Clarą w uroczym domu matki, Abril, w Puerto Vallarta. Kobieta wydaje się nieobecna w życiu córek, więc Valeria nie chce informować jej o tym, że spodziewa się dziecka. W końcu zaniepokojona sytuacją Clara dzwoni do matki. Abril przybywa, by otoczyć obie dziewczyny czułością i służyć im wsparciem. Jej zaangażowanie szybko zaczyna mieć niewiele wspólnego z typową matczyną troską.
"Córki Abril" - Ale kino+, godz. 20:10

Telewizyjna realizacja przedstawienia Teatru IMKA, inspirowanego postacią generała Wojciecha Jaruzelskiego. Jest to tragikomiczna opowieść o człowieku, który w oczekiwaniu na proces i wyrok dokonuje rozliczenia z życiem i sumieniem. Ogarnięty wątpliwościami generał w samotności myśli o życiu i śmierci, winie i karze oraz logice dziejów. Spektakl nie jest apoteozą działań przywódcy, który wybrał mniejsze zło, ani historią krwawego oprawcy, bezwzględnego i nikczemnego. Twórcy unikają skrajności i starają się stworzyć obiektywny portret dyktatora.
"Generał" - TVP1, godz. 21:00

Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
"Psy" - TVN, godz. 22:35

Życie w stanie wojennym wiązało się z setkami zakazów. Cenzurowano korespondencję, wyłączono telefony i pod groźbą kary konfiskowano radiowy sprzęt nadawczy. Związani z Solidarnością elektronicy z Politechniki Wrocławskiej szukali sposobu na komunikowanie się między miastami. Wiosną 1982 roku koordynujący odbudowę tajnych zakładowych komórek NSZZ Solidarność Tadeusz Świerczewski oraz Kornel Morawiecki, Zdzisław Ojrzyński i Jan Pawłowski podjęli próbę nawiązania łączności z Solidarnością z Trójmiasta oraz z przyjaciółmi z Zachodu.
"Jak Okar komunę obalał" - TVP1, godz. 23:50

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na poniedziałek, 10.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×