Program TV na poniedziałek, 11.01.2021 roku. Co obejrzeć w poniedziałek, 11 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 11.01.2021 roku? W programie TV na poniedziałek m.in. "2012", "Chyłka - Zaginięcie", "M jak miłość", "Epidemia", "Constantine". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 11 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 11 stycznia 2021 r.:

Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. Zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Badacze powiadamiają o tym przywódców wszystkich państw. Rok później część z nich ma już ustalony plan postępowania na wypadek zagłady. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop projektu. Jest wstrząśnięty tym, że władze od dawna wiedzą o zbliżającym się końcu świata. Budują statki, które w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrane osoby. Jackson postanawia za wszelką cenę umieścić na nich rodzinę.
"2012" - Polsat, godz. 20:00

Genialny profesor chemii, Sherman Klump, prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, ma również kłopoty z funduszami na prowadzone przez siebie badania. Jedyną szansą jest zainteresowanie władz uczelni opracowywaną właśnie genetyczną metodą odchudzania. Przy okazji Klump ma nadzieję oczarować Carlę Purty, studentkę, w której się zakochał. Próbuje na sobie eliksir testowany na świnkach morskich. Eksperyment działa. Ale prócz figury zmienił się również charakter profesora.
"Gruby i chudszy" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Jest gwiazdą w kancelarii Żelazny & McVay. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Pewnej nocy zgłasza się do niej z prośbą o pomoc dawna znajoma - Angelika Szlezyngier. Jej 3-letnia córka zginęła z domu w niewyjaśnionych okolicznościach. Szlezyngierowie wyczuwają, że z braku dowodów na porwanie, są w kręgu podejrzanych. Chyłka i jej nowy aplikant, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa. Czy prawnicy zdołają ustalić kto stoi za zniknięciem dziecka?
"Chyłka - Zaginięcie" - TVN7, godz. 20:30

Ula wyznaje Bartkowi, że popełniła błąd, który może zniszczyć ich życie. Jacek mówi Marii, że jest biologicznym ojcem Lilki i pragnie, by dziewczyna się o tym dowiedziała. Mateusz przypadkiem słyszy ich rozmowę. Basia Rogowska poznaje sympatycznego chłopaka, Dawida Jaszewskiego, który niedawno wprowadził się z rodziną do Grabiny. Janek i Sonia planują ślub. Nie wiedzą, że są obserwowani przez ludzi Maksa Gadowskiego.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Pułkownik Sam Daniels jest epidemiologiem, pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Prowadząc badania, trafia do położonej w sercu Afryki osady, której ludność została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę. Poinformowanie przełożonych o odkryciu skutkuje zakazem dalszych badań. Daniels dzieli się spostrzeżeniami z byłą żoną, która pracuje amerykańskim centrum monitorowania chorób zakaźnych. Oboje obawiają się, że choroba dotrze do USA. I niestety, ich obawy się sprawdzają.
"Epidemia" - TVN, godz. 21:35

Marek, Jola i Aleks starają się nawzajem wspierać. Marek i Jola mają dwoje dzieci, stojącego u progu dorosłości Kamila i nastoletnią Dusię. Rodzice są zaniepokojeni, że ich pociechy starają się żyć własnym życiem. Kłopoty codzienności ujawniają różnice międzypokoleniowe, które nieraz stają się przyczyną nieporozumień.
"Lepsza połowa" - TVP2, godz. 22:35

Zuchwały badacz zjawisk nadprzyrodzonych John Constantine łączy siły ze sceptyczną policjantką Angelą Dodson, aby rozwiązać zagadkę samobójczej śmierci jej siostry bliźniaczki. Razem odkrywają świat demonów i aniołów, istniejący w cieniu współczesnego Los Angeles. Wciągnięci w serię katastroficznych zdarzeń z innego świata, starają się odnaleźć utracony spokój.
"Constantine" - TVN7, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 11.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×