Program tv na poniedziałek, 1.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć październik! Przed nami poniedziałek, 1 października 2018. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na poniedziałek, 1.10.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 1 października 2018 r.:

W połowie lat 70. XX w. w Toruniu działało środowisko artystyczne skupione wokół Studenckiego Klubu Pracy Twórczej "Od Nowa". Młodzi ludzie rozwijali tam różne formy aktywności, zakładali teatry, zespoły muzyczne. W klubie realizowali swoje pasje plastycy i performerzy. Kilku znajomych założyło grupę Res Publika, późniejszą Republikę. Film opowiada o początkach działalności zespołu, który osiągnął wielki sukces. W 1986 roku grupa nagle się rozpadła. Powróciła po kilku latach przerwy, w latach 90.
"Republika. Narodziny legendy" - CANAL+, godz. 20:00

Na poligonie znaleziono zwłoki córki generała, Elizabeth Campbell. Zamordowana była kapitanem amerykańskiej armii. Prowadzący śledztwo w tej sprawie inspektor Paul Brenner dowiaduje się, że ofiara była piękną kobietą o ujmującej osobowości. Jej znajomym trudno wskazać kogoś, kto mógłby życzyć jej śmierci. Badając okoliczności zdarzenia, Brenner powoli powiększa krąg podejrzanych. Wśród nich są ludzie wpływowi i zwykli żołnierze. Przemoc i korupcja panujące w armii stają się coraz bardziej widoczne.
"Córka generała" - TVN 7, godz. 20:00

Xander Cage, przez wielu uważany za zmarłego, powraca po latach dobrowolnego wygnania. Musi po raz kolejny zmierzyć się z mrocznym wojownikiem Xiangiem, który ma śmiercionośną, zagrażającą ludzkości broń. Xander rekrutuje nową ekipę. Jej zadaniem jest pokonanie wroga i uchronienie świata przed chaosem.
"xXx: Reaktywacja" - Polsat, godz. 20:10

Historie trzech rodzin, w których życiu przeplatają się miłość i przemoc. Joséphine i Tomas niedawno się pobrali. Wydaje się, że są szczęśliwi, jednak rodzice Joséphine wkrótce odkrywają mroczniejszą stronę małżeństwa córki. Melanie spodziewa się dziecka. Rodzice kobiety są rozczarowani jej partnerem, który nie wydaje się dobrym kandydatem na męża i zięcia. Trzeci bohater, Anthony, jest marzycielem. Mężczyzna musi zaopiekować się matką, która z dnia na dzień straciła kontrolę nad swoim życiem.
"W kręgu przemocy" - Ale kino+, godz. 20:10

Opowieść o tym, jak Kazimierz Iranek-Osmecki z AK i jego towarzysze broni prowadzili prowadzili negocjacje z gen. Erichem von dem Bach-Zelewskim 2 października 1944 roku w Ożarowie pod Warszawą. Mimo militarnej klęski powstania AK nie podpisała bezwarunkowej kapitulacji, ale poddała się na własnych warunkach. Skrajnie wycieńczeni powstańcy przygotowali w języku niemieckim projekt umowy kapitulacyjnej, który później prawie bez poprawek został przyjęty przez von dem Bach-Zelewskiego. Nieustępliwi negocjatorzy osiągnęli wszystko, co było możliwe.
"Przerwanie działań wojennych" - TVP1, godz. 21:00

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności?
"Ślub od pierwszego wejrzenia 3" odcinek 5 - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 1.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×