Program TV na poniedziałek, 12.02.2018. Co warto obejrzeć w telewizji? [PLAN DNIA]

Co obejrzeć w poniedziałek, 12.02.2018 w telewizji? W programie TV na poniedziałek m.in. Teatr TV, "M jak miłość", "Arbitraż" i "Déjà vu". Sprawdź program TV na 12 lutego 2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 12 lutego 2018 r.:

Benjamin Franklin Gates, po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie "obrońca skarbów". Tym razem wraz z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników spisku, w którym brał udział Booth. Handlarz antykami Mitch Wilkinson, człowiek o złej reputacji, który zwrócił uwagę Bena na dziennik Bootha, również ma własne rodzinne sekrety i niezbyt szlachetne cele, które chce realizować bez względu na wszystko...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Skarb narodów: Księga tajemnic" - Polsat, godz. 20:10

Wzruszający komediodramat o młodym mężczyźnie, który dowiaduje się, że ma raka. On i jego najbliżsi próbują pogodzić się z rzeczywistością. Film oparty na prawdziwej historii. Dwudziestosiedmioletni Adam pracuje w radiu i powoli pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Pewnego dnia dowiaduje się, że cierpi na niezwykle rzadki nowotwór. Od tej pory jego życie zmienia się całkowicie. Adam oraz jego bliscy - narzeczona, matka i najlepszy przyjaciel - usiłują jakoś pogodzić się ze smutną rzeczywistością. Z pomocą młodemu mężczyźnie przychodzi niedoświadczona, ale pełna zapału psychoterapeutka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pół na pół" - Ale kino+, godz. 20:10

Nowy serial Alana Balla przedstawiający perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej. Profesor filozofii Greg Bishop oraz jego będąca prawniczką żona Audrey Bayer-Boatwright są kochającą parą, która zdecydowała się adoptować trójkę dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii. Poza tym mają jedną biologiczną córkę. Z pozoru wydają się być idealną rodziną. Borykają się jednak z poważnym problemem. Jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, które nie są dostępne innym. Co może być przyczyną? Choroba psychiczna, a może coś innego? Czytaj więcej
"Tu i teraz" - HBO, godz. 20:10

Musicalowy spektakl zrealizowany na podstawie sztuki Marka Kochana, który jest również autorem piosenek. To pełna humoru, ale także skłaniająca do refleksji, historia pewnego spotkania atrakcyjnej urzędniczki banku i tajemniczego klienta tejże placówki, i o tym, co z tego wyniknęło. Na scenie w głównych rolach pojawia się para doborowych aktorów, którym towarzyszą roztańczeni i rozśpiewani artyści, wprowadzający widza w zabawowy nastrój. Miejsce akcji: bank. To właśnie tu przychodzi Pan z zamiarem założenia lokaty. Obsługuje go Pani, pracownica tegoż banku. Dyskutują o sytuacji finansowej polskiego sektora bankowego, ale rozmowa schodzi też na temat urody urzędniczki. Zupełnie nieoczekiwanie rodzi się pomysł podróży do Rio.
"Rio" - TVP1, godz. 20:35

Agnieszka umawia się na randkę z Jackiem, który tym razem pragnie spędzić z nią całą noc w apartamencie w hotelu. Iza zgadza się za to wyjść za Artura, kiedy ten kolejny raz jej się oświadcza. Tymczasem Aleksandra opowiada o groźbach Skalskiego Olkowi, prosząc syna o radę. Chodakowski ma też problemy przez Anetę, bo dziewczyna wprowadza w życie plan, dzięki któremu chce się na nim zemścić. Marcin robi wszystko, by odnaleźć Anię, aż w końcu, późnym wieczorem, przyjaciółka puka do jego drzwi... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Wzruszająca opowieść o potrzebie bycia szczęśliwym. Adaptacja powieści M.L. Stedman w reżyserii Dereka Cianfrance'a, twórcy kultowych "Blue Valentine" i "Drugie oblicze". Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją szczęśliwie, jednak ich największym niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Nagle zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na pokładzie której Tom znajduje żywe niemowlę. Para postanawia przyjąć dziecko i wychować jako własne. Niestety wkrótce okazuje się, że w okolicy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego maleńkiego dziecka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Światło między oceanami" - Canal+, godz. 22:30

Reżyserski debiut Nicholasa Jareckiego to uwodzicielski, pełen suspensu thriller o miłości, lojalności i wielkich finansach. Robert Miller, w przeddzień 60. urodzin, jawi się jako portret sukcesu w biznesie i życiu rodzinnym. Za pozłacaną fasadą musi starannie ukryć malwersacje finansowe, zanim pęknie bańka złudzeń. Nieomal mu się udaje, gdy kolejna z jego tajemnic, kochanka Julie, ginie. Jeden fałszywy ruch Millera rodzi podejrzenia detektywa Michaela Bryera, którego nic nie powstrzyma w dotarciu do prawdy.
"Arbitraż" - Polsat, godz. 22:50

Tytułowy Fotograf to przydomek psychopatycznego seryjnego mordercy, terroryzującego mieszkańców stolicy Rosji. Za każdym razem zabójca pozostawia przy ofierze tabliczki z numerami, tak jak to robią policyjni technicy, oznaczający i zabezpieczający miejsce zbrodni. Policja jest bezradna wobec działań mordercy, nie mają konkretnych dowodów, ani świadków. Wygląda na to, że nikt go nie widział, nikt nie przeżył spotkania z nim. Akcja filmu rozpoczyna się w realiach współczesnej Moskwy, gdzie po raz kolejny uderza nieuchwytny psychopata, a następnie przenosi się do Polski, do Legnicy. Badający moskiewskie zbrodnie śledczy, odkrywają bowiem, że mogą one mieć związek z mrocznymi wydarzeniami z lat 70. , kiedy w tym mieście stacjonował garnizon Armii Radzieckiej.
"Fotograf" - TVP1, godz. 22:55

Każdy z nas doświadczył czym jest Déja Vu. Każdy chociaż raz spotykając obcą sobie osobę poczuł, że już wcześniej ją znał, lub odwiedzając nowe miejsce, od razu je poznał. Co jednak mogłoby się stać, jeżeli te tajemnicze odczucia w rzeczywistości okazałyby się ostrzeżeniem wysłanym z przeszłości, lub podpowiedzią przyszłości? W thrillerze wyprodukowanym przez słynnego Jerry'ego Bruckheimera, pewien agent FBI podąża za głosem Déja Vu w trakcie prowadzenia śledztwa. To, co zdawało się być niewinnym żartem naszej pamięci, staję się szaleńczym wyścigiem o życie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Déjà vu" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

Filmy DO ZOBACZENIA we dwoje

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 12.02.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×