Program tv na poniedziałek, 13.05.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program TV na poniedziałek, 13 maja 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program telewizyjny na poniedziałek, 13.05.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 13.05.2019 r.:

Minęły dwa lata od zwycięskiej bitwy z deceptikonami, po której zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im autoboty wspólnie pilnują porządku. Mimo iż Sam Witwicky przyczynił się do ocalenia świata, pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college'u. Niestety, deceptikony przywracają do życia przywódcę, Megatrona, i kolejny raz przygotowują się do inwazji na Ziemię. Sam wpada na trop tajemnicy pochodzenia pierwszych transformersów.
"Transformers: zemsta upadłych" - Polsat, godz. 20:10

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia.
"Gra o tron", sezon 8, odcinek 5 - HBO, godz. 20:10

Sztuka w zabawny sposób ukazuje mechanizmy działające w show-biznesie, przedstawia środowisko twórców filmowych, aktorów i celebrytów. Tadeusz został porzucony przez ukochaną. Dziewczyna zakończyła ich związek jednym zwięzłym e-mailem. Tadeuszowi trudno jest zabrać się do pracy twórczej. Tym bardziej, że ma świadomość, iż jego teksty są niskiej jakości. Scenarzysta nie chce tworzyć tylko dla pieniędzy. Tymczasem musi napisać scenariusz na zamówienie.
"Komedia romantyczna" - TVP1, godz. 21:00

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty, kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji - śmierci matki i choroby ojca - kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony przed laty kontakt.
"Moje córki krowy" - TVN7, godz. 21:10

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 21:35

Legendarny John Wick ponownie musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Jego pojawienie się na włoskiej ziemi będzie dla mafii wydarzeniem o dramatycznych skutkach. Wielu straci życie, a najbardziej wytrzymali będą błagać o litość.
"John Wick 2" - TV Puls, godz. 22:15

18-letnia Star o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z miasteczka. Po kolejnej domowej kłótni porzuca dotychczasowe życie i dołącza do grupy rówieśników. Tak zaczyna się podróż po Ameryce. Grupę łączy żądza przygód i łatwych pieniędzy. Włóczęga jest ich codziennością, motele - domem, a życie - zabawą w rytmie popularnych melodii. Przywódczynią grupy jest Krystal. Jej najbliższy współpracownik, Jake, otacza Star opieką. Wspólne przygody na granicy prawa zmieniają się w uczucie, które zostanie wystawione na próbę.
"American Honey" - Ale kino+, godz. 22:30

Zobacz galerię

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 13.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×