Program TV na poniedziałek, 13.07.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 13 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 13.07.2020? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Różowa pantera II", "Anioły i demony", "Haker", "Francuski pocałunek", "Kamper" i "Ocalony". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 13 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 13 lipca 2020 r.:

Dowcipna opowieść o kryzysie wieku średniego. Debbie i Pete są ze sobą od lat. Mają dwie córki, obciążoną hipotekę i małe firmy. Jednak ich życie nie wygląda jak dawniej. Seks już nie taki, ciała straciły młodzieńczy wigor, codzienność z kłócącymi się dziećmi i kłopotami finansowymi przytłacza. Zbliżają się ich czterdzieste urodziny. Debbie postanawia nie świętować, zaś Pete szykuje się do imprezy, nie przyjmując do wiadomości upływu czasu. Problemy zaczynają się piętrzyć.
"40 lat minęło" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Profesor Robert Langdon musi zidentyfikować zagadkowy wzór wypalony na ciele zamordowanego w szwajcarskim laboratorium fizyka. Sprawcą okazuje się bractwo Iluminatów - potężna organizacja od wieków walcząca z Kościołem katolickim, która za wszelką cenę chce zniszczyć Watykan. Tymczasem w Stolicy Apostolskiej trwają przygotowania do wyboru nowego papieża. W tajemniczych okolicznościach znikają czterej główni kandydaci do papieskiego tronu. Profesor Langdon i córka fizyka, Vittoria, muszą odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.
"Anioły i demony" - Polsat, godz. 20:05

Światem wstrząsa seria brawurowych kradzieży dokonanych przez złodzieja nazwanego przez media "Tornadem". Do rozwiązania sprawy zostaje oddelegowana doborowa grupa detektywów z krajów, w których dokonano przestępstw. Francję, ku wielkiemu zdziwieniu ambitnego inspektora Dreyfusa, reprezentuje wcielenie chaosu - Jacques Clouseau. W skład zespołu wchodzą również: funkcjonariusz Scotland Yardu Pepperidge, włoski policjant Vicenzo Brancaleone, japoński ekspert od elektroniki oraz piękna Hiszpanka Sonia.
"Różowa pantera II" - TVP2, godz. 20:10

Dziennikarka śledcza Rowena Price podejrzewa, że za śmiercią jej przyjaciółki stoi ważna osobistość ze świata reklamy, Harrison Hill. Aby to udowodnić, postanawia przeniknąć do jego środowiska. Z pomocą zauroczonego w niej asystenta zostaje Katheriną, pracownicą agencji Hilla, oraz Weroniką, kobietą, która prowadzi z nim internetowy flirt. Sprawy komplikują się, gdy Rowena niespodziewanie odkrywa, że nie tylko ona zmienia tożsamość. Od tej chwili rozpoczyna desperacką walkę o życie.
"Ktoś całkiem obcy" - Polsat Film, godz. 21:00

Utalentowany haker, Nick Hathaway, odsiaduje w więzieniu wyrok piętnastu lat pozbawienia wolności. Chcąc wyjść, angażuje się w grę o władzę między rządem amerykańskim i chińskim. Wkrótce jest zmuszony walczyć nie tylko o wolność, ale także o własne życie.
"Haker" - TVN, godz. 21:00

Czerwiec 2005 r. Marcus Luttrell wraz z trzema snajperami z elitarnej jednostki Navy SEALs mają przeprowadzić rozpoznanie w odległym obszarze górskim w afgańskiej prowincji Kunar. Operacja "Czerwone Skrzydło" ma na celu identyfikację Ahmada Shaha, talibskiego przywódcy odpowiedzialnego za śmierć amerykańskich żołnierzy. Wszystko układa się dobrze do momentu, gdy trzej pasterze przypadkowo znajdują kryjówkę komandosów. Żołnierze postanawiają nie zabijać mężczyzn i wycofać się. Wkrótce zostają zaatakowani przez talibów.
"Ocalony" - TV Puls, godz. 21:30

Mania i "Kamper" są małżeństwem, mieszkają w Warszawie. Kobieta jest zdolna, ambitna i pracowita. Jej pasją jest gotowanie. "Kamper" jest wiecznym chłopcem. Pracuje jako tester gier komputerowych i wysoko ceni życie bez zobowiązań. Wkrótce w życiu Mani pojawi się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i człowiek sukcesu. Ona zacznie się zastanawiać, czy chce spędzić życie z beztroskim mężem. Tymczasem "Kamper wda się w romans z nauczycielką hiszpańskiego.
"Kamper" - TVP2, godz. 22:50

Kate odczuwa lęk przed podróżą samolotem. Niemniej kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochał się w innej kobiecie, decyduje się na lot przez Atlantyk. W samolocie towarzyszy jej sympatyczny Francuz, który okazuje się złodziejem ściganym przez policję za przemyt. Spotkanie z nim ściągnie na Kate wiele kłopotów. Ku zaskoczeniu obojga nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego urok, a on dostrzeże w niej życiową szansę.
"Francuski pocałunek" - TVP1, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 13.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×