Program TV na poniedziałek, 13.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 13.08.2018? W programie TV na dziś m.in. "Słaby punkt", "Dzień, w którym zatrzymała się ziemia", "Wieczny student", "Złoty środek" i "World Trade Center". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 13 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 13 sierpnia 2018 r.:

Mąż próbuje zamordować swoją niewierną żonę. Ta jednak uchodzi z życiem, a on na skutek uchybień w śledztwie zostaje wypuszczony z aresztu. Zdradzony mąż, Ted Crawford, strzela do swojej żony, a następnie informuje o całym zdarzeniu policję. Na miejsce przybywa detektyw Rob Nunally, który w rannej kobiecie rozpoznaje swoją kochankę. Ted przyznaje się do winy i trafia do aresztu, z którego w wyniku formalnych uchybień zostaje wypuszczony. Kto popełnił błąd i poniesie jego konsekwencje? Czyżby mężczyzna zaplanował morderstwo doskonałe?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Słaby punkt" - TVN7, godz. 20:00

Według teorii Vana Wildera, wiecznego studenta - weterana uczelni, studia nie są czasem przygotowującym do życia - to jest samo życie, w którym codziennie należy mierzyć się z przeciwnościami losu, takimi jak, na przykład, brak pieniędzy. Kiedy ojciec Vana postanawia wstrzymać dopływ gotówki dla marnotrawnego syna, ten natychmiast odnajduje się w nowej sytuacji i organizuje gigantyczną imprezę, z której dochód przekaże na swoją dalszą naukę. Jego wrogowie będą się starać za wszelką cenę pokrzyżować te plany. Tymczasem w życiu "wiecznego studenta" pojawia się piękna Gwen...
"Wieczny student" - TV Puls, godz. 20:00

Elsa jest utalentowaną, odnoszącą sukcesy pisarką z dwójką dzieci, która właśnie się rozwodzi. Od czasu do czasu spotyka się z młodym kochankiem Hugo. Pierre jest żonatym prawnikiem z ustabilizowanym, szczęśliwym życiem rodzinnym. Elsę i Pierre'a poznaje na ceremonii zamknięcia targów książki wspólny przyjaciel Julien. Zafascynowani sobą od pierwszej chwili, postanawiają nie wymieniać się numerami telefonów. Pierre, mimo uczucia jakim darzy żonę Anne, nie może jednak przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, choć niechętna nowym relacjom, jest również pod wrażeniem nieznajomego. Przypadek sprawia, że po powrocie do Paryża wpadają na siebie przy różnych okazjach.
"Pożądanie" - Ale kino+, godz. 20:10

Olbrzymi niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Trajektoria jego lotu wskazuje, że uderzy w Nowy Jork. Ponieważ wykryto go bardzo późno, szansa na uniknięcie kolizji jest znikoma. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, a wśród nich astrobiolog z Uniwersytetu Princeton dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Otoczony światłem i pyłem tajemniczy obiekt niespodziewanie ląduje nocą w Central Parku na Manhattanie. Z jego wnętrza wyłania się bezkształtna świetlista istota.
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" - Polsat, godz. 20:10

Wychowana na warszawskiej Pradze Mirka ukończyła prestiżowy wydział prawa. Wydawać by się mogło, że jej zawód to wręcz ujma na honorze rodziny z cwaniackimi korzeniami. Dziadek i ojciec dziewczyny szczycą się pobytami w licznych zakładach karnych. Prawnicza wiedza Mirki może się jednak bardzo przydać w walce o ocalenie starej kamienicy. W wyniku podejrzanej transakcji kamienica, w której od dzieciństwa mieszka Mirka, ma zostać zburzona. Wszystkie tropy prowadzą do kancelarii "Łopian i Pokrzywa", która właśnie poszukuje nowego prawnika _ mężczyzny. Aby pomoc mieszkańcom rodzinnej kamienicy Mirka musi zdobyć się na brawurową mistyfikację.
"Złoty środek" - TVP2, godz. 20:45

Nowy Jork 11 września 2001 r. Will Jimeno, oficer Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu, stawia się na posterunku. Razem z nim służbę pełni doświadczony sierżant John McLoughlin. Gdy udają się na rutynowy patrol, trafiają w środek katastrofy na Manhattanie. Po uderzeniu samolotu w pierwszą wieżę WTC zespół McLoughlina zostaje przydzielony do ewakuacji południowego budynku. Policjanci wchodzą do wieżowca, w który za chwilę uderzy boeing 767. O 9:50 budynek się zawalił. Jimeno i McLoughlin zostają uwięzieni pod gruzami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"World Trade Center" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 13.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×