Program tv na poniedziałek, 14.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień! Przed nami poniedziałek, 14 stycznia 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy może teatr telewizji? Szczególnie ciekawie zapowiada się premiera 3. sezonu serialu "Detektyw"! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. Oto program TV na poniedziałek, 14.01.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 14.01.2019 r.:

Cierpiąca na depresję i agorafobię Adele samotnie wychowuje nastoletniego Henry'ego. Przeddzień Święta Pracy matka i syn jadą do supermarketu. W sklepie podchodzi do nich Frank, który wymusza na nich, by zabrali go na kilka godzin do domu. Jak się okazuje, Frank jest zbiegłym ze szpitala więźniem, za którym rozesłano list gończy. Jego pobyt w domu Adele przedłuża się. W tym czasie mężczyzna z intruza staje się głową rodziny. Stopniowo zyskuje zaufanie i szacunek, a w końcu miłość kobiety.
"Długi wrześniowy weekend" - TVN 7, godz. 20:00

XII-wieczna Europa. Młody kowal Balian w tragicznych okolicznościach traci rodzinę. Rozgoryczony mężczyzna zaczyna wątpić w istnienie Boga. Wtedy pojawia się krzyżowiec Godfrey z Ibelinu, który, jak się okazuje, jest jego ojcem. Proponuje Balianowi opiekę i naukę rycerskiego rzemiosła. Wyruszają do Jerozolimy, by bronić Ziemi Świętej przed innowiercami. Dzięki mądrej polityce króla Baldwina IV i jego doradcy Tiberiasa, miasto jest wolne od działań wojennych. Niestety, wkrótce fanatycznym krzyżowcom udaje się sprowokować wojnę z muzułmanami.
"Królestwo niebieskie" - Polsat, godz. 20:05

Akcja toczy się w trzech różnych okresach i opowiada o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. Tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana przez wiele lat, a kolejne dekady przynoszą nowe wydarzenia. W 2015 roku emerytowany detektyw Wayne Hays wraca wspomnieniami do nierozwiązanej sprawy sprzed lat - tajemniczego zniknięcia 12-letniego Willa i jego 10-letniej siostry Julii Purcell. Policjant przypomina sobie pierwsze dni i tygodnie po rozpoczęciu śledztwa oraz wydarzenia z 1990 roku, kiedy on i jego były partner Roland West zeznawali w sądzie jako świadkowie w związku z przełomem w tej sprawie.
"Detektyw" sezon 3, odcinek 1 - HBO, godz. 20:10

Axel Freed jest wykładowcą literatury w college'u i nałogowym hazardzistą. W prywatnym kasynie przegrał właśnie 44 tysiące dolarów. Musi szybko oddać pożyczone od mafii pieniądze. Axel zwraca się więc o pomoc do matki. Naomi wypłaca z banku większość oszczędności i wręcza synowi, który obiecuje, że w zamian na dobre zerwie z hazardem. Ale zamiast oddać sumę, leci z Billie do Las Vegas, gdzie rzuca się w wir gier hazardowych. Tymczasem gangsterzy przychodzą upomnieć się o zwrot długu.
"Gracz" - Ale kino+, godz. 20:10

Maria i Kajetan organizują oficjalne zaręczyny z udziałem przyszłych teściów. Obie rodziny nie miały szansy się spotkać, zaręczyny są więc doskonałą okazją do wzajemnej prezentacji, a także do omówienia planów weselnych i małżeńskich. Uczestnicy zdarzenia skrupulatnie się przygotowują, by wypaść jak najkorzystniej. Problemem są różnice światopoglądowe obu rodzin. Hanka i Henryk Kowalscy mają konserwatywne poglądy. Olga i Olo Nowakowie reprezentują dość liberalny punkt widzenia. Młodzi obawiają się konfrontacji przyszłych teściów...
"Zaręczyny" - TVP1, godz. 21:00

Zbrodnie ludobójstwa dokonane przez indonezyjskie szwadrony śmierci w latach 60. XX w. pochłonęły ponad dwa miliony ofiar. Sprawę przemilczano, a rodziny pokrzywdzonych przebywają obok dawnych katów, z których większość żyje w bogactwie i sprawuje państwowe urzędy. Bohaterem jest Adi Rukun, optyk, którego starszy brat był torturowany, a potem został zamordowany przez reżimowe organizacje paramilitarne Panczaszila. Adi postanawia skonfrontować członków szwadronów śmierci z makabrycznymi czynami, których się dopuścili.
"Scena ciszy" - TVP Kultura, godz. 21:30

Dokument zrealizowany przez Benjamina Besta pokazuje korupcję w niektórych dyscyplinach sportu, m.in. piłce nożnej, koszykówce i boksie. Autor zwraca uwagę na nieuczciwe praktyki w instytucjach związanych z organizacją igrzysk olimpijskich. Według oficjalnych danych w latach 2009-2015 ponad 77 tysięcy osób straciło domy w związku z mundialem i igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro. W 2014 r. Międzynarodowy Komitet Olimpijski przyjął Agendę 2020, która ma zagwarantować przestrzeganie praw człowieka przy organizacji imprez sportowych.
"Brudna gra: Ciemna strona sportu" - TVP1, godz. 23:25

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 14.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×