Program tv na poniedziałek, 17.06.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Program tv na poniedziałek - co obejrzeć w tv 17 czerwca? Wieczorem w telewizji m.in. Scena Alternatywna w Opolu i turniej salsy w "Projekt Lady". Program tv na poniedziałek to także filmy takie jak" "Zróbmy sobie wnuka" czy "Pasażerowie" z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem w rolach głównych. Sprawdź nasz program telewizyjny na 17.06.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 17.06.2019 r.:

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.
"Zróbmy sobie wnuka" - TVN7, godz. 20:00

Pracownik kasyna Vaughn wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank "Pope" odmawia mu pożyczki, w akcie desperacji mężczyzna decyduje się obrabować kasyno. Łupem Vaughna i jego kompana Coxa padają 3 miliony dolarów. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. W trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a pasażerów biorą jako zakładników. Rusza za nimi policyjna obława. Pope wysyła w pościg najlepszego człowieka. Do terminu zapłaty za operację pozostało tylko kilka godzin.
"Człowiek mafii" - TV Puls, godz. 20:00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat, godz. 20:10

W poniedziałek w opolskim amfiteatrze Scena Alternatywna. Podczas ostatniego dnia 56. KFPP na Scenie Alternatywnej wystąpią m.in.: The Dumplings, Rebeka, Barbara Wrońska, Miuosh Lao Che w repertuarze klasyków polskiego bigbitu. Wystąpi również Tomasz Lipiński, który w Opolu będzie świętował 40-lecie pracy artystycznej.
Opole 2019, Scena Alternatywna - TVP1, godz. 21:00

Uczestniczki "Projektu Lady" są silnie przywiązane do swojego wypracowanego przez lata wizerunku. Dzięki tej często przesadzonej sztucznej powłoce czują się bezpiecznie. Niestety nie zawsze ich wybory są trafione - pod toną kolorowych kosmetyków próbują schować wszystko to, co jest ich atutem. Po trudnych dla dziewcząt metamorfozach, czeka je nauka makijażu. Niektóre z nich zdecydowanie powinny zdecydować z mocnego make'upu, który ukrywa ich naturalne piękno. Inne z kolei nauczą się jak subtelnie podkreślić swoją urodę. Ekspertka w tej dziedzinie - Dominika Zasadzińska, na co dzień malująca polskie gwiazdy, nie będzie miała jednak prostego zadania. Mimo, że wszystkie jej działania mają na celu poprawę wizerunku uczestniczek, to spotka się w ostrym protestem. Nie wszystkim dziewczętom przyjdzie tak łatwo rezygnacja z dotychczasowych przyzwyczajeń. Która z nich będzie protestować najgłośniej?
"Projekt Lady" sezon 4. odcinek 5. - TVN, godz. 21:30

Na przeznaczoną do skolonizowania odległą planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji, mechanik Jim oraz pisarka Aurora, budzi się 90 lat za wcześnie. Para szybko się w sobie zakochuje. Sielanka nie trwa zbyt długo. Jim i Aurora odkrywają, że ich statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okaże się, czy uda im się wyjść z opresji.
"Pasażerowie" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 17.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×