Program TV na poniedziałek, 17.08.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 17 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 17.08.2020? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Ocean's Eleven" Ryzykowna gra", nowy serial HBO "Kraina Lovecrafta", "Los numeros", "Pojutrze" i "Czerwony pająk". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 17 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 17 sierpnia 2020 r.:

Genialny złodziej Danny Ocean zostaje przedterminowo zwolniony z więzienia. Nie marnuje jednak czasu i rusza w podróż po kraju, żeby zebrać ekipę najlepszych specjalistów w swoim fachu. Razem dokonają skoku wszech czasów na trzy kasyna w Las Vegas, należące do bezwzględnego Terry'ego Benedicta. Stawka okaże się jednak większa niż 150 milionów dolarów.
"Ocean's Eleven" Ryzykowna gra" - TVN Fabuła,. godz. 20:00

Historia policjanta, który wygrywa na loterii, ale zamiast otrzymać 17 milionów złotych, zostaje oskarżony o wyłudzenie. Kuba rozpoczyna śledztwo, aby rozwikłać zagadkę. Jest zdeterminowany, bo liczył, że wygrana rozwiąże jego problemy. Bohater stracił właśnie pracę w elitarnej jednostce i pół miliona złotych z policyjnej kasy. Jego sąsiadka, początkująca dziennikarka Ania, pomaga mu w sprawie.
"Los numeros" - TVN7, godz. 20:00

Klimatolog Jack Hall przeprowadził badania, które potwierdzają tezę o nadchodzeniu epoki lodowcowej. Oderwanie się od Antarktydy fragmentu pokrywy lodowej wywołuje serię kataklizmów. Na Hawajach szaleje huragan, Indie paraliżuje zamieć śnieżna, na Tokio spada gigantyczny grad, a Los Angeles zostaje zniszczone przez tornado. Jack stara się powiadomić Biały Dom o zbliżającej się klęsce żywiołowej, jednak nikt nie daje wiary jego diagnozom. Tymczasem Nowy Jork zalewa ogromna fala powodziowa. Niebawem następuje gwałtowny spadek temperatury.
"Pojutrze" - Polsat, godz. 20:05

Nowy serial HBO śledzi losy Atticusa Freemana, który dołącza do swojej przyjaciółki Letitii oraz wuja George'a i razem z nimi wyrusza w podróż przez Amerykę lat 50-tych, aby odnaleźć zaginionego ojca. Tak zaczyna się walka o przetrwanie i przezwyciężenie rasistowskiego terroru białej Ameryki oraz przerażających potworów rodem z powieści Lovecrafta.
"Kraina Lovecrafta" - HBO, godz. 20:10

Dalszy ciąg losów rodziny Leroyów. Minęły dwa lata od rozwodu Florence i Vincenta. Byli małżonkowie porozumieli się i ustalili wzajemne relacje. Mieszkają naprzeciw siebie i dzielą się opieką nad dziećmi. Vincent mieszka ze znacznie młodszą partnerką, którą jego dzieci zaakceptowały. Gdy w życiu Florence pojawia się mężczyzna, znów dochodzi do nieporozumień.
"Z tatą czy z mamą 2" - TVP2, godz. 20:45

Na luksusowym, wielopoziomowym statku pasażerskim Posejdon, który odbywa rejs po Atlantyku, w noc sylwestrową bawią się wyłącznie bogaci i wpływowi ludzie. Nic nie zapowiada nadciągającej katastrofy. Tuż po północy w statek uderza potężna, trzydziestometrowa fala. Siła uderzenia jest tak wielka, że wywraca jednostkę do góry dnem. Wybucha panika, głusi na apele załogi pasażerowie za wszelką cenę próbują wydostać się na powierzchnię. Kilka minut później gaśnie światło, puszczają zapory, a woda dostaje się już prawie wszędzie.
"Posejdon" - TVN, godz. 21:00

W Hiszpanii odbywa się spotkanie na szczycie, którego tematem przewodnim jest walka z terroryzmem. Jednym z najważniejszych uczestników konferencji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton. W chwili gdy polityk przemawia na zatłoczonym placu w Salamance, rozlegają się strzały, a ranny prezydent osuwa się na ziemię. Wybucha panika. Ośmioro obcych sobie, bezpośrednich świadków, próbuje zidentyfikować zamachowca. Nieoczekiwany zwrot wydarzeń przybliża wszystkich do odkrycia szokującej prawdy.
"8 części prawdy" - Polsat, godz. 22:45

Fabuła filmu powstała w oparciu o dwa wątki - jeden to fikcyjna historia Lucjana Staniaka (Adam Woronowicz), zwanego Czerwonym Pająkiem. Drugi to autentyczny życiorys jedynego znanego światowej kryminalistyce seryjnego mordercy - nastolatka: Karola Kota (Filip Pławiak), który jako "Wampir z Krakowa" stał się wrogiem numer jeden i prawdziwą gwiazdą mediów pod koniec lat 60.
"Czerwony pająk" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 17.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×