Program tv na poniedziałek, 17.12.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami nowy tydzień i poniedziałek, 17 grudnia. Co obejrzeć w tv - spektakl "Chłopcy", a może seriale "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia"? Program tv na poniedziałek to także kilka dobrych filmów. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 17.12.2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 17 grudnia 2018 r.:

Regan, Gena i Katie zostają zaproszone na wieczór panieński i ślub Becky, która w liceum była pośmiewiskiem. Przyjaciółki jadą do Nowego Jorku, by wyprawić jej niezapomniany wieczór panieński. Przez przypadek, druhny niszczą suknię panny młodej. Próbując ją naprawić, poznają przystojnych Trevora i jego towarzyszy. "Wieczór panieński" - Stopklatka, godz. 20:00

Bankier Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka. Skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank Andy przeżywa dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia.
"Skazani na Shawshank" - Polsat, godz. 20:05

Kajtek nie przyznaje się ojcu do rozstania z Oliwką. Kłamie, że ustalili z dziewczyną, że zamieszka z mamą, by być dla niej oparciem po śmierci Andrzeja. Po aferze dopingowej Darek stara się o nowy kontrakt piłkarski dla Józka. Do Janickiego zgłasza się przedstawiciel klubu Spartanie - odwiecznego wroga dotychczasowego klubu Sałatki. Do Sebastiana znowu przychodzą Mirek i Luiza. Dzieci wyznają, że są głodne, bo ojciec i babcia przepijają wszystkie pieniądze, jakie dostają na ich wychowanie. Kowalski postanawia im pomóc. Trwają przygotowania do koncertów Gawrona. Okazuje się, że Blondyna i Rysiek mają odmienne wizje kariery i przyszłości.
"Barwy szczęścia" odcinek 1964. - TVP2, godz. 20:10

Gawron oświadczy się Żabci! To miłość czy chwyt marketingowy? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Magda i Budzyński idą na kontrolną wizytę do lekarza, by dowiedzieć się, czy mają realną szansę na dziecko. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka - dawna przyjaciółka Magdy oraz Zduńskich, z którą Andrzej miał niedawno romans. Z Pawłem kontaktuje się ponownie Kalina, która ma w firmie poważne problemy i prosi o pomoc. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę jako prawnik. Prostytutka przekazuje mu pendrive'a z nagraniem, przez które grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.
"M jak miłość" odcinek 1407. - TVP2, godz. 20:55

Powrót Weroniki Rosati! Anka jest prostytutką?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sztuka Stanisława Grochowiaka. Wzruszająca historia czterech pensjonariuszy domu starców, którzy nie chcą pogodzić się z samotnością, pragną być szczęśliwi. Mężczyźni we wspomnieniach wracają do czasów młodości.
"Chłopcy" - TVP1, godz. 21:00

Płatny zabójca postanawia wycofać się z branży. Wszystko się komplikuje, gdy jego żona bierze pod opiekę małą Chinkę. Dziewczynka jest poszukiwana przez ojca, który na jej oczach zmordował matkę.
"Mściciel" - TV Puls, godz. 22:00

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 17.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×