Program tv na poniedziałek, 18.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Zaczynamy nowy tydzień! Co będzie można obejrzeć w telewizji w poniedziałek wieczorem? Oto nasze propozycje!

Multimedia

W "Na Wspólnej" Bogdan wciąż wyrzuca sobie, że nie zapobiegł śmierci synka. Obawia się, że żona nigdy mu tego nie wybaczy. Zdybicka jedzie z Maksem na spotkanie z klientem - twierdzi, że chce mocniej zaangażować się w sprawy firmy. Jednak podczas rozmowy z inwestorem Ilona bardziej zainteresowana jest… Brzozowskim! (Czytaj więcej) Malewicz zleca Smolnemu opracowanie planu zwolnień w wydawnictwie. Zadowolony Krzysztof przyjmuje to jako pierwszy sygnał jego awansu do Zarządu. Tymczasem Basia przyłapuje Kubę na oglądaniu stron pornograficznych! Prosi Smolnego o poważną rozmowę z chłopcem... czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2206. - TVN, godz. 20:15

A co nowego w "M jak miłość"? Romanowski, ojciec Maćka, znów ma kłopoty z sercem i prosi Kingę, by zaopiekowała się jego synem. Chłopiec zostaje w końcu na noc u Magdy i Olka. Wieczorem ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość... czytaj więcej Kinga nadal ma także problemy przez Jacka, który tuż przy bistro handluje dopalaczami... czytaj więcej W kancelarii Piotrek trafia w sam środek konfliktu między Weroniką i Moniką. Jedna z nich składa mu odważną propozycję... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1192. - TVP2, godz. 20:40

Filmowe propozycje zaczynamy od trzeciej części kasowego przeboju o przygodach nieustraszonego detektywa Johna McClane'a, którego i tym razem zagrał hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis. Szaleniec terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w najbardziej ruchliwych punktach miasta. Przy Piątej Alei następuje potężna eksplozja w domu towarowym. Do zamachu przyznaje się bezwzględny terrorysta Simon Says, który grozi kolejnymi wybuchami, jeżeli detektyw John McClane nie spełni jego żądań. Sprzymierzeńcem Johna nieoczekiwanie zostaje czarnoskóry Zeus, właściciel sklepu elektronicznego, który pomaga mu tropić psychopatę. Tymczasem Simon przez cały czas zaskakuje swoich przeciwników - podkłada bomby w metrze, przedszkolu - zmuszając detektywa i Zeusa do morderczego wyścigu z czasem.
"Szklana pułapka III - Polsat, godz. 20:10

W mieście zaczyna działać wyjątkowo brutalny morderca. Nikt nie ma wątpliwości, że kres jego poczynaniom może położyć tylko jeden człowiek, znany przez wszystkich pod pseudonimem Cobra. Tylko on jest niezawodny. Detektyw Marion Cobretti - "Cobra", w zwalczaniu przestępców jest bezwzględny i nieustępliwy, dla nikogo nie ma litości. Wzbudza strach wśród najbardziej zwyrodniałych bandytów. Żaden z nich nie uniknie kary.
"Cobra" - TVN, godz. 22:30

John Powell i Charlie Kaylor są przyrodnimi braćmi. Charlie był wychowankiem domu dziecka, stamtąd trafił do pewnej murzyńskiej rodziny. Dorastał z ich synem Johnem. Charlie ma trudny charakter - jest wybuchowy, nieodpowiedzialny, często zagląda do kieliszka, nie stroni od hazardu i tkwi po uszy w długach. W szeregach policji znalazł się właściwie przypadkowo, w przeciwieństwie do Johna, dla którego policyjna służba jest prawdziwą życiową pasją. John i Charlie na co dzień stykają się z różnymi niebezpiecznymi sytuacjami, wymagającymi od nich odwagi i twardego charakteru. Mając na karku wierzycieli, którzy również grożą jego bratu, Charlie obmyśla plan wyjścia z finansowej zapaści. Postanawia obrabować "pociąg z forsą". W swój plan chce wciągnąć także Johna.
"Pociąg z forsą" - Polsat, godz. 22:50

Dziennikarz i podróżnik Simon Reeve oprowadzi nas po kraju, który jest potęgą na światowym rynku kawy. Nie chodzi jednak o Kolumbię, Brazylię czy o któregoś z afrykańskich potentatów. Trasa wędrówki wiedzie z fabryk i magazynów firmy Nestle na plantacje i poletka kawy w Wietnamie. Poznajemy burzliwą historię narodu, który po latach władzy kolonialistów i najeźdźców wybił się na niepodległość i postanowił zbudować swoją przyszłość właśnie na uprawie kawy. Wietnam wyrósł na kawową potęgę, ale reżim reglamentuje owoce prosperity, której perspektywy są ograniczone, ponieważ monokultura wyjaławia glebę, a wycinanie lasów pod uprawę grozi katastrofą ekologiczną.
"Na szlaku kawy" - TVP2, godz. 22:50

Wiosna 1981 r. W nadmorskim miasteczku wraz z rodzicami i młodszym bratem Staszkiem mieszka Janek, syn oficera marynarki wojennej i pielęgniarki. Wraz z bratem i przyjacielem Kazikiem gra w zespole punkrockowym o nazwie WCK (Wszystko, co kocham), którego jest założycielem. Razem organizują próby, szykując się na festiwal w Koszalinie. Janek zakochuje się w szkolnej koleżance Basi, której ojciec jest działaczem Solidarności i uważa, że jego córka nie powinna zadawać się z synem "partyjniaka". Wygląda na to, że rodzące się między nimi uczucie jest z góry skazane na przegraną. Czy młodzi ludzie odnajdą więc w sobie tyle siły, by jednak nie wyrzec się zakazanej miłości?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wszystko, co kocham" - TVP1, godz. 23:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×