Program tv na poniedziałek, 18.07.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas zacząć nowy tydzień! W poniedziałek w TV będzie można obejrzeć kolejne odcinki "Na Wspólnej" i "Projektu Lady" oraz kilka naprawdę ciekawych filmów, np. "Trzej muszkieterowie" czy "Dwie matki". Sprawdź, co jeszcze w TV!

Multimedia

Chicago, dzielnica slumsów. Khaila Richards, młoda narkomanka "na głodzie", wyrusza na poszukiwanie kolejnej działki heroiny. Zabiera ze sobą swego kilkudniowego synka, Isaiaha, ale po drodze - zirytowana płaczem dziecka - zostawia je w kartonowym pudle na śmietniku. Gdy się budzi z narkotycznego snu, uświadamia sobie brak synka. Rozpaczliwie poszukuje go w miejscu, gdzie go porzuciła, ale stos pudełek i odpadków zniknął - rankiem uprzątnęli je śmieciarze. Khaila wpada w rozpacz, nie wie, że śmieciarze, którzy znaleźli dziecko, zawieźli je do szpitala, gdzie maleństwem szczególnie interesuje się Margaret, biała pracownica socjalna, matka nastoletniej Hannah i szczęśliwa żona Charlesa Lewina. Wbrew ostrzeżeniom lekarzy, którzy informują ją, że chłopiec - "faszerowany" narkotykami jeszcze w życiu płodowym - jest uzależniony jak jego biologiczna matka i w przyszłości może się to odbić na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym, Margaret postanawia adoptować podrzutka.
"Dwie matki" - TVN7, godz. 20:00

Najnowsza adaptacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa. Widowiskowa opowieść o przygodach D'Artagnana i jego trzech przyjaciół. Niezwykle widowiskowa, utrzymana w retrofuturystycznej konwencji adaptacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa w reżyserii Paula W.S. Andersona.Porywczy młodzieniec D'Artagnan przybywa do Paryża, by wstąpić w szeregi królewskich muszkieterów. W mieście szybko ładuje się w tarapaty, ale jednocześnie zawiązuje przyjaźń z trójką gotowych na wszystko żołnierzy - Atosem, Portosem i Aramisem. Niedługo po przybyciu do stolicy D'Artagnan trafia również na ślad spisku, który może doprowadzić do wojny między Francją a ościennymi krajami. Wraz z przyjaciółmi robi wszystko, by pokrzyżować plany kardynała Richelieu oraz jego współpracowników: tajemniczej Milady de Winter oraz znakomitego szermierza, Rocheforta.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Trzej muszkieterowie" - Polsat, godz. 20:10

Walt Koontz to podstarzały policjant nawet na emeryturze wiernie służy sprawiedliwości. Za to oddanie przyjdzie mu zresztą słono zapłacić. Podczas interwencji zostanie postrzelony, co spowoduje wylew, a w rezultacie paraliż prawej strony ciała i afazję, czyli zaburzenia mowy. Aby znów normalnie mówić musi zacząć pobierać lekcje śpiewu. Jednak przychodzi sroga zima i sparaliżowany Walt staje się więźniem obskurnego motelu, w którym mieszka. Kto więc może uczyć go śpiewu? Sąsiad Rusty, który wieczorami występuje w nocnym klubie. Jest tylko mały problem: Rusty jest transwestytą i drag queen, a takich "wybryków natury" Walt Koontz wprost nie znosi...
"Bez skazy" - Ale kino+, godz. 20:10

Co nowego w "Na Wspólnej"? Norbert przegląda oferty wynajmu mieszkań - oświadcza przyjaciołom, że zdecydował się zamieszkać razem z Kaliną i jej synem. Przed blokiem chłopak spotyka tragarzy, którzy wynoszą meble z mieszkania jego ukochanej. Zdenerwowany próbuje się dowiedzieć, gdzie jest Kalina? Ola przyznaje Dagmarze, że zakochała się w Błażeju. Po południu chłopak ją odwiedza, ale randka kończy się… w szpitalu! Czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2309. - TVN, godz. 20:15

Dla uczestniczek "Projektu Lady" regularny, spokojny i pełen obowiązków styl życia to nowość. I o ile w ciągu dnia potrafią się hamować i z uwaga chłonąć wszystkie nowe przydatne informacje, o tyle gdy zostają same i zapada zmrok, niektóre z nich przechodzą na ciemną stronę mocy. Niestety ciągnie wilka do lasu i stare przyzwyczajenia zaczynają dochodzić do głosu. Fakt, że towarzyszył im alkohol, nikogo pewnie nie zdziwi, ale już sposób w jaki znalazł się w ich rękach z pewnością zbulwersuje nie tylko mentorki... czytaj więcej
ZOBACZ PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT ODCINKA!
"Projekt Lady" odcinek 4. - TVN, godz. 20:55

Ryan i Emily wraz z córeczką przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość nie ma końca. Po jakimś czasie znajdują w budynku stare kasety wideo oraz tajemniczą kamerę. Okazuje się, że za jej pomocą można rejestrować zjawiska paranormalne. Rodzina z przerażeniem odkrywa, że w domu mieszka starożytny demon. Co gorsza, pragnie zawładnąć duszą ich małej córki… Kolejna część popularnej serii o duchach oraz innych zjawiskach paranormalnych, której esencją jest iluzja amatorskości i dokumentalizmu. W roli reżysera zadebiutował Gregory Plotkin, który pracował jako montażysta przy poprzednich częściach cyklu. Pełna napięcia opowieść charakteryzuje się sugestywnym, złowrogim klimatem i wciągającą fabułą. W obrazie nie brakuje silnych emocji. Dużym zaskoczeniem jest spektakularna, surrealistyczna końcówka filmu.
"Paranormal Activity: Inny wymiar" - HBO, godz. 22:15

Autentyczna historia grupy żołnierzy, którzy stoczyli jedną z najkrwawszych bitew w historii Stanów Zjednoczonych. Wietnam, dolina Ia Drang, nazwana wkrótce Doliną Śmierci. 14 listopada 1965 roku podpułkownik Hal Moore i jego 400 żołnierzy z elitarnej amerykańskiej dywizji bojowej zostało otoczonych przez 2000 żołnierzy Północnego Wietnamu. Głównych bohaterów poznajemy jeszcze w trakcie ćwiczeń w Fort Benning w Georgii. Weteran wojny w Korei Moore przybywa do obozu z żoną i dziećmi. Szkoleniem rekrutów zajmuje się oddany dowódcy "stary wyjadacz" sierżant Plumley. Jeden z żołnierzy, Bruce Crandall, demonstruje podczas ćwiczeń niezwykłą brawurę. Ale to tylko wstęp - wkrótce wszyscy odlatują do Wietnamu i rozpoczyna się bitwa. Na polu walki film osiąga wstrząsającą intensywność i niezwykłe wrażenie autentyczności.
"Byliśmy żołnierzami" - Polsat, godz. 22:40

Evan Weber to oddany mąż i przykładny ojciec dwóch ślicznych córeczek. Pewnego dnia zostaje sam w domu na weekend. Na zewnątrz jest mgliście i pada ulewny deszcz, zatopiony w pracy na projektem Evan słyszy pukanie do drzwi. Przed domem stoją dwie śliczne i kompletnie przemoczone dziewczyny, które proszą o pomoc. Mężczyzna w odruchu współczucia wpuszcza je do domu i pozwala się osuszyć. Nie wie że właśnie popełnił największy błąd w swoim życiu… Siłą tego mrocznego, a momentami wręcz przerażającego obrazu, są przede wszystkim młode, jeszcze nie znane szerokiej publiczności, ale bardzo utalentowane młode aktorki: Lorenza Izzo i Ana de Armas. Dzięki ich świetnym kreacjom udało się wytworzyć na ekranie klimat autentycznej grozy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kto tam?" - Canal+, godz. 23:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×