Program tv na poniedziałek, 18.12.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień. Skusicie się na film, teatr telewizji, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Ash przegrywa turniej tańca. Nie zamierza się poddawać i postanawia stworzyć nowy zespół. W poszukiwaniu wyjątkowych tancerzy wyrusza z nowo poznanym znajomym w podróż po Europie. Niebawem międzynarodowa grupa staje do pierwszego ważnego konkursu.
"Street Dance II" - TVN 7, godz. 20:00

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Jak zostać królem" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Avatar" - Polsat, godz. 20:05

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". I o co tyle krzyku?Zobacz więcej

Po niemal 36 latach tragiczne wydarzenia pacyfikacji KWK Wujek zostają opowiedziane na nowo - w musicalowej formie, słowami nastoletniego chłopca i śląskiego rapera. Historia nie dotyczy kopalni, ale tego, co się dzieje wokół niej. Bohaterem zbiorowym reżyser uczynił jedną ze śląskich rodzin. Wydarzenia przedstawione są z perspektywy czwórki kilkunastolatków, postrzegających świat przez pryzmat fikcji i zabawy, których również z czasem dosięga ponura rzeczywistość stanu wojennego.
"Wujek. 81. Czarna ballada" - TVP1, godz. 20:25

Początkująca pisarka, Barbara Novak, przyjeżdża z prowincji do Nowego Jorku. W wydawnictwie "Banner House" podpisuje umowę na publikację dzieła lansującego tezę, że kobiety będą w pełni szczęśliwe dopiero wtedy, gdy skupią się na karierach zawodowych i zrezygnują z miłości. As dziennikarstwa ma przeprowadzić wywiad z Barbarą, ale przedkłada flirty ze stewardesami nad towarzystwo debiutujących pisarek. Gdy książka podbija świat, Catcher poświęca uwagę autorce. Postanawia ośmieszyć teorię, sprawiając, że panna Novak się w nim zakocha.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Do diabła z miłością" - TVP2, godz. 21:55

James Bond tropi bandę bezwzględnych dilerów narkotyków, a przede wszystkim jej bossa, Franza Sancheza. Gangster zlecił zabójstwo przyjaciela Jamesa z CIA - Feliksa Leitera - i jego żony. Agent 007 ratuje rannego Leitera i poprzysięga przestępcom zemstę. Wkrótce zostaje wezwany przez zwierzchników. Nie podporządkowuje się ich decyzji i ucieka, by walczyć z Sanchezem. Nawiązuje kontakt ze współpracowniczką Leitera, Pam Bouvier.
"Licencja na zabijanie" - TVP1, godz. 22:05

Podejrzana o podwójne morderstwo Lisbeth Salander z ranami postrzałowymi trafia do szpitala w Göteborgu. Przeciwko niej ma zostać wniesione oskarżenie o usiłowanie zabójstwa ojca. Karl Axel Bodin vel Alexander Zalachenko leży ranny w tym samym szpitalu. Dwójka policjantów bez rezultatu indaguje go na temat zamordowania Daga Svenssona, jego dziewczyny oraz prawnika. Mikael Blomkvist postanawia opisać historię Lisbeth. Zamierza ujawnić, że administracja rządowa chciała zamknąć kobietę w zakładzie psychiatrycznym, aby chronić Alexandra Zalachenkę.
"Millennium: Zamek z piasku, który runął" - Ale kino+, godz. 22:25

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×