Program TV na poniedziałek, 19.08.2019. Co obejrzeć 19 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 19.08.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Miłość na zakręcie", "Na Wspólnej", "Zniewolona", "Uwikłani" i "Zemsta ponad wszystko". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek 19 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 19.08.2019 r.:

Bogdan Kawecki, właściciel firmy Auto-Kawex - warsztatu i komisu samochodowego - ma problemy w interesach. Kilka tygodni później - po jego śmierci - jego żona Jowita, doktor mikrobiologii zatrudniona na jednej z warszawskich uczelni, staje przed dylematem: sprzedać autocentrum, które założył i prowadził przez lata Bogdan, czy też spróbować je poprowadzić.
"Miłość na zakręcie" - TV4, godz. 20:00

Poznaj bohaterów nowego serialu TV4. Kiedy premiera?Zobacz więcej

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz Jacques Saunière. Sprowadzony z Harvardu profesor Robert Langdon, światowej sławy historyk i badacz symboli, ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni. Uczony, który sam wkrótce staje się podejrzanym, odkrywa, że Saunière był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tajemnicą sięgającą początków chrześcijaństwa. Langdonowi pomaga w śledztwie wnuczka zamordowanego, kryptolog Sophie Neveu.
"Kod da Vinci" - Polsat, godz. 20:05

"Kod Da Vinci". Przebojowa ekranizacja bestsellera Dana BrownaZobacz więcej

30-letnia Margot prowadzi z przyjaciółką, Alice, biznes w zakresie projektowania i urządzania ogrodów. Pewnego dnia Margot otrzymuje wiadomość, że jej matka trafiła do szpitala. Gdy przyjeżdża, okazuje się, że przybyła za późno. Porządkując rzeczy w rodzinnym domu, Margot znajduje pamiętnik. Z zapisków dowiaduje się, że jej matka padła ofiarą zbiorowego gwałtu. Margot przyszła na świat 9 miesięcy po zdarzeniu. Zszokowana odkryciem kobieta postanawia odnaleźć gwałcicieli i wymierzyć im sprawiedliwość.
"Zemsta ponad wszystko" - TVP2, godz. 20:10

Joachim, ciężko pobity, trafia do szpitala. Niestety, lekarze stwierdzają śmierć mózgu Trzcińskiego… Niedługo potem okazuje się, że jest dawca nerki dla Anastazji! Tomek i Ziębowie są szczęśliwi, że dziewczyna ma szansę na nowe życie.
"Na Wspólnej" - TVN, godz. 20:15

Joachim zginie w wypadku! Anastazja dostanie jego nerkę?Zobacz więcej

Grigorij cały czas szuka Katieriny. Otrzymuje wiele fałszywych wiadomości, jeden list jednak budzi w nim nadzieję. Katierina przygotowuje Wołodię do występu przed ojcem chrzestnym chłopca. Okazuje się, że jest nim Andriej Żadan, który rozpoznaje w Katii dziewczynę z domu publicznego.
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Trzymający w napięciu kryminalny film z misternie budowaną intrygą i przeplatającymi się wątkami: politycznym i miłosnym. Za podstawę scenariusza posłużyła wydana w 2007 r. powieść pod tym samym tytułem Zygmunta Miłoszewskiego, publicysty, autora znanych także w świecie książek kryminalnych. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą ustawień Berta Hellingera. Telak zostaje zamordowany w trakcie terapii. Śledztwo wszczyna prokurator Agata Szacka, która wcześniej zajmowała się przestępczością gospodarczą. Współpracuje z nią komisarz policji Sławomir Smolar, kolega ze studiów i były kochanek. Początkowo podejrzanymi są uczestnicy seansu, z czasem ślady zaczynają prowadzić w stronę PRL-owskiej przeszłości i współczesnego biznesu. Prokurator Szacka dociera do spraw, o których od lat krążą legendy.
"Uwikłanie" - TVP2, godz. 21:55

"Uwikłanie". Trzymający w napięciu kryminał z misternie budowaną intrygąZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź pełny [program telewizyjny]https://www.telemagazyn.pl/?dzien=2019-08-19#program) na poniedziałek, 19.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×