Program TV na poniedziałek, 19.10.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 19 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w tv w poniedziałek, 19 października? W programie TV na poniedziałek m.in. "Projekt Lady" i "Totalne remonty Szelągowskiej", a także filmy takie jak: "Kobieta sukcesu" i "Życie za życie". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek 19 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 19 października 2020 r.:

Jacob pracuje jako menedżer w banku. Pewnego dnia dochodzi do brutalnego napadu, w którym ginie jeden z jego współpracowników. Mężczyzna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć sprawcę. O pomoc prosi swojego sąsiada, który jest byłym policjantem. Niespodziewanie zostają porwane żona i córka Jacoba. Mężczyzna musi się spieszyć, by je odnaleźć.
"Odwet" - TV Puls, godz. 20:00

Robert McCall jest emerytowanym tajnym agentem, który wiedzie spokojne życie. Wszystko się zmienia w dniu, kiedy jego długoletnia przyjaciółka i współpracowniczka - Susan - zostaje zamordowana. Mężczyzna zrobi wszystko, aby dopaść morderców i pomścić śmierć bliskiej mu osoby.
"Bez litości 2" - Polsat, godz. 20:05

W 1534. odcinku serialu "M jak miłość" Aneta dowie się, że jej matka jest śmiertelnie chora. Tymczasem Iza i Marcin poznają prawdę o nowej miłości Aleksandry. Czy ich złe przeczucia były słuszne?
"M jak miłość" odcinek 1534. - TVP2, godz. 20:55

W trzecim odcinku widzowie poznają historię 56-letniej Marzeny, która jest nauczycielką matematyki. Do programu zgłosili ją dwaj dorośli synowie. Kobieta nie miała życia usłanego różami. Kiedy jej starszy syn Dawid miał dwa lata, przeprowadziła się razem z nim do Stanów Zjednoczonych, gdzie za chlebem pojechał jej mąż. Wkrótce okazało się, że partner Marzeny choruje na schizofrenię. Po powrocie do Polski utrzymanie rodziny i dwójki dzieci było wyłącznie na jej głowie. Aby związać koniec z końcem niejednokrotnie pracowała na dwa etaty. To właśnie nauczanie jest jej prawdziwym powołaniem. Marzena ze swojej pracy w szkole czerpie ogromną satysfakcję. Przez lata wychowała setki uczniów, którzy ją uwielbiają. Zawsze potrzeby innych są dla niej najważniejsze. Teraz przyszedł czas, by zadbała o siebie i swoje zdrowie! Czy spotkanie z Dorotą Szelągowską pozwoli jej otworzyć nowy rozdział w życiu?
"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 3. - TVN, godz. 21:30

Mańka prowadzi firmę. Jej plany biznesowe zostają pokrzyżowane przez nieuczciwą konkurencję. Kobiecie nie układa się także w życiu prywatnym, związek z Norbertem przechodzi kryzys. Pewnego dnia Mańkę odwiedza młodsza siostra, Lilka. Dziewczyna przyciąga kłopoty i wprowadza chaos w uporządkowane życie bizneswoman. Za sprawą przypadku i psa w życiu Mańki pojawia się Piotr.
"Kobieta sukcesu" - TVN7, godz. 21:30

Na pozór niewinna gra w zbijaka podzieli dziewczyny na dwie grupy, przegraną i wygraną. Zwyciężczynie będą zarządzać, a przegrane wcielą się w role podwładnych i będą musiały usługiwać zwierzchniczkom. Podział wywoła wiele emocji.
**"Projekt Lady 5" odcinek 7. - TVN, godz. 22:30

Wykładowca uniwersytetu stanowego w Teksasie, postać powszechnie szanowana w świecie nauki, zostaje skazany na karę śmierci za zamordowanie przyjaciółki. Choć życie profesora jest naznaczone uzależnieniem od alkoholu i oskarżeniem o zgwałcenie studentki, wydaje się, iż nie są to wystarczające powody, by skazać go za morderstwo. Młoda dziennikarka, której Gale udziela ostatniego wywiadu, próbuje dotrzeć do prawdy. Portret mordercy, który wyłania się z przeprowadzonych rozmów, każe jej wątpić w jego winę. Kobieta rozpoczyna prywatne śledztwo.
"Życie za życie" - TVP2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 19.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×