Program tv na poniedziałek, 2.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 2 lipca 2018 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, program rozrywkowy czy może kolejną odsłonę mundialowych emocji? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Program telewizyjny na poniedziałek, 2.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 2 lipca 2018 r.:

2 lipca na stadionie Rostow Arena w Rostowie nad Donem rozegrany zostanie szósty mecz fazy pucharowej rosyjskich MŚ. Tym razem naprzeciw siebie staną: zwycięzca grupy G i druga drużyna grupy H. W grupie G spotkały się: Anglia, Belgia, Panama i Tunezja. Do grupy H trafiły: Japonia, Kolumbia, Polska i Senegal. W tym pojedynku zmierzą się Belgowie i Japończycy. Zawodnicy zachodnioeuropejskiego zespołu są faworytami rywalizacji.
Mistrzostwa Świata w Rosji - 1/8 finału: Belgia - Japonia - TVP 1, godz. 19:50

Losy piątki nastolatków, którzy natrafiają na wrak statku kosmicznego. Dzięki niemu bohaterowie uzyskują supermoce i stają się grupą "Power Rangersów". Wkrótce dowiadują się, że świat stoi na progu zagłady. Zagrożenie przybywa z najdalszych zakątków wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich możliwościach. Piątka wybranych przez przeznaczenie bohaterów musi pokonać lęki i słabości, by uratować świat.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Power Rangers" - CANAL+ Film, godz. 20:00

San Francisco. Will Rodman pracuje w firmie farmaceutycznej. Marzy o stworzeniu regenerującego tkankę mózgową leku, który mógłby uzdrowić cierpiącego na Alzheimera ojca. Pod opiekę naukowca trafia szympans o imieniu Caesar. Na nim Will prowadzi badania, na które nie pozwala mu firma. Odnosi pierwsze sukcesy, jest o krok od wielkiego przełomu. Okazuje się, że skutkiem ubocznym leku jest wzrost inteligencji zwierzęcia. Caesara zaczyna rozumieć, że jego życie niewiele znaczy dla naukowców. Postanawia przeciwstawić się ludziom.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Geneza planety małp" - Polsat, godz. 20:05

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do zapłacenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda kobieta, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"U pana Boga za piecem" - TVP 2, godz. 20:10

Młody pilot marynarki wojennej Pete Mitchell zyskuje w swojej jednostce uznanie, gdy podczas lotu patrolowego ratuje życie jednemu z kolegów. Wkrótce bohater zostaje wysłany na szkolenie do elitarnej jednostki lotniczej. Przebywający w niej piloci rywalizują o miano najlepszego absolwenta. Pete i Tom są faworytami w tym wyścigu. Gdy w bazie zjawia się piękna instruktorka, Charlotte, walka między mężczyznami dodatkowo się zaostrza.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Top Gun" - Polsat, godz. 22:20

W stosunkach radziecko-amerykańskich wciąż panuje zimna wojna. "Czerwony Październik" to uzbrojona w rakiety nuklearne radziecka łódź podwodna, która przemierza głębiny Oceanu Atlantyckiego z misją szpiegowską. Jej kapitan, Marko Ramius, podejmuje ryzykowną i bardzo niebezpieczną dla siebie samego decyzję. Postanawia dopłynąć do wybrzeży Stanów Zjednoczonych, aby poprosić o azyl. Wyjątkowo wścibski oficer polityczny odgaduje jego zamiary i próbuje mu przeszkodzić.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Polowanie na "Czerwony Październik"" - TVN, godz. 23:35

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 2.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×