Program tv na poniedziałek, 21.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HARMONOGRAM]

Przed nami poniedziałek, 21 maja 2018 roku. Film, teatr telewizji, serial czy rozrywka? Co wybierzecie? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. Oto program tv na 21.05.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 21 maja 2018 r.:

Bracia Pete i Terry są szeryfami. Razem otrzymują pozornie proste zadanie, mają eskortować więźnia Earla Leedy'ego, hakera. W trakcie lotu samolotem dochodzi do zamachu terrorystycznego. Terry ginie, zaś haker znika bez śladu. Pete próbuje przekonać przełożonych, że samolot był celem przestępców, którzy w ten sposób pomogli w ucieczce wspólnikowi. Nikt mu jednak nie wierzy. Zostaje zwolniony z pracy. Mimo tego nie rezygnuje z dochodzenia i próby pomszczenia brata. Rozpoczyna prywatne śledztwo.
"Strefa zrzutu" - TVN 7, godz. 20:00

Wade Wilson, były żołnierz służb specjalnych, dowiaduje się, że ma raka. Wkrótce pojawia się człowiek, który składa mu kuszącą propozycję. Zdeterminowany, by walczyć z chorobą, Wade przystaje na jego warunki. Nie spodziewa się, że decyzja będzie miała tragiczne konsekwencje. Nielegalny eksperyment daje moc samouzdrawiania, ale nieodwracalnie niszczy życie Wade'a. Jako Deadpool z pomocą nowych mocy chce on wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, który niemal doprowadził go śmierci.
"Deadpool" - Polsat, godz. 20:10

Teatr Telewizji w reżyserii Ryszarda Bugajskiego. Rekonstrukcja trzech najtragiczniejszych lat życia rotmistrza Witolda Pileckiego. Uczestniczył on w wojnie polsko-bolszewickiej, z własnej woli znalazł się w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Po ucieczce walczył w powstaniu warszawskim i we Włoszech w oddziałach gen. Andersa. Po powrocie do Polski został aresztowany, fałszywie oskarżony i stracony. W opowieść o jego losach wpleciony jest również dramat innych oskarżonych - Tadeusza Płużańskiego, Marii Szelągowskiej, Ryszarda Jamontta-Krzywickiego, a także żony, córki i kuzynki Pileckiego.
"Śmierć rotmistrza Pileckiego" - TVP 1, godz. 20:35

Paweł Wilczak i Maria Sobocińska w filmie inspirowanym życiem Leopolda Tyrmanda [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Film Jana Jakuba Kolskiego. W 1617 r. do klasztoru w Jaśminowie przywieziono trzy trumny, w których spoczęli trzej najstarsi bracia zakonu. Od stuleci z trumien wydobywa się zapach drzew owocowych, a bracia, którzy przyjęli imiona zmarłych zakonników, przejęli także niezwykłe wonie - czeremchy, śliwy i czereśni. Pewnego dnia do klasztoru przybywa konserwatorka obrazów Natasza z 5-letnią córeczką Gienią. Ma odnowić tutejsze dzieła sztuki. Wraz z nimi do świata, który żyje przeszłością i rytuałem, wdziera się kobiecość i dziecięca dociekliwość.
"Jasminum" - TVP Kultura, godz. 21:00

Postapokaliptyczna rzeczywistość. Ostatni żyjący rewolwerowiec, Roland Deschain, przemierza pustkowia w poszukiwaniu tajemniczej Mrocznej Wieży. Jest to mityczne, spajające ze sobą światy miejsce będące istotą istnienia. Mężczyzna prowadzi odwieczną walkę z Walterem O'Dimem, znanym również jako Człowiek w czerni, który chciałby doprowadzić do zburzenia budowli. W końcu dochodzi do ostatecznego pojedynku dobra ze złem.
"Mroczna Wieża" - HBO, godz. 21:15

Start 3. edycji show! Uczestniczki biorą udział w lekcji stylu. Niestety, nie każda metamorfoza spotyka się z zachwytem. Irena Kamińska-Radomska przygotowuje dla kandydatek na damy niespodziankę związaną z nauką dobrych manier przy stole, a Tatiana Mindewicz-Puacz porozmawia z nimi na temat ich pewności siebie. Dziewczyny zmierzą się z lękami, by móc odkryć w sobie pozytywne cechy. Po intensywnych zajęciach wezmą także udział w spotkaniach sam na sam w mentorkami.
"Project Lady 3" odcinek 1 - TVN, godz. 21:30

Vee ma dość życia w cieniu kochającej popularność przyjaciółki. Pewnej nocy postanawia wyruszyć do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Z czasem zabawa się rozkręca. Vee i jej przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz niebezpieczniejszych zadań. Wkrótce dziewczyna dochodzi do wniosku, że stała się obiektem manipulacji.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Nerve" - CANAL+, godz. 22:35

Zobacz galerię

TIOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 21.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×