Program TV na poniedziałek, 2.12.2019. Co obejrzeć 2 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 2.12.2019? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Underdog", "Sypiając z wrogiem", "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Sztos" o Teatr Telewizji. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 2 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.:

Agent służb specjalnych, Jack Quinn, marzy o wycofaniu się z zawodu i spokojnym życiu u boku żony. Sprawy przybierają zły obrót, gdy Quinn zawodzi podczas ostatniej misji, z której cało wychodzi terrorysta Stavros. Agent zostaje przeniesiony do kolonii, miejsca odosobnienia dla szpiegów, którzy są zbyt niebezpieczni, aby mogli żyć na wolności, ale także zbyt cenni, aby można było ich zabić. Gdy do Jacka dociera wieść, że Stavros zamierza zemścić się na jego żonie, zrobi wszystko, aby ją uratować. Wspiera go Yaz, ekscentryczny handlarz bronią.
"Ryzykanci" - TV Puls, godz. 20:00

Borys "Kosa" Kosiński, zawodnik MMA, jest u szczytu formy. Podczas walki z największym rywalem, Denim Takajewem, popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza Borysa do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.
"Underdog" - Polsat, godz. 20:10

W doku w San Pedro ktoś wysadza w powietrze statek, który miał przewieźć duży ładunek kokainy. Ginie 27 osób. Kovash i Kint są jedynymi świadkami zdarzenia. Agent Dave Kujan przejmuje śledztwo. Jest przekonany, że motorem akcji był skorumpowany były policjant, Keaton. W zamian za obietnicę nietykalności Kint zgadza się zeznawać i opowiedzieć o kontaktach z Keatonem. Ich znajomość zaczęła się sześć tygodni wcześniej od rutynowej identyfikacji na posterunku policji. Przypadkowe spotkanie kończy się sformowaniem gangu.
"Podejrzani" - Ale kino+, godz. 20:10

Janek wychodzi ze szpitala. Kłóci się z matką, która próbuje przekonać go do związku z Sonią. Tymczasem o rozstaniu Uli i Bartka plotkuje już połowa Grabiny. Barbara radzi wnuczce, by zaczęła o swoje małżeństwo walczyć. Dziewczyna jedzie w końcu do Jonkowa, gdzie Lisiecki prowadzi warsztat, by szczerze z ukochanym porozmawiać. Wernera w dniu urodzin dopada mały "kryzys". By poprawić sobie humor, prawnik jak zwykle flirtuje. A jego wybrankami zostają kolejno Dagmara, Julka oraz Agata, siostra Rogowskiego. W przychodni w Lipnicy zjawia się za to nowy stażysta, Maciej Kalicki.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Adaptacja książki "Listy z Rosji" Astolphe'a de Custine'a w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego. Przedstawienie sugestywnie oddaje społeczne i psychologiczne realia XIX-wiecznej Rosji, zaobserwowane i opisane przez francuskiego podróżnika. Spektakl łączy współczesną narrację telewizyjną z tradycyjnymi teatralnymi środkami wyrazu.
"Listy z Rosji" - TVP1, godz. 21:00

Laura i Martin są małżeństwem od czterech lat. Z pozoru wszystko między nimi dobrze się układa. Okazuje się jednak, że Martin jest chory psychicznie. Żonę traktuje jak zdobycz, która musi być mu absolutnie posłuszna. Ma obsesję na punkcie porządku. Za najmniejsze uchybienie potrafi nie tylko zrobić awanturę, ale i dotkliwie pobić Laurę. Pewnego dnia kobieta ucieka z domu. Finguje własną śmierć, zmienia nazwisko i wygląd. Poznaje Bena i chce zacząć nowe życie. Niestety, Martin wpada na jej trop.
"Sypiając z wrogiem" - Polsat Film, godz. 21:00

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni "Synek" wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, "Gruchę". Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.
"Sztos" - TVN7, godz. 21:05

Marek próbuje zorientować się w sytuacji Djamala. Aśka brnie tak, jakby nie docierało do niej, że jej szlachetne intencje doprowadziły do tego, że syryjski lekarz znalazł się w poważnych tarapatach. Ale wina leży pośrodku, bo Djamal też nie powiedział Aśce wszystkiego o swojej sytuacji osobistej. Tymczasem sytuacja wymyka się spod kontroli i Djamal może albo uciec, albo poddać się oficjalnym procedurom. Kostek prowadzi sprawę właściciela rasowej suki, któremu podwórkowy kundel pokrzyżował wszystkie plany hodowlane.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 2.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Leśniczówka (gość)

    i scena Maryny opowiadającej o strzelaninie i na nowo przeżywającej śmierć ukochanego narzeczonego Pawła- bardzo autentyczne. Dobra, poruszająca scena.

    04.12.2019 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×