Program tv na poniedziałek, 22.07.2019. Co obejrzeć 22 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na poniedziałek, 22 lipca 2019 roku. Skusicie się dzisiaj na film, serial, a może wybierzecie program rozrywkowy? Każdy znajdzie coś dla siebie! Oto program TV na poniedziałek, 22.07.2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 22.07.2019 r.:

Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów, lecz okazuje się, że tajemnicza organizacja "Dreszcz" nie zakończyła eksperymentów. To, co się wydarzyło, stanowiło wstęp do Fazy Drugiej - prób ognia. Streferzy mają dwa tygodnie, by przejść przez Pogorzelisko - najbardziej spaloną część świata, pustynię, na której z każdej strony czyha niebezpieczeństwo. Pojawia się nowa grupa eksperymentowanych, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. Nowi są zdeterminowani, by przetrwać.
"Więzień labiryntu: Próby ognia" - Polsat, godz. 20:10

Ceniony lekarz Joon-yeong wraca do Korei po długiej podróży zawodowej. Pragnie spotkać się z ukochaną córką. Gdy zmierza na wyczekiwane spotkanie, jest świadkiem tragicznego wypadku, w którym ucierpiała dziewczyna. Czas cofa się o kilka godzin, a dramatyczne wydarzenie wciąż się powtarza. Joon-yeong ma jeden cel - musi uratować córkę z pętli czasu.
"Pętla" - Ale kino+, godz. 20:10

Czerwińscy przyłapują Aleksieja i Katię na potajemnym spotkaniu. Katia próbuje wytłumaczyć Aleksieja, ale matka chrzestna jest nieprzebłagana. Nie pozwala dziewczynie wychodzić poza teren posiadłości. Zarządcy każe znaleźć dla dziewczyny zajęcie. Zazdrosna Halka może wreszcie triumfować. Szpieguje Katię na rozkaz Grigorija. Anna Lwowna dowiaduje się o romansie męża z aktoreczką i grozi rozwodem...
"Zniewolona" odcinek 15 - TVP1, godz. 20:35

Lato 2011 roku. 18-letnia Kaja przebywa na obozie na wyspie Utoya. Towarzyszą jej młodsza siostra i przyjaciele. 22 lipca dochodzi do wydarzeń, które zapiszą się jako najgorszy dzień we współczesnej historii Norwegii. Uczestnicy obozu dowiadują się, że w centrum Oslo wybuchła bomba. Zdetonował ją Anders Behring Breivik. Prawicowy ekstremista przebywa na wyspie Utoya i otwiera ogień do wypoczywających ludzi. Zginie 69 osób, prawie 100 zostanie rannych.
"Utoya, 22 lipca" - CANAL+, godz. 21:30

Na parkingu górskiego kurortu dochodzi do strzelaniny. Ginie człowiek, zabójca znika bez śladu. Kilkadziesiąt kilometrów stamtąd, Dymecki, przykładny mąż i ojciec czwórki dzieci, właściciel maleńkiej stacji benzynowej, zaczyna kolejny dzień pracy. W czasie ferii pomaga mu Marek, student socjologii zwany Bananem. Na podrzędnej drodze w ostry mróz ruch jest niewielki, Dymecki i Banan spodziewają się kolejnego długiego i nudnego dnia. Tymczasem na stację podjeżdża luksusowe audi.
"Stacja" - TVP2, godz. 22:00

Grupa obrońców sprawiedliwości o nazwie Green Lantern Corps stoi na straży międzygalaktycznego porządku. Potężny Parallax zamierza zniszczyć Ziemię i zmienić układ sił w kosmosie. Członkowie Green Lantern otrzymują misję uratowania wszechświata. Najmłodszy z nich, Hal Jordan, jest jedynym człowiekiem w organizacji. Musi stawić czoła własnym obawom i zapanować nad swoimi mocami. Pomaga mu ukochana z dzieciństwa, Carol Ferris.
"Green Lantern" - TVN 7, godz. 22:05

Deanna jest zrozpaczona, gdy jej mąż po ponad dwudziestu latach wspólnego życia niespodziewanie postanowił ją porzucić. Zdesperowana kobieta postanawia zmienić swój los i wrócić do szkoły. Trafia na tę samą uczelnię, gdzie uczęszcza jej córka, Maddie. Mimo sceptycznej postawy dziecka Deanna stara się na nowo odkryć piękno życia i cieszyć się studencką rzeczywistością.
"Dusza towarzystwa" - HBO, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 22.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×