Program tv na poniedziałek, 23.01.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami kolejny poniedziałek, ale początek tygodnia nie musi być straszny! Zobaczcie, co warto dzisiaj sprawdzić w tv! Wieczór przed telewizorem to jest to!

Multimedia

Julianne Hough w roli głównej. Sherrie i Drew poznają się w klubie rockowym "Bourbon Room". Choć pochodzą z różnych środowisk, zakochują się w sobie i postanawiają razem wyjechać do Los Angeles. Tam chcą spełnić marzenia o sławie, pieniądzach i życiu w blasku fleszy. Niestety, po przybyciu do Miasta Aniołów nie wszystko przebiega tak, jak sobie wymarzyli.
"Era rocka" - TVN 7, godz. 20.00

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zmierzch" - Polsat, godz. 20.10

Film Rainera Wernera Fassbindera z 1970 roku. Pan R. to spokojny obywatel. Ma wziętą pracę kochającą żonę i syna. Pewnego dnia jednak wpada w szał i dochodzi do zbrodni.
"Dlaczego pan R. oszalał?" - TVP Kultura, godz. 20.25

Magdalena Boczarska o roli w filmie "Sztuka kochania", scenach nagości i serialu "Druga szansa" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przebywający w obozie koncentracyjnym Auschwitz Vili Feld zakochuje się w belgijskiej Żydówce, Colette. Ratuje kobietę od śmierci w komorze gazowej. Uroda Colette przyciąga uwagę oficera SS Weissackera. W desperackiej walce o życie Vili i jego ukochana planują ucieczkę z obozu.
"Colette" - TVP1, godz, 20.30

Nowy serial. Na krętej drodze niedaleko Nicei dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kobieta i dwoje jej dorosłych dzieci. 10 lat później do miasta przyjeżdża piękna, młoda prawniczka Olivia Alessandri. Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę i wyjawia jej, że naprawdę nazywa się Emma Fortuny. Przeżyła tamten wypadek, teraz ma nową twarz, nową tożsamość i tylko pragnienie pomścić swoich bliskich, którzy wówczas tragicznie zginęli.
"Zemsta o jasnych oczach" - Odcinek 1 - TVP2, godz. 21.45

Gwiazdor filmowy Vincent Chase oraz jego koledzy - Eric, Turtle i starszy brat Johnny - nawiązują współpracę z szefem wytwórni filmowej i zarazem superagentem Arim Goldem. Ten proponuje Vincentowi, by wystąpił w jego nowej produkcji. Ale aktor chce być nie tylko gwiazdą dzieła, ale i jego reżyserem.
"Ekipa" - HBO, godz. 22.05

Film dokumentalny. Fritz Bauer był niemieckim sędzią i prokuratorem. Odegrał decydującą rolę w drugim procesie oświęcimskim we Frankfurcie. Zrehabilitował Stauffenberga i innych zamachowców z 20 lipca 1944 r. Doprowadził do procesu oprawców z Auschwitz. Uświadomił Niemcom, że działanie na rozkaz Hitlera nie usprawiedliwia okrucieństwa. 1 lipca 1968 r. został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną śmierci był atak serca. Wykluczono zarówno samobójstwo, jak i udział osób trzecich.
"Fritz Bauer. Sam pośród swoich" - TVP1, godz. 23.10

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×