Program tv na poniedziałek, 23.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 23 lipca 2018 roku. Co chcecie dzisiaj obejrzeć w telewizji? Jeszcze nie wiecie? Właśnie dlatego jest Telemagazyn i program TV! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Polecamy program telewizyjny na poniedziałek, 23.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 23 lipca 2018 r.:

Sędzia piłkarski Laguna, niegdyś sławny zawodnik, którego karierę przerwała kontuzja, pogrąża się w alkoholizmie. Doskonale zdaje sobie sprawę z istniejących w futbolowym światku układów, przekupywania piłkarzy i sędziów, manipulowania ludźmi. Nie chce mieć z tym nic wspólnego. Postanawia w niezwykły sposób ukoronować własną karierę sędziowską i zadrwić z traktujących go protekcjonalnie działaczy klubowych.
"Piłkarski poker" - TVP Kultura, godz. 20:00

Mel Gibson w roli głównej. Thomas Craven, detektyw w wydziale zabójstw bostońskiej policji, jest wdowcem. Jedyna bliska mu osoba to 24-letnia córka pracująca w korporacji. Dziewczyna informuje ojca, że przyjeżdża z wizytą. Craven odbiera ją z lotniska. W drodze do domu okazuje się, że Emma źle się czuje. Gdy objawy chorobowe nasilają się, konieczna staje się wizyta w szpitalu. Wychodzącą z domu Emmę dosięgają strzały mordercy. Dziewczyna umiera w ramionach ojca. Detektyw postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Odkrywa drugie życie, które prowadziła córka.
"Furia" - Polsat, godz. 20:10

Max jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać na boku. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Jedną z jego klientek zostaje Stella, studentka pedagogiki i dziewczyna gangstera. Dość prosta sytuacja komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, a "Ramzes" postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. Tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.
"E=mc2" - TVP 2, godz. 20:45

Mieszkańcom Baltimore zależy na ocaleniu zamieszkującej miasto młodzieży. The Baltimore Leadership School for Young Women to szkoła, która stara się wyrwać dziewczyny spod szkodliwego wpływu otoczenia i stworzyć im szanse rozwoju. Film pokazuje próby, występy i sukcesy zespołu tanecznego sformowanego z pierwszego rocznika absolwentów. Wiele młodych kobiet jako pierwsze w rodzinach pójdzie do koledżu. Step to dużo więcej niż hobby - to wspólnota, która jednoczy młode osoby w walce o lepszą przyszłość.
"Step. Życiowa szansa" - CANAL+, godz. 21:00

Cztery półfinalistki rozpoczynają kolejny etap francuskiej podróży. Z mapą w ręku, bez pomocy i znajomości języka dziewczyny będą musiały dotrzeć do zamku hrabiny Elżbiety Orlowskiej w Fontainebleau. Po drodze mają również wykonać kilka zadań. Po dotarciu do celu uczestniczki popełnią gafę, ale będą miały okazję zatrzeć złe wrażenie. W gościnie u arystokratki czeka na nie wiele zadań, a jednym z nich jest organizacja garden party dla gości hrabiny. Do pałacu w Rozalinie wrócą tylko trzy dziewczyny, które tym samym znajdą się w finale.
"Projekt Lady 3" odcinek 10 - TVN, godz. 21:30

Christiania zasłynęła jako prężny ośrodek ruchu hippisowskiego i szeroko rozumianej kultury alternatywnej. Dokument opowiada o pierwszej generacji dzieci urodzonych w sławnej dzielnicy Kopenhagi, którzy obecnie są dorosłymi ludźmi. Z ich historii wyłania się obraz kultury dzieci kwiatów, który nie zawsze jest radosny.
"Dzieci hipisów - historia nieznana" - TVP Kultura, godz. 21:55

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program telewizyjny na poniedziałek, 23.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×