Program TV na poniedziałek, 24.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 24.06.2019? W programie TV na poniedziałek m.in. "Odwróceni", "Świat w płomieniach", "Life", "Projekt Lady", "Prywatne śledztwo" i "40-letni prawiczek". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 24 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 24.06.2019 r.:

Komisarz Paweł Sikora i jego partner, Robert Gazda próbują pozyskać informatora wśród członków gangu pruszkowskiego. Niestety typowany gangster Skalpel nie daje się przekupić. W tym samym czasie Jan Blachowski zwany Blachą, "kapitan" w gangu pruszkowskim i przyjaciel Skalpela, przedstawia zarządowi grupy swego podwładnego - Cygę. To niezbyt rozgarnięty, ale ambitny chłopak. Bossowie czyli Szybki, Kowal, Rysiek, Mnich i Skalpel przyjmują Cygę do swoich szeregów.
"Odwróceni" - TVNN7, godz. 20:00

Jim mieszka w Nowym Jorku z ciężko chorą żoną. Gdy nadchodzi światowy kryzys finansowy, Jim, jak wielu innych ludzi, pada ofiarą systemu - nie tylko traci oszczędności całego życia, ale nie może wyegzekwować od firmy ubezpieczeniowej środków na leczenie żony. Przepełniony rozpaczą i gniewem postanawia dokonać zemsty na winnych tej sytuacji.
"Mściciel z Wall Street" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Policjant John Cale marzy o pracy w jednostce specjalnej, której zadaniem jest ochrona prezydenta Jamesa Sawyera. Niestety, jego podanie zostaje odrzucone. Nie chcąc zawieść córeczki, John zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Miejsce to zostaje nieoczekiwanie zaatakowane przez dobrze zorganizowanych, bezwzględnych terrorystów. Atak wywołuje ogromne zamieszanie, a służby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie państwa. Cale musi zachować zimną krew i ocalić nie tylko życie córki, ale i prezydenta USA.
"Świat w płomieniach" - Polsat, godz. 20:05

Do Pałacu w Rozalinie przyjadą rodziny uczestniczek. Informacja o wizycie bliskich wywoła mnóstwo emocji. Radość, że po tak długim czasie rozłąki będą mogły spotkać się z ważnymi dla nich osobami. Z drugiej strony strach, że bliscy nie przyjadą do nich. Tym razem w związku z odwiedzinami, dziewczęta muszą zadbać o wszystko. Od posprzątania całego pałacu na zewnątrz i wewnątrz, przez wystrój, zakupy, po samodzielne wymyślenie menu oraz przygotowaniu tych wykwintnych dań. Dla niektórych uczestniczek będzie to pierwsze kulinarne wyzwanie w życiu. Która z nich okaże się master chefem, a która perfekcyjną Panią domu?
"Projekt Lady" - TVN, godz. 21:30

Inżynier Rafał Skonecki traci żonę i dzieci w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijanego kierowcę ciężarówki. Nie może znieść cierpienia, które go spotkało. W mniemaniu Rafała nie ma sprawiedliwej kary dla mordercy jego rodziny. Po wyjściu ze szpitala Skonecki samodzielnie rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Życie podporządkowuje jednemu celowi - zemście.
"Prywatne śledztwo" - TVP2, godz. 22:10

Sześcioosobowy zespół kosmonautów prowadzi badania na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Pewnego dnia załoga dokonuje przełomowego odkrycia. Udaje im się znaleźć pierwsze dowody na istnienie życia na Marsie. Szybko okazuje się, że forma życia, którą odkryli, jest dużo bardziej inteligentna i niebezpieczna, niż ktokolwiek mógł wcześniej przypuszczać.
"Life" - Polsat, godz. 22:45

40-letni Andy pracuje w sklepie ze sprzętem elektronicznym, ma przytulne mieszkanie i kolekcję komiksowych figurek, które maluje w sobotnie wieczory. Nigdy nie miał dziewczyny. Kiedy koledzy z pracy się o tym dowiadują, postanawiają zainteresować Andy'ego kobietami. Niestety, w tej kwestii mają niewielkie doświadczenie, a opowiadane przez nich pikantne historyjki to najczęściej wytwór wyobraźni. Kiedy wydaje się, że nie ma już sposobu na to, by życie Andy'ego wzbogaciło się o doświadczenia seksualne, pojawia się sympatyczna Trish.
"40-letni prawiczek" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 24.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×