Program TV na poniedziałek, 25.01.2021 roku. Co obejrzeć w poniedziałek, 25 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 25.01.2021 roku? W programie TV na poniedziałek, m.in. "M jak miłość", "Hotel Vidago Palace", "Chyłka-Zaginięcie", "Ja, robot", "Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie", "W sieci zła" i "Plan ucieczki". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 25 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.:

Rok 2035. Wskutek niebywałego rozwoju techniki najlepszym przyjacielem człowieka jest robot. Maszyny potrafią gotować obiady i sprzątać, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Są niegroźne, ponieważ zaprogramowano im zakaz krzywdzenia istot ludzkich. Projektant nowej serii, naukowiec Alfred Lanning, wypada z okna drapacza chmur. Detektyw Del Spooner podejrzewa, że wielki konstruktor został zabity przez robota. Jeśli nowoczesne maszyny rzeczywiście wymknęły się spod kontroli, gatunkowi ludzkiemu grozi zagłada.
"Ja, robot" - Polsat, godz. 20:05

NRD, listopad 1984 roku. Agent Stasi, Gerd Wiesler otrzymuje zadanie - musi skompromitować niemieckiego dramaturga Georga Dreymana. Dreyman ma romans z piękną aktorką Christą. Wielser, by wkroczyć w życie pisarza, zakłada w jego domu podsłuch. Staje się świadkiem jego zwierzeń, pomysłów i miłosnych uniesień. Agent daje się wciągnąć w świat Dreymana, zachwyca się jego wewnętrzną wolnością.
"Życie na podsłuchu" - Ale kino+, godz. 20:10

Kosmowski przekonuje Angelikę, by zrezygnowała z usług Chyłki. Sam postanawia odejść z kancelarii Żelazny i McVay i założyć własną. Po ostrej konfrontacji z Kosmowskim Chyłka na własną prośbę i wbrew zaleceniom lekarza wypisuje się ze szpitala i przenosi do pensjonatu, gdzie z pomocą Kordiana przygotowuje się do kolejnej rozprawy. Prawnicy decydują się na wynajęcie Wita. Namawiają go, by udał się na Białoruś w poszukiwaniu Sakrata.
"Chyłka - Zaginięcie" - TVN7, godz. 20:30

Kiedy Lilka dowiaduje się o młodzieńczym romansie matki z Jackiem i poznaje prawdę o swoim pochodzeniu, załamuje się i ucieka z Mateuszem do Warszawy. Mateusz cały czas próbuje żonę pocieszyć i nakłonić, by w końcu szczerze porozmawiała z rodzicami. Tymczasem spokój Kingi oraz Piotra znów burzy Kamila, która najpierw odwiedza Zduńskiego w kancelarii, a później zjawia się też na Deszczowej. Tym razem chce porozmawiać z jego żoną. Werner odkrywa nagle, że jego serce podbiła Sandra i zaprasza przyjaciółkę na kolację, gotów wyznać w końcu dziewczynie swoje uczucia.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Carlota i Pedro budzą się razem w swojej leśnej chatce. Ma to być początek ich nowego, wspólnego życia. Niestety, czeka ich kolejna próba. Zjawia się Xoan z wiadomością, że Pedro musi natychmiast przejść na hiszpańską stronę, by pomóc Dolores. Pedro nie potrafi odmówić. Obiecuje, że wróci nazajutrz i wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie ich miłości. Carlota wraca do Vidago Palace, by odbyć zasadniczą rozmowę z rodzicami.
"Hotel Vidago Palace" - TVP2, godz. 21:50

Historia grupy rebeliantów, którzy mają do wykonania misję polegającą na kradzieży planów Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten ważny moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.
"Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie" - TV Puls, godz. 22:10

Ray Breslin zajmuje się sprawdzaniem zabezpieczeń w więzieniach. Pewnego dnia przyjmuje zlecenie przetestowania nowego ośrodka dla szczególnie niebezpiecznych osadzonych, których należy na stałe odizolować. Trafia do zakładu o nazwie "Grób", finansowanego przez prywatnych inwestorów. Placówkę zbudował naczelnik Hobbes, kierując się wytycznymi z książki napisanej przez Breslina. Wkrótce okazuje się, że Ray ma pozostać w "Grobie" na zawsze. Jedyną nadzieją na ucieczkę jest pomoc więźnia Emila Rottmayera.
"Plan ucieczki" - Polsat, godz. 22:40

Detektywi Hobbes i Jonesy są świadkami egzekucji aresztowanego przez nich seryjnego zabójcy. Kilka dni po jego śmierci zostają wezwani na miejsce makabrycznego mordu. Zabójca działa dokładnie tak jak niedawno stracony zbrodniarz. Ich przełożony, porucznik Stanton, ma dwie teorie na temat tych zbrodni. Albo są one dziełem doskonałego naśladowcy, który miał okazję poznać szczegóły działania poprzednika, albo zbrodni tych dokonuje znający szczegóły śledztwa policjant.
"W sieci zła" - TVN7, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 25.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×