Program tv na poniedziałek, 25.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień! Przed nami poniedziałek, 25 marca 2019 roku. Czas rozdać Orły 2019 - Polskie Nagrody Filmowe! Co poza tym w TV? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Oto program na poniedziałek, 25.03.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 25.03.2019 r.:

Transmisja z gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły. W tym roku najwięcej nominacji przyznano "Zimnej Wojnie" Pawła Pawlikowskiego. Ma szansę na dwanaście statuetek, m.in. dla najlepszego filmu, za najlepszą główną rolę męską i kobiecą, reżyserię, scenariusz czy zdjęcia. "Kamerdyner" Filipa Bajona otrzymał osiem nominacji, a "Kler" Wojciecha Smarzowskiego - sześć.
Orły 2019 - gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych - CANAL+, godz. 20:00

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
"Avatar" - Polsat, godz. 20:10

Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
"Psy" - TVN7, godz. 21:00

Po wybuchu II wojny światowej Halina Szwarc, 16-letnia uczennica, dołączyła do konspiracji. Zgodnie z poleceniem dowództwa podpisała volkslistę, w kilka miesięcy nauczyła się języka niemieckiego i ukończyła niemiecką szkołę. Pierwsze kroki w konspiracji stawiała w ZWZ-AK w okręgu łódzkim, potem podjęła bardzo niebezpieczną pracę w wywiadzie na terenie III Rzeszy. W 1944 roku została aresztowana przez gestapo. Spędziła 7 miesięcy w więzieniu. Została skazana na śmierć, ale jej uniknęła. Po wojnie była gnębiona przez UB.
"Doktor Halina" - TVP1, godz. 21:00

Kasia mieszka w Nowej Hucie, odbywa praktyki w niewielkim zakładzie fryzjerskim. Chciałaby zostać cenioną zawodową fryzjerką. Aby to osiągnąć, musi podjąć ważne decyzje i wejść w konflikt z najbliższym otoczeniem.
"Fale" - TVP Kultura, godz. 21:15

"Ekstradycja" jeszcze przed swoją telewizyjną premierą w 1996 roku została okrzyknięta pierwszym po latach dobrym polskim serialem kryminalnym. Udostępniona najpierw wypożyczalniom wideo stała się przebojem. Na kasety z "Ekstradycją" trzeba było wprowadzić zapisy. W wielu wypożyczalniach ich cena przekraczała ceny innych "nowości". Pomysł serialu zrodził się w głowie Witolda Horwatha - autora dość głośnej kilka lat temu książki pt. "Święte wilki" - kryminału z kampanią Stana Tymińskiego w tle.
"Ekstradycja" odcinek 1 - TVP1, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 25.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×