Program tv na poniedziałek, 26.08.2019. Co obejrzeć 26 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 26 sierpnia 2019 roku. Zdecydujecie się dzisiaj na film, serial, program rozrywkowy czy może sięgnięcie po sportowe emocje? Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 26.08.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 26.08.2019 r.:

Louis znajduje przed swoim budynkiem zwłoki mężczyzny po czym trafia na policję, gdzie zostaje przesłuchany przez kapitana Burona. Jego pobyt na komisariacie szybko przeradza się w farsę. Zmęczony, głodny, zagubiony w czasie i przestrzeni Louis musi skonfrontować się z paranoidalnym funkcjonariuszem, który niespodziewanie doznaje wypadku.
"Oko na delikwenta" - Cinemax, godz. 20:00

Profesor Robert Langdon musi zidentyfikować zagadkowy wzór wypalony na ciele zamordowanego w szwajcarskim laboratorium fizyka. Sprawcą okazuje się bractwo Iluminatów - potężna organizacja od wieków walcząca z Kościołem katolickim, która za wszelką cenę chce zniszczyć Watykan. Tymczasem w Stolicy Apostolskiej trwają przygotowania do wyboru nowego papieża. W tajemniczych okolicznościach znikają czterej główni kandydaci do papieskiego tronu. Profesor Langdon i córka fizyka, Vittoria, muszą odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.
"Anioły i demony" - Polsat, godz. 20:05

Roos odwiedza swoją matkę w Norwegii raz do roku. Tym razem wizyta ma niecodzienny przebieg, a wszystko z powodu złej wiadomości, którą ma do zakomunikowania bohaterka. Roos jest nieuleczalnie chora, ale jednocześnie nie jest skłonna do zwierzeń. Wszystko z powodu przeszłości, której echa pełne są wzajemnych wyrzutów i nieprzepracowanego bólu. Wypadek sprawia, że matka i córka po raz pierwszy po latach zbliżą się do siebie w ostatniej i nieuniknionej drodze Roos.
"Niknięcie" - Ale kino+, godz. 20:10

W tym pojedynku fazy grupowej ME Polki zagrają z Ukrainkami. Biało-czerwone siatkarki prezentują znacznie wyższe umiejętności niż ich przeciwniczki, co pokazały podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów FIVB, którą zakończyły występami w fazie finałowej. Ukrainki sprawią niespodziankę, jeśli odniosą zwycięstwo.
Polska - Ukraina: faza grupowa - TVP2, godz. 20:20

W przeddzień setnej rocznicy powstania małego miasteczka na wybrzeżu stary rybak opowiada grupie dzieci historię Antonio Bay, która mówi, że miejscowość powstała przez przelanie krwi niewinnych ludzi, którzy zginęli w katastrofie statku. Sprawcami tej zbrodni byli pierwsi osadnicy. W noc rocznicy na horyzoncie pojawia się tajemnicza gęsta mgła. Na morzu giną rybacy jednego z kutrów. Sprzęty elektryczne w miasteczku zaczynają wariować. Mgła zbliża się do Antonio Bay. Strach ogarnia wszystkich mieszkańców.
"Mgła" - TVN 7, godz. 22:00

Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej największa i najnowocześniejsza platforma wiertnicza na świecie Deepwater Horizon ma stać się miejscem wydobycia niespotykanych dotąd ilości ropy naftowej. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi do awarii, która doprowadza do serii eksplozji i pożaru. Jednocześnie niedaleko zaczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams otrzymuje informację, że ze względu na warunki pogodowe służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą.
"Żywioł. Deepwater Horizon" - TV Puls, godz. 22:05

Współczesna Moskwa. Miasto terroryzuje morderca, który zostawia przy ofiarach kartoniki z numerami stosowane przez ekipy śledcze podczas fotografowania miejsc zbrodni. Schwytaniem "Fotografa" ma się zająć major Lebiadkin, który angażuje do swojej grupy zawieszoną w obowiązkach młodą milicjantkę Nataszę - jedyną osobę, która rozmawiała z mordercą i przeżyła. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, gdzie w latach 70. służyło małżeństwo prokuratorów wojskowych. Ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski.
"Fotograf" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 26.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×