Program TV na poniedziałek, 27.05.2019. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek - co dziś w tv? "Barwy szczęścia", "M jak miłość" oraz 2. odcinek 4. edycji "Projekt Lady". W HBO premiera filmu dokumentalnego "Gra o tron: Ostatnia warta". Program tv na 27 maja to także "Transformers: Ostatni Rycerz" oraz "Karmazynowy przypływ". Sprawdź, co warto oglądać w tv w poniedziałek. Oto nasze telewizyjne hity na 27.05.2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 27.05.2019 r.:

W Rosji grupa pod dowództwem fanatycznego Radczenki przejmuje kontrolę nad wyrzutnią pocisków nuklearnych. Amerykański atomowy okręt podwodny pod dowództwem kapitana Ramseya i pierwszego oficera Huntera zostaje wysłany w morze. W razie konieczności mają uprzedzić atak Radczenki. Po otrzymaniu rozkazu odpalenia rakiet łączność z dowództwem zostaje zerwana. Kolejny komunikat jest niekompletny, kapitan więc zamierza wykonać poprzednie polecenie. Nie zgadza się z tym Hunter, który chce powstrzymać dowódcę, dopóki nie uda się odzyskać łączności...
"Karmazynowy przypływ" - TV Puls, godz. 20:00

Film dokumentalny Gra o tron: Ostatnia warta (Game of Thrones: The Last Watch) zanurza się głęboko w pełen błota i krwi serialowy świat Gry o tron, aby pokazać pot i łzy, jak również chwile triumfu, które towarzyszyły jego twórcom przy kreowaniu świata Westeros i jego bohaterów. Zdjęcia kręcone były nie tylko w studiach, ale również na polach i parkingach w Irlandii Północnej. Dokument ten jest bezprecedensową, osobistą kroniką odsłaniającą kulisy powstawania Gry o tron. Twórcy podążają w nim za członkami ekipy i obsadą serialu, którym przyszło zmagać z ekstremalną pogodą, goniącymi ich terminami czy nieustanną ciekawością podekscytowanych fanów, którzy marzyli o poznaniu chociaż rąbka fabuły. Produkcja ta jest nie tylko kroniką pracy na planie, to także zabawna i przejmująca historia, opowiedziana ze swadą i dużą dozą intymności, przedstawiająca słodko-gorzką prawdę o radości, jaką daje tworzenie świata i smutku towarzyszącym konieczności pożegnania się z nim.
"Gra o tron: Ostatnia warta" - HBO, godz. 20:10

Na jaw wychodzi, że Transformery odwiedzały Ziemię od wielu lat, aby pomagać ludziom. Z czasem porozumienie między stronami zostało zerwane. Teraz uratowanie ludzkości leży w rękach niespodziewanych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera, angielskiego lorda, Edmunda Burtona, oraz oksfordzkiej profesor, Vivian Wembley. Bez ich współpracy gatunek ludzki nie ma szans na przetrwanie.
"Transformers: Ostatni Rycerz" - Polsat, godz. 20;10

Łukasz dowiaduje się do Albiny, że matka jego córki chce się z nim zobaczyć i akurat przez pomyłkę pracownika - jest w klinice. Sadowski odmawia spotkania, a kiedy opuszcza budynek, zauważa na parkingu kobietę i jej charakterystyczne auto Władek ma zamiar wziąć udział w zorganizowanym przez Darka osiedlowym konkursie na najlepszy wypiek, lecz pieczenie przez niego szarlotki okazuje się katastrofą. Ostatecznie Cieślak zgłasza ciasto zrobione za niego przez Sabinę. Mimo gróźb Jaworskiego o bojkocie rywalizacji jego żona Krystyna startuje ze swoim jabłecznikiem Hubert próbuje komponować muzykę, ale czuje się wypalony...
"Barwy szczęścia" odcinek 2072. - TVP2, godz. 20:10

Bartek ogląda nagranie z sylwestra i w końcu domyśla się, że Ula wciąż czuje coś do Janka… Tymczasem Morawski interweniuje podczas kłótni na lokalnym parkingu i staje twarzą w twarz z mężczyzną uzbrojonym w pistolet. A Sonia wchodzi nagle na linię strzału, gotowa osłonić ukochanego własnym ciałem…
"M jak miłość" odcinek 1448. - TVP2, godz. 20:55

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów. Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.
"Projekt Lady" odcinek 2. sezon 4. - TVN, godz. 21:30

Doug MacRay jest przywódcą szajki okradających banki złodziei, których nikt nigdy nie złapał na gorącym uczynku. Podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje Claire Keesey. Przestępcy puszczają ją wolno, lecz mimo to kobieta żyje w ciągłym strachu. Zapomina o nim, gdy poznaje uroczego Douga. Nie wie, że to jeden z zamaskowanych przestępców, który przetrzymywał ją jako zakładniczkę. Zauroczenie zmienia się w pełen namiętności romans.
"Miasto złodziei" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Roksana Węgiel w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 27.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×