Program tv na poniedziałek, 27.06.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Poniedziałek to dzień, w którym możemy zdawać egzamin z wiedzy o NATO lub obejrzeć Małgorzatę Rozenek, która próbuje zmienić w damy krnąbrne dziewczęta. To jednak nie wszystko! Sprawdźcie, co jeszcze warto dziś obejrzeć.

Multimedia

Tę nieskomplikowaną, ale efektowną i dobrze zagraną komedię kryminalną wyreżyserował Steven Soderbergh, twórca uhonorowanego przed laty Złotą Palmą w Cannes "Seksu, kłamstw i kaset wideo", oraz późniejszego "Kafki", "Króla wzgórza" czy "Schizopolis". Powieść Elmore'a Leonarda, która posłużyła za kanwę scenariusza "Co z oczu, to z serca", nie jest wprawdzie literaturą wysokiego lotu, ale wystarczyła, by powstało dobre, utrzymane w żywym tempie kino rozrywkowe. Błyskotliwy i sprytny rabuś, w rolę którego wciela się gwiazda światowego kina, George Clooney, może pochwalić się włamaniami do blisko dwustu banków bez użycia broni. Niestety, gdy powinie mu się noga, Jack trafia do więzienia. Zła passa nie trwa jednak długo, ponieważ wkrótce złodziejowi z pomocą kolegi, udaje się zbiec. Policjantka, która jest świadkiem całego zajścia, zamiast ich powstrzymać, zostaje zakładniczką i ma uczestniczyć w kradzieży drogocennych diamentów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Co z oczu, to z serca" - TV Puls, godz. 20:00

Tom Holman (Michael O'Keefe) o mały włos unika potrącenia samochodem włóczęgi. Zdarzenie niespodziewanie przywołuje wspomnienie z dzieciństwa, kiedy jego matka (Mary Elizabeth Mastrantonio) spowodowała wypadek, w którym poszkodowany został Jack McCloud (Patrick Swayze). Rodzina Holmanów postanowiła zaopiekować się pozbawionym środków do życia nieznajomym. Ani mały Tom (Joseph Mazzello), ani jego rodzina nie spodziewali się, jak bardzo obecność nieznajomego, zmieni ich życie.
"Trzy życzenia" - TVN7, godz. 20:00

Czas na wielki finał szóstego sezonu "Gry o tron"! 10. odcinek, który zatytułowany jest "Wichry zimy" będzie trwał aż 69 minut, a to oznacza, że będzie najdłuższym odcinkiem w historii serialu! - Musimy sobie zaufać. Mamy teraz tak wielu wrogów... - mówi w zapowiedzi ostatniego odcinka Jon Snow (Kit Harington) do Sansy Stark (Sophie Turner), po czym całuje ją w czoło... czytaj więcej
"Gra o tron" - HBO, godz. 20:10

W "Na Wspólnej" Roman (Waldemar Obłoza) wciąż próbuje udobruchać Honoratę (Aleksandra Konieczna) po swoim szalonym pobycie w sanatorium. Ponieważ ani romantyczne kolacje, ani upozorowany napad nie wprawia ukochanej w dobry nastrój Hoffer postanawia poradzić się Marty (Joanna Jabłczyńska). Wyjątkowo to nie córka, a wnuczek radzi dziadkowi oświadczyny... czytaj więcej
"Na Wspólnej" - TVN, godz. 20:15

Fabularyzowana biografia Władysława Szpilmana, znakomitego pianisty i kompozytora, autora ponad 1300 piosenek, w tym takich szlagierów jak "Czerwony autobus". Wrzesień 1939 roku. W Polskim Radiu 28-letni Szpilman gra utwory Chopina. To ostatnia audycja rozgłośni. Pod okupacją Szpilman z rodziną przeżywają pasmo upokorzeń. W końcu trafiają do getta. Szpilman zarabia na utrzymanie grając w kawiarni dla elit. Zostaje w ostatniej chwili uratowany przed wywózką. Udaje mu się uciec z getta. Kiedy wybucha powstanie, znów musi walczyć o życie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pianista" - TVP Kultura, godz. 20:20

Dwanaście niegrzecznych dziewcząt trafia do eksperymentalnej szkoły w Pałacu w Radziejowicach. Ich edukacją zajmą się wykwalifikowani specjaliści pod wodzą dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają zupełnie nowe sfery życia. Wszystko po to, by stały się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie kobietami. Jednak szansę na główną wygraną ma tylko jedna z nich... czytaj więcej
"Projekt Lady" - TVN, godz. 20:55

Przed szczytem NATO, który odbędzie się na początku lipca w Warszawie, telewizyjna Jedynka wyemituje widowisko Wielki Test o NATO. Znani i lubiani goście, m.in. artyści, sportowcy, dziennikarze będą rozwiązywać test wiedzy o NATO. Zwycięzcy otrzymają 30 tys. zł. które przeznaczą na cel charytatywny. Również widzowie będą mogli rozwiązywać test w Internecie na stronie Interia.pl lub za pomocą specjalnej aplikacji WIELKITEST TVP i wygrać nagrody rzeczowe. W zaskakującej roli wystąpi prowadzący Maciej Orłoś. Słynną Białą armię zaśpiewa Red Lips. Widzowie poznają też wiele ciekawostek o funkcjonowaniu NATO, o życiu żołnierzy nie tylko z Polski, ale także z innych państw Sojuszu oraz co przedszkolaki wiedza o armii. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.
"Wielki test o NATO" - TVP1, godz. 21:10

Film o chłopakach z poznańskich ulic pragnących wolności, dziś już koło 80, którzy z bronią w ręku walczyli z systemem komunistycznej władzy w momencie, gdy związkowcy z zakładów "Cegielskiego" i innych, domagający się jedynie spełnienia postulatów dotyczących standardów pracy i płacy wycofali się do domów. Wydarzenia poznańskie opowiedziane będą przez różne grupy uczestników, przez byłych związkowców z kilku zakładów, przez grupę bojowników dowodzonych przez Janusza Kulasa ps. Edi Polo przez eków chłopaków z rogów poznańskich ulic pragnących wolności.... byłych rockandrollowców, też jazzmenów z kręgu Komedy związanego z Poznaniem, studentów, bikiniarzy i innych, którzy z bronią w ręku walczyli przeciw systemowi a też przeciw radzieckiej dominacji.
"Byliśmy pierwsi. Poznań 56" - TVP1, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×