Program TV na poniedziałek, 28.10.2019. Co obejrzeć 28 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 28.10.2019? W programie TV na poniedziałek, m.in. "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Moje córki krowy", "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Idol z ulicy" i "Top Model". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 28 października 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 28 października 2019 r.:

Złowrogiemu kapitanowi Salazarowi udaje się uciec statkiem z Diabelskiego Trójkąta. Niemogący zaznać spokoju duch pragnie w ramach zemsty uśmiercić każdego pirata, który wpadnie w jego ręce. Jack Sparrow próbuje zapobiec nieuniknionej zagładzie. Jego jedyną nadzieją jest odnalezienie trójzębu Posejdona, mitycznego artefaktu dającego władzę nad morzami. Bez niego dowódca "Czarnej Perły" nie ma szans pokonać groźnego Salazara.
"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" - Polsat, godz. 20:05

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty, kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji - śmierci matki i choroby ojca - kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony przed laty kontakt.
"Moje córki krowy" - TVN7, godz. 21:00

Janek zdobywa informację, że Grzelak – bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek - wyszedł z więzienia i ostrzega Ulę, że to może oznaczać kłopoty. A Barbara zauważa przypadkiem ich spotkanie w lesie… i od razu się niepokoi - przekonana, że jej wnuczka ma romans. Andrzejek szuka nowej pracy i postanawia zatrudnić się w policji – choć Marzence wcale się ten pomysł nie podoba. Sonia próbuje zdobyć sympatię Weroniki Sobańskiej – matki Janka. Po cichu licząc na to, że na nowo zbliży się dzięki temu do Morawskiego... Żak znów okłamuje Kisielową – i kolejne kobiety, od których wyłudza pieniądze.
"M jak miłość" odcinek 1465. - TVP2, godz. 20:55

Teatr Williama Szekspira jest teatrem wyraźnych konwencji, który przez sztuczność opowiada prawdę o świecie. Postaci są umieszczone w realiach bliskich bajkowym, w świecie mocno zhierarchizowanym. Nierówności społeczne są czynnikiem determinującym relacje międzyludzkie. Reżyser Michał Kotański zrezygnował z konwencji realistycznej, by podkreślić poetycki potencjał tekstu. W spektaklu przedstawia świat w momencie przesilenia, co uwiarygodnia wewnętrzne rozdarcie i zagubienie głównego bohatera. "Hamlet" to nie tylko opowieść o zemście.
"Hamlet" - TVP1, godz. 21:00

W kolejnym odcinku uczestnicy wezmą udział w eko zadaniu. Podzieleni na grupy będą musieli przygotować kolekcję pod hasłem #zerowaste w największej sortowni ubrań w Polsce. Gośćmi specjalnymi będą Areta Szpura - felietonistka magazynu Glamour, Ismena Dąbrowska – redaktor prowadząca Glamour.pl oraz projektant Mariusz Przybylski. Kolejne zadanie będzie wymagało od uczestników wykazania się umiejętnościami aktorskimi i tanecznymi – kto na planie teledysku Darii Zawiałow poczuje się jak ryba w wodzie? Na koniec sesja poza miastem. Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko, pomogą uczestnikom wykonać najlepsze zdjęcie.
"Top Model" odcinek 9. - TVN, godz. 21:30

Marcin poznaje mężczyznę, który szuka porady prawnej w nietypowej sprawie _ chce się przyznać do popełnienia przestępstwa, za które został skazany ktoś inny. Paweł jest zmęczony pretensjami Sylwii o występki, których nie popełnił. Aśka składa w kancelarii niezapowiedzianą wizytę, co dodatkowo pogarsza napiętą atmosferę. Zbyszek znika z placu zabaw w przedszkolu. Przyjaciele ruszają Marcinowi z pomocą. Do poszukiwań dołącza Aśka. Po odnalezieniu synka Marcin zadaje Aśce pytanie, dlaczego postanowiła wziąć ślub z Djamalem.
"O mnie sie nie martw" odcinek 7. sezon 11. - TVP2, godz. 21:50

Mieszkający w Strefie Gazy Palestyńczyk Mohammed Assaf marzy o karierze piosenkarza. Został obdarzony przez naturę pięknym głosem. Wraz z siostrą, Nour, i dwoma przyjaciółmi występuje amatorsko na podwórkach, następnie na weselach. Śmierć siostry jest dla niego wielkim ciosem. Mohammed nie przestaje marzyć o śpiewaniu. Postanawia wyruszyć do Egiptu, by wziąć udział w programie "Idol". Aby tego dokonać, musi pokonać wiele przeszkód. Mimo kłopotów z przekroczeniem granicy w końcu realizuje cel. Wreszcie może wystąpić w telewizji.
"Idol z ulicy" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 28.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×