Program TV na poniedziałek, 29.05.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć w poniedziałek, 29 maja w telewizji? W programie TV na poniedziałek m.in. Matt Damon w przyszłości, nowy odcinek "M jak miłość" oraz Teatr TV. Sprawdź program TV na 29 maja 2017!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29 maja 2017:

Osadzony w przyszłości obraz postapokaliptycznego świata, w którym tylko najzamożniejsi mają prawo do szczęścia. Rok 2154. Świat, wyniszczony wojnami i klęskami naturalnymi, jest podzielony na dwie kasty. Zamożni żyją na przypominającej amerykańskie przedmieścia stacji okołoziemskiej. Reszta walczy o przetrwanie na Ziemi i marzy, by także zamieszkać w rajskim Elizjum. Do buntowników próbujących dostać się na stację dołącza Max, robotnik, któremu zostało zaledwie kilka dni życia. Jego heroiczna próba zmiany porządku może uratować niejedno istnienie.
PRZECZYTAJ RECENZJE FILMU
"Elizjum" - Polsat, godz. 20:05

"Pitbull", dokument od Netfliksa i afera z Robertem De Niro na VOD! [WIDEO]Zobacz więcej

Czworo nieznajomych, którzy planują samobójstwo, spotyka się na dachu wieżowca w przeddzień Nowego Roku. Ekranizacja powieści Nicka Hornby'ego. Sylwester w Londynie. Całe miasto hucznie świętuje nadejście Nowego Roku. Na dachu wieżowca spotyka się czworo nieznajomych, którzy planują popełnić samobójstwo: popularny niegdyś prezenter telewizyjny, samotna matka, były muzyk zarabiający na życie rozwożeniem pizzy i zbuntowana nastolatka. Zaczynają rozmawiać i postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę. Jeśli ich życie się nie zmieni, spotkają się ponownie na tym samym dachu za sześć tygodni - w walentynki. Lekko opowiedziana historia czwórki niedoszłych samobójców, którzy postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.
"Nauka spadania" - Ale kino+, godz. 20:10

Wydana w 1900 r. powieść "Lord Jim", obok "Nostromo" stawiana najwyżej w dorobku Josepha Conrada-Korzeniowskiego, powszechnie jest uznawana za pierwszy utwór, w którym pisarz ujawnił pełnię swych możliwości artystycznych. Arcydzieło literackie nieraz inspirowało twórców filmowych (dwie ekranizacje amerykańskie: Victora Fleminga z 1925 r. i Richarda Brooksa z 1964 r., z Peterem O'Toole'em w roli tytułowej) i ludzi teatru (spektakl Lidii Zamkow z 1972 r. w Teatrze TV, czy Kazimierza Dejmka w Teatrze Nowym w Łodzi, 1976). W adaptacji telewizyjnej pióra Michała Komara, pisarza i zarazem conradysty, autora m.in. tomu szkiców "Piekło Conrada", na pierwszy plan wysuwają się problemy moralne: kwestia honoru i poczucia odpowiedzialności, winy i jej odkupienia. Oryginalny scenariusz telewizyjny możliwie wiernie oddaje zarówno kompozycję powieści, jak i wielowarstwowość narracji.
"Lord Jim" - TVP1, godz. 20:30

Po dziesięciu dniach stan Tomka pogarsza się. Budzyński pokazuje Marcinowi list, który policjant zostawił u niego na wypadek choroby. Tomek prosi w nim, by rodzina nie utrzymywała go na siłę przy życiu... czytaj więcej Ewa znajduje w kościele w Lipnicy porzucone niemowlę, które od razu zabiera do domu. Ula ma problemy w siedlisku przez grupę studentów, którzy nie chcą zapłacić całego rachunku. Iza idzie na kontrolne badania, podczas których lekarka diagnozuje u jej dziecka przepuklinę oponową... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:40

Finał serialu o sile kobiet [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Kiedy w katolickiej szkole średniej pod wezwaniem św. Adeli zjawia się nowa nauczycielka, nastoletnia Zoe czuje, że z kobietą jest coś nie tak. Siostra Sophie nie zachowuje się jak inne zakonnice. Skrywa w sobie coś niebezpiecznego. Co gorsza, w niestosowny sposób patrzy na brata Zoe Jasona. Chłopiec i nauczycielka zaczynają potajemny romans. Sytuacja szybko zaczyna wymykać się spod kontroli. Zoe i jej brat muszą udowodnić przed światem, że siostra Sophie nie jest tym, za kogo się podaje. Wciągający od pierwszej do ostatniej minuty thriller o pożądaniu, niewinności, szaleństwie i chęci zemsty. Obraz mówi o pułapkach dorastania i złu, które czai się za rogiem.
"Zła siostra" - HBO2, godz. 21:00

Film "Largo Winch" zaczyna się właśnie od sceny morderstwa miliardera Nerio Vincha, który zostaje utopiony. Wszyscy jego wspólnicy byli pewni, że Nerio nie miał żadnej rodziny. Przez lata potentat finansowy pilnie strzegł tajemnicy o swoim adoptowanym synu, którego w kwietniu 1981 roku wziął z jugosłowiańskiego sierocińca. Przybrany ojciec trzymał go z dala od świata biznesu i wielkich pieniędzy. Już jako młodzieniec Largo wiedzie awanturnicze życie, wiele podróżuje po świecie, nierzadko popadając w poważne kłopoty. Kiedy jego ojczym zostaje zamordowany we wrześniu 2008 r., on przebywa w Brazylii. Jest świadkiem brutalnego ataku opryszków na młodą kobietę. Rozgramia napastników i ucieka z nią na motorze przed pościgiem. Przypadkowa znajomość z atrakcyjną dziewczyną kończy się miłosnym zbliżeniem.
"Largo Winch" - TV Puls, godz. 21:50

Zobacz galerię

Zobacz najlepsze filmy z Bradem Pittem!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 29.05.2017! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×