Program TV na poniedziałek, 30.09.2019. Co obejrzeć 30 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 30.09.2019? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Uprowadzona III", "M jak miłość", "Droga do szczęścia", "O mnie się nie martw", "Top Model", a także Teatr Telewizji "Imperium". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 30 września 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 30.09.2019 r.:

Życie emerytowanego agenta CIA Bryana Millsa zdaje się toczyć zwyczajnie. Mills aktywnie uczestniczy w życiu córki, Kim, zacieśniają się jego relacje z byłą żoną, która ma problemy z związku. Gdy Lenore zostaje znaleziona martwa w jego mieszkaniu, Mills staje się głównym podejrzanym. Udaje mu się uciec policji. Chce oczyścić się z zarzutów i chronić córkę, której życie jest w niebezpieczeństwie. Znający umiejętności Millsa detektyw Franck Dotzler stawia na nogi wszystkie służby. Wróg okazuje się wyjątkowo sprytny.
"Uprowadzona III" - Polsat, godz. 20:00

Ula ma kłopoty przez Jakubczyka. Wdaje się on w bójki, a później żąda od córki, by to ona płaciła za szkody, które wyrządził. W trudnych chwilach dziewczynę cały czas wspiera Janek. Marzenka przekazuje Andrzejkowi radosną wiadomość, na którą oboje czekali już od kilku miesięcy. A do tego dobrą nowinę ma też dla Mostowiaków Robert Żak. Werner informuje Marię, że zmarł Kamil Starski. Przekazuje Rogowskiej ostatni list od kuzyna z prośbą o pomoc. Mateusz nadal umawia się z Lilką, ale jest coraz bardziej zazdrosny o jednego z kolegów - Mikołaja.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Dramat Wojciecha Tomczyka o spotkaniu legendarnego budowniczego Gdyni, premiera Eugeniusza Kwiatkowskiego, z wybitnym pisarzem Melchiorem Wańkowiczem. W spektaklu pojawiają się także: córka Wańkowicza Krystyna oraz bracia Paweł i Władysław Kosieradzcy, twórcy Centralnego Okręgu Przemysłowego. Spotkanie w gabinecie premiera stanowi pretekst do dyskusji oraz snucia wizji na temat rozwoju i przyszłości Polski, a towarzyskie pogawędki na tematy społeczno-obyczajowe pokazują, jakimi sprawami żyło społeczeństwo II Rzeczpospolitej.
"Imperium" - TVP1, godz. 21:00

Przed trzydziestu laty dwie przyjaciółki podróżowały po Ameryce jako "groupies". Obecnie Lavinia jest żoną i matką dorastających córek. Suzette dalej chce się bawić, unikając stabilizacji. Gdy traci pracę i zostaje bez środków do życia, przypomina sobie o przyjaciółce. Postanawia ją odnaleźć. W drodze do odległego Phoenix poznaje niespełnionego pisarza, który u celu podróży planuje zamordowanie własnego ojca. Choć spotkanie przyjaciółek przebiega w chłodnej atmosferze, Suzette energicznie wkracza w życie domowników.
"Siostrzyczki" - ale kino+, godz. 20:10

Rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Trzy grupy uczestników zostają zaproszone na derby na Służewcu. Każda z nich będzie musiała przygotować relację z imprezy, która zostanie udostępniona w mediach społecznościowych. Nie będzie łatwo, ponieważ prezentacja musi być spójna, pasująca do atmosfery wydarzenia. Z pomocą uczestnikom przyjdą Maffashion oraz Wujaszek Liestyle. Po zakończonym zadaniu czas na kolejne wyzwanie – sesja na ściance wspinaczkowej i nagie zdjęcia. Goście specjalni odcinka to Kasia Struss, Robert Wolański i Katarzyna Dąbrowska.
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Obrażona Danka uprzykrza życie Krzyśkowi. Marta jest na niego wściekła, bo mąż nie jest w stanie zareagować na zachowanie matki jak dorosły człowiek. Podminowany Krzysiek nie ma jednak ochoty na żadne dyskusje. Grażyna ukrywa się przed Danką, ale to jej nie przeszkadza próbować na wszelkie sposoby przejąć kontrolę nad ciążą Sylwii i przyszłością jej dziecka. Paweł nie daje się zepchnąć na dalszy plan, ale nieplanowana wizyta u samotnej klientki doprowadza do bardzo krępującej dla niego sytuacji. Marcinowi wydaje się, że jego największym problemem jest chodzący za nim Kostek ze swoimi nowymi pomysłami. Okazuje się jednak, że nowy pomysł Helenki przebije wszystko. Dodatkowym ciosem będzie dla niego fakt, że Helenka w opałach zadzwoni do Filipa, a nie do niego. Marcin dowie się o wszystkim od Aśki, a Helenka będzie miała kolejny powód, żeby nie tolerować Zarzyckiej.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 21:50

USA, lata 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża.
"Droga do szczęścia" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 30.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×