Program tv na poniedziałek, 3.06.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 3 czerwca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na poniedziałek, 3 czerwca 2019 roku.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 3.06.2019 r.:

Krzysztof Warlikowski jest jednym z najwybitniejszych reżyserów teatralnych początku XXI wieku. W lutym 2013 roku przypada 20 lat jego pracy twórczej i artystycznej. Kamera podgląda reżysera przy pracy, w otoczeniu zespołu stałych współpracowników, a także w trakcie prób do nowego spektaklu. Osią filmu jest powstanie Nowego Teatru w siedzibie dawnej bazy MPO. Krzysztof Warlikowski występuje w nowej roli dyrektora artystycznego teatru, otwartego na świat i różne dyscypliny sztuki, który tworzy wraz ze swoim zespołem w postindustrialnej przestrzeni. Będzie również okazja do pokazania nowoczesnej stolicy Polski, kraju przeżywającego wielki rozkwit gospodarczy, ale i kulturalny.
"Krzysztof Warlikowski - Nowy sen" - TVP Kultura, godz. 18:00

Rok 1822. Podróżnik Hugh Glass wyrusza wraz z synem, półkrwi Indianinem, Hawkiem i Kompanią Futrzarską Gór Skalistych na polowanie w lasach dzisiejszej Dakoty Południowej. W trakcie wyprawy zostaje zaatakowany i zraniony przez niedźwiedzia. Kompani porzucają go z dala od cywilizacji, bez nadziei na ratunek. Chęć zemsty sprawia, że mężczyzna odnajduje w sobie siły do pokonania przeciwności losu.
"Zjawa" - Polsat, godz. 20:10

Dokument o miłości i intymności wśród współczesnych młodych ludzi. Michał, Krzysiek i Oliwia prowadzą barwne życie towarzyskie i uczuciowe. Ich wyznania tworzą kronikę wypadków miłosnych, katalog marzeń, lęków i frustracji. Młodość bohaterów jest ich atutem i przekleństwem. Entuzjazmowi i pozytywnemu nastawieniu do świata towarzyszy dyskomfort spowodowany brakiem życiowego doświadczenia. Autorzy spoglądają na problemy bohaterów jednocześnie z dystansem i zrozumieniem.
"Wszystkie nieprzespane noce" - TVP Kultura, godz. 20:20

Lata 80. XX w. Zbigniew Religa jest warszawskim kardiochirurgiem, który marzy o przeprowadzeniu w komunistycznej Polsce pionierskiej operacji przeszczepu serca. Niestety, środowisko naukowe patrzy nieprzychylnie na jego aspiracje. Lekarz nie daje za wygraną i przenosi się do Zabrza, gdzie dostaje pełną swobodę działania. W roku 1985 razem z zespołem przeprowadza pierwszą operację przeszczepu serca. Pacjent umiera, ale chirurdzy się nie poddają. Dwa lata później kolejny zabieg kończy się sukcesem, rozpoczynając rewolucję w polskiej medycynie.
"Bogowie" - TVN 7, godz. 21:00

W czwartej edycji programu wśród trzynastu zbuntowanych dziewczyn, które trafiają do eksperymentalnej szkoły w pałacu w Rozalinie, pojawiają się nie tylko Polki, ale również uczestniczki innych narodowości. Pod wodzą dwóch mentorek mają stać się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie damami. Uczestniczki przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają nowe sfery życia. Weryfikacja i ocena wiedzy odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także poprzez niezapowiedziane testy i sprawdziany.
"Projekt Lady" sezon 4, odcinek 3 - TVN, godz. 21:30

Pełna czułości tragikomedia opowiadająca o dojrzewaniu i braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Dwie główne bohaterki, w których role wcielają się utalentowane Li Thiemann oraz Emily Kusche, muszą wbrew swojej woli przedwcześnie wkroczyć w dorosłość. W obsadzie znaleźli się także David Ali Rashed oraz Narges Rashidi. Reżyserką tego chwytającego za serce i czasami szokującego obrazu jest Ute Wieland.
"Tygrysie mleko" - Cinemax, godz. 21:45

Jennifer robi karierę w organizacji charytatywnej. Kobieta pozwala zamieszkać u siebie przyjacielowi z dzieciństwa, który po studiach ma problemy z usamodzielnieniem się. Tymczasowa sytuacja zamienia się w 7-letnie wspólne mieszkanie. Chłopak Jennifer chce się pozbyć Kevina. Gdy Kevin przyłapuje chłopaka Jennifer na zdradzie, orientuje się, że dziewczyna jest dla niego kimś więcej niż przyjaciółką.
"Do zakochania siedem lat" - TVP1, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 3.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×