Program TV na poniedziałek, 3.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 3.09.2018? W programie TV na dziś m.in. nowe odcinki "M jak miłość" i "Leśniczówki" oraz nowe edycje "Top Model" i "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Będzie też "Zjawa" z Leonardo DiCaprio. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 3 września 2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 3 września 2018 r.:

Ekranizacja kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel z udziałem gwiazdorskiego duetu aktorskiego: Nicolas Cage i Eva Mendes. Dawno temu, gwiazda kaskaderki motocyklowej, Johnny Blaze, zawarł pakt z diabłem, aby chronić najbliższe m u osoby: ojca i ukochaną z dzieciństwa, Roxanne. Teraz diabeł upomniał się o swoją własność. Za dnia Johnny jest kierowcą motocyklowym, a w nocy, w obecności szatana, staje się Ghost Riderem, piekielnym łowcą zbuntowanych demonów. Zmuszony do wykonywania poleceń szatana, Johnny pragnie za wszelką cenę stawić czoła swojemu przeznaczeniu i wykorzysta ć klątwę oraz swoją nadprzyrodzoną moc, aby chronić niewinnych...
"Ghost Rider" - TV Puls, godz. 20:00

Martha jest osobą, która lubi towarzystwo, problem w tym, że źle je dobiera. Kiedy dziewczyna przeżywa bolesne rozstanie poznaje Francisa, który wydaje się być ideałem. W momencie gdy ich związek rozkwita okazuje się, że jej ukochany jest płatnym mordercą. Więź między tą dwójką zostaje poddana próbie, gdy mroczna przeszłość mężczyzny zaczyna dawać o sobie znać.
"Pan idealny" - Ale kino+, godz. 20:10

Jest rok 1822, podróżnik Hugh Glass wyrusza wraz z synem, półkrwi Indianinem, Hawkiem i Kompanią Futrzarską Gór Skalistych na polowanie w lasach dzisiejszej Dakoty Południowej. W trakcie wyprawy zostaje zaatakowany i brutalnie raniony przez niedźwiedzia. Na domiar złego jego kompani porzucają go z dala od cywilizacji, bez nadziei na ratunek. Chęć zemsty sprawia, że mężczyzna odnajduje w sobie siły na pokonanie przeciwności losu.
"Zjawa" - Polsat, godz. 20:10

"Leśniczówka" powraca. Szaleje huragan. W lesie zaginęły dzieci. Paweł organizuje akcję ratunkową. Krzysztof pomaga w poszukiwaniach dzieci. Naraża swoje zdrowie i życie, za co będzie musiał zapłacić wysoką cenę. Do Leśniczówki przyjeżdża z zagranicy dawna przyjaciółka Katarzyny. Ze swojej wyprawy z Markiem wraca również Maryna. Nic nie ułożyło się po jej myśli. Jest zrozpaczona.
"Leśniczówka" - TVP1, godz. 20:30

Co w Grabinie? Ula nadal bawi się z Bartkiem i zaniedbuje obowiązki związane z siedliskiem. Marek zapowiada w końcu, że jeśli córka nie wróci do domu, przestanie jej pomagać. Tymczasem Budzyński stawia się w sądzie, gdzie toczy się rozprawa w sprawie rzekomego ataku na Karolinę. Magda wie, że jej ukochany może trafić do więzienia i jest bliska załamania. Niespodziewanie, sprawą interesuje się jednak Aneta, która postanawia pomóc Chodakowskiej. Z kolei Paweł przenosi się z Basią do mieszkania Kaliny. Katia odbiera telefon od "narzeczonego" z Gruzji - Igora - który ostrzega dziewczynę, że może wkrótce zostać wdową.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:50

Siódma edycja programu ukazującego zmagania osób pragnących zaistnieć w świecie mody. Na zwycięzcę czekają: nagroda pieniężna, kontrakt podpisany z międzynarodową agencją modelek i modeli oraz zdjęcie na okładce w magazynie "Glamour". W jury oceniającym kandydatów zasiądą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Uczestnicy nie tylko wezmą udział w pokazach znanych projektantów, w wyjazdach zagranicznych i sesjach fotograficznych, ale będą musieli wykazać się także umiejętnością korzystania z mediów społecznościowych.
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 3.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×