Program TV na poniedziałek, 31.08.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 31 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 31.08.2020? W programie TV na poniedziałek, m.in. nowy serial "Uzdrowisko", nowe sezonu "Hotelu Paradise" i "Love Island. Wyspa miłości" oraz filmy: "Uprowadzona", "Agenta specjalnej troski", "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Bokser" i "Julieta". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 31 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 31 sierpnia 2020 r.:

Do Uzdrowiska przyjeżdża muzyk awangardowy, Julian Sojka. Mężczyzna tuła się po ośrodku, bo nikt nie wie o jego przyjeździe. Chłopak zwraca uwagę jednej z pielęgniarek - Marzeny. Po burzliwym zebraniu w gabinecie dyrektora Uzdrowiska, Andrzeja, zapada decyzja, że muzyk tymczasowo będzie spał u pana Władka, złotej rączki w ośrodku. Wieczorem Władek przedstawia Julkowi regulamin pokoju i o 22.00 gasi światło. W ciemnościach chłopak zastanawia się, co jeszcze go czeka w Uzdrowisku.
"Uzdrowisko" - TVP2, godz. 19:00

"Hotel Paradise" wraca na antenę z drugim sezonem. W hotelu na magicznej wyspie Bali kilkunastu singli podejmie niebezpieczną grę, w której stawką będą miłość i pieniądze. Celem jest znalezienie pary i pozostanie w programie jak najdłużej. Nie będzie to jednak łatwe, bo strategia i rywalizacja przeplatają się z lojalnością i prawdziwymi uczuciami. Karty w tym miłosnym pokerze rozdaje Klaudia El Dursi. Prowadząca nie zamierza ułatwiać uczestnikom pobytu na rajskiej wyspie.
"Hotel Paradise" - TVN, TVN7, godz. 20:00

Dzielna drużyna Avengers pod wodzą Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy wyrusza do Nigerii. Ich celem jest powstrzymanie kryminalisty Brocka Rumlowa, który razem ze współpracownikami zaatakował laboratorium chemiczne w Lagos. Celem złoczyńców jest zdobycie wirusa. Avengersom udaje się udaremnić niecny plan. W efekcie ich akcji dochodzi do poważnych zniszczeń i strat w cywilach. Zaniepokojone władze postanawiają wprowadzić ustawę, która umożliwi kontrolę działań superbohaterów. Rządowy projekt budzi obawy niektórych członków Avengers.
"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" - TV Puls, godz. 20:00

Bryan Mills, emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w życiu rozwiedzionego mężczyzny jest córka, z którą od lat próbuje z nawiązać bliższe relacje. W dniu 17. urodzin Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką na wakacje do Paryża. Nie akceptując pomysłu samotnej eskapady, Bryan wyposaża dziewczynę w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Tuż po przybyciu na miejsce do mieszkania zajmowanego przez przyjaciółki włamuje się kilku mężczyzn.
"Uprowadzona" - Polsat, godz. 20:05

Eugène Froissard, dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, od czasu zawodu miłosnego jest mizoginem. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje on zadanie przygotowania do egzaminów niezdarnej policjantki, która marzy o zostaniu pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Eugène nie może się jej pozbyć, bo dziewczyna jest córką ministra spraw wewnętrznych.
"Agentka specjalnej troski" - TVP2, godz. 20:05

Film inspirowany życiem i karierą sportową Przemysława Salety. Historia człowieka, którego życie, dotąd podporządkowane karierze, zmienia się pod wpływem choroby córki. Wzruszająca opowieść o ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. To także lekcja najtrudniejszych wyborów życiowych, wobec których staje człowiek. Film był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany podczas festiwali filmowych i konkursów kinematograficznych w Polsce i za granicą.
"Bokser" - TVN7, godz. 21:00

Rok 1942. Kanadyjski oficer, Max Vatan, udaje się do Afryki Północnej, gdzie poznaje francuską działaczkę ruchu oporu - Marianne Beausejour. Wspólnie mają do wypełnienia niezwykle niebezpieczną misję, w trakcie której zakochują się w sobie. Niedługo po tym, Marianne zostaje oskarżona o kolaborację, a Max ma jedynie 72 godziny, aby udowodnić jej niewinność.
"Sprzymierzeni" - Polsat Film, godz. 21:00

Rok 1970 r. Po krwawym stłumieniu przez władze robotniczych protestów Wałęsa zostaje zmuszony do podpisania deklaracji współpracy z SB. Zdolności przywódcze i umiejętność porywania tłumów po raz pierwszy prezentuje podczas przemówienia pod stocznią w 9. rocznicę masakry z grudnia 1970. W sierpniu 1980 r. staje na czele strajku w Stoczni Gdańskiej. Zostaje przywódcą "Solidarności" oraz symbolem opozycji. W chwili wprowadzenia stanu wojennego zostaje internowany. Równolegle do kariery politycznej Wałęsy toczy się opowieść o jego życiu prywatnym.
"Wałęsa. Człowiek z nadziei" - TV4, godz. 21:40

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.
"Love Island. Wyspa miłości" - Polsat, godz. 22:05

Kojot ma trudne życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w którąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, by wydostać się na wolność. W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody, niespełniony rysownik komiksów, który zakochuje się w znanej piosenkarce Noemi, powiązanej ze światem gangsterskim. W ten sposób naraża się jej ojczymowi, który dybie na jego życie.
"Poranek kojota" - TVN, godz. 23:10

Julieta jest kobietą w średnim wieku. Zamierza wyprowadzić się z Hiszpanii i wraz z partnerem, Lorenzem, zamieszkać w Portugalii. Wydaje się, że Julieta jest szczęśliwa, nareszcie zaznała spokoju i ukojenia. W drodze na zakupy spotyka Beę, najlepszą przyjaciółkę swojej zaginionej córki. Antía zaginęła w tajemniczych okolicznościach 12 lat wcześniej. Bea wyjawia kobiecie, że jej córka mieszka w Szwajcarii, założyła tam rodzinę. Julieta postanawia zostać w Madrycie. Ma nadzieję, że pewnego dnia Antía spróbuje nawiązać z nią kontakt.
"Julieta" - TVP2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 31.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×