Program tv na poniedziałek, 4.02.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień! Przed nami poniedziałek, 4 lutego 2019 roku. Postawicie dzisiaj na film, serial czy Teatr Telewizji? Dla każdego coś miłego! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV. Oto program TV na poniedziałek, 4.02.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 4.02.2019 r.:

Czterech członków nowojorskiej rodziny Tierneyów jest funkcjonariuszami policji. Pewnego dnia w mieście dochodzi do strzelaniny. Podczas zasadzki w mieszkaniu dilera narkotyków ginie kilku policjantów. Zaczyna się dochodzenie, które prowadzi detektyw Ray Tierney. Sprawa ujawnia korupcję w szeregach policji. Możliwe, że w aferę zamieszany jest szwagier Raya, Jimmy. Ich więzy rodzinne zostają wystawione na ciężką próbę. Tymczasem śledczy ujawniają kolejne szczegóły skandalu.
"W cieniu chwały" - TVN 7, godz. 20:00

Czasy cywilizacji Majów. Łapa Jaguar mieszka w wiosce, w której czas upływa mu na polowaniach, zabawie oraz troszczeniu się o ciężarną żonę i o synka. Pewnego dnia ich życie niszczy przybycie łowców niewolników, którzy równają wioskę z ziemią, mordują mieszkańców, a pozostałych przy życiu biorą do niewoli. Schwytanemu Łapie Jaguarowi w ostatniej chwili udaje się ukryć żonę i syna w głębokim dole, w którym pozostają niezauważeni, ale nie mogą z niego samodzielnie wyjść. Wojownik wraz z innymi pojmanymi wyrusza w drogę do miasta.
"Apocalypto" - Polsat, godz. 20:10

Spektakl Teatru Telewizji. Młody wysłannik ONZ, Albert, przyjeżdża do odległego zakątka Ziemi z misją ucywilizowania Ludu Końca Świata. W zamian za pomoc humanitarną tubylcy powinni zaprzestać jedzenia ludzkiego mięsa. Wódz plemienia postanawia zgodzić się na ustępstwo i obiecuje Albertowi, że plemię zrezygnuje z polowania na kobiety i dzieci. Okazuje się jednak, że Lud Końca Świata nie zamierza przestrzegać umowy i wyrzec się obyczajów. Sytuacja Alberta jest bardzo skomplikowana, tym bardziej że mężczyzna zakochuje się w córce wodza.
"Ekspedycja" - TVP1, godz. 21:00

Joe, były agent do zadań specjalnych, zmaga się z poważnymi problemami psychicznymi. Chciałby, aby świat o nim zapomniał i by prześladujące go wspomnienia zniknęły na zawsze. Pewnego dnia Joe podejmuje się odnalezienia zaginionej nastolatki. Wkrótce były agent odkryje, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się wydawało. Joe, próbując ocalić niewinną dziewczynę, otrzyma szansę na ocalenie siebie.
"Nigdy cię tu nie było" - CANAL+, godz. 21:00

Niemiecka komedia Torstena Künstlera z Tilem Schweigerem i Matthiasem Schweighöferem w głównych rolach. Para oficerów policji taktycznej z różnych środowisk spotyka się, aby uratować córkę ambasadora.
"Hot Dog" - CANAL+ Film, godz. 21:35

Rodzina Reyów przeprowadza się do Carlsbadu w Kalifornii. Kilka dni po zamieszkaniu w nowym domu, pod nieobecność gospodarzy, dochodzi do włamania. Niemniej jednak Reyowie odkrywają, że nie zginęło nic wartościowego. Daniel postanawia zamontować w domu kilka kamer, aby zapobiec kolejnym podobnym wydarzeniom. Niebawem następują kolejne niedające się racjonalnie wytłumaczyć incydenty.
"Paranormal Activity II" - TVN 7, godz. 23:45

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 4.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×