Program tv na poniedziałek, 4.07.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Rozpoczynamy nowy tydzień! Zobaczcie, co warto obejrzeć dzisiaj w telewizji!

Multimedia

Doskonała obsada! Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Iluzja" - Polsat, godz. 20.10

Film Agnieszki Holland. Leopold Socha jest kanalarzem. Do pensji dorabia kradzieżami; przed wojną siedział za to w więzieniu. W trakcie likwidacji lwowskiego getta mężczyzna spotyka poszukującą schronienia grupę Żydów. Są wśród nich ludzie o różnym statusie społecznym i majątkowym. Socha zgadza się pomóc im ukryć się w kanałach za 500 złotych dziennie. Od tej chwili dogląda uciekinierów, narażając na niebezpieczeństwo siebie, żonę i córkę. Ma świadomość, że w każdej chwili może wpaść w ręce Niemców lub Ukraińców. Z czasem pieniądze i kosztowności się kończą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"W ciemności" - TVP Kultura, godz. 20.20

Drugi odcinek show. Uczestniczki znów dają się ponieść nocnym szaleństwom, którym towarzyszy alkohol. Niestety, granice dobrego smaku i kultury zostają przekroczone, więc poranek okaże się dla dziewczyn nieprzyjemny. Mentorki mogą nie dać wszystkim drugiej szansy. Część z uczestniczek wyjeżdża na dwa dni do luksusowego hotelu w Warszawie, a część z racji wcześniejszych przewinień będzie musiała ciężko pracować. Pobyt w mieście zwieńczy wyjście do Teatru Capitol na spektakl, który okaże się dla niektórych dziewczyn bodźcem do wielu przemyśleń.
Projekt Lady, odcinek 2 - TVN, godz. 20.55

Klasyka kina akcji i doskonały Rutger Hauer w roli głównej. Nick Parker jest weteranem wojny w Wietnamie, podczas której stracił wzrok. Ciężko rannego żołnierza uratowali mieszkańcy pobliskiej wioski. Nauczył się od nich, jak przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Mimo kalectwa poznaje wszystkie tajniki wschodnich sztuk walki, zręcznie włada samurajskim mieczem. Po 20 latach nieobecności w kraju Nick Parker wraca do Stanów Zjednoczonych. Poszukuje dawnego przyjaciela, który, jak się okazuje, ma kłopoty z mafią.
"Ślepa furia" - TV Puls, godz. 22.10

Projekcja wydarzeń mających miejsce podczas posiedzenia Rady Wojennej NATO w sytuacji ataku Rosji na kraje bałtyckie. Nawiązująca do "Wojny światów" Orsona Wellesa inscenizacja jest oparta na rozmowach z członkami Rady Wojennej NATO. Przedstawia kolejne etapy krytycznej narady: od sposobów zbierania informacji z pola, przez ich analizę, konsultacje z rządami poszczególnych krajów, po proces podejmowania decyzji. Członkowie Rady mają za zadanie dojść do porozumienia i wspólnie podjąć decyzję o kolejnych krokach NATO.
"Trzecia wojna - wybór strategii" - TVP2, godz. 23.30

Jason Segel w roli głównej. Trzydziestoletni Jeff nie pracuje i nadal mieszka z matką. Jego głównym zajęciem jest palenie trawki i rozmyślanie o życiu. Ciągle ogląda film "Znaki" M. Nighta Shyamalana, szukając w nim klucza do zrozumienia swojego losu. Jego bratu także nie wiedzie się najlepiej. Mężczyzna przeżywa kryzys wieku średniego i nie potrafi odnaleźć się w małżeństwie. Obaj muszą zmierzyć się z własnymi lękami, a katalizatorem zmian jest tajemniczy telefon, który odbiera Jeff. Tymczasem okazuje się, że ich matka ma cichego wielbiciela.
"Jeff wraca do domu" - TVN 7, godz. 23.35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×