Program tv na poniedziałek, 5.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć listopad! Przed nami poniedziałek, 5 listopada 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? A może skusicie się na teatr telewizji? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 5.11.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 5 listopada 2018 r.:

Tony Stark ujawnia, że jest superbohaterem znanym jako Iron Man. Opinia publiczna naciska, by przemysłowiec podzielił się technologią z wojskiem. Tony jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Uważa, że jego wynalazki mogą zostać wykorzystane do bezmyślnego zabijania ludzi. Zmaga się ze społecznymi naciskami, a także z nowymi, potężnymi przeciwnikami - Justinem Hammerem i szukającym zemsty rosyjskim fizykiem nazwiskiem Ivan Vanko. Stark może liczyć na pomoc przyjaciół - Pepper Potts i Jamesa Rhodesa.
"Iron Man II" - Polsat, godz. 20:10

Rok 1844. Karol Marks przebywa z żoną Jenny na emigracji w Paryżu. Spotyka syna właściciela fabryki, Fryderyka Engelsa, który zajmuje się zjawiskiem ubożenia angielskiego proletariatu. Mimo cenzury, policyjnych nalotów i zamieszek wspólnie przyczyniają się do narodzin komunizmu. Jest to największa zmiana polityczna w dziejach od czasów renesansu, dokonana przez aroganckich i zabawnych synów zamożnych rodzin.
"Młody Karol Marks" - Ale kino+, godz. 20:10

Prymas August Hlond odegrał ważną rolę w historii polskiego narodu, jednak jego postać jest mało znana. W świadomości Polaków funkcjonuje jedynie jako prymas, który poprzedzał Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia. Propaganda komunistyczna przedstawiała Hlonda jako hierarchę, który wraz z rządem polskim opuścił kraj we wrześniu 1939 roku, pozostawiając osamotniony naród skazany na klęskę. Spektakl przedstawia historię duchownego w okresie od wybuchu II wojny światowej do jego powrotu do Polski w lipcu 1945 roku.
"Prymas Hlond" - TVP1, godz. 21:00

Film złożony z archiwalnych wiadomości i materiałów wideo z Białego Domu. Nagrania zawierają także sceny próbne, dublowane i wycięte. Twórcy skrupulatnie dobrali materiały, aby uchwycić i przedstawić działania zmierzające do realizacji planu politycznego Ronalda Reagana. Wykorzystane materiały przedstawiają m.in. medialny pojedynek Reagana z Gorbaczowem. Dokument pokazuje też, jak dzięki politycznym umiejętnościom Reagana udało się uniknąć wojny nuklearnej.
"The Reagan Show" - CANAL+, godz. 21:00

Młody pisarz Przemek i jego żona aktorka Melania przyjeżdżają do Warszawy, gdzie pod nieobecność stryja zajmą się jego apartamentem, a Przemek ukończy powieść. Mieszkanie jest usytuowane w kamienicy w centrum miasta. Melania zgłębia historię domu. Odkrywa, że na ulicy Piusa 17, obecnie Pięknej, przed wojną znajdowała się ambasada niemiecka. Okazuje się, że winda w budynku nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale umożliwia podróż w czasie - z sierpnia 2012 r. do sierpnia 1939 r. Przemek i Mela próbują zmienić bieg historii.
"Ambassada" - Stopklatka TV, godz. 21:55

Historie trzech rodzin, w których życiu przeplatają się miłość i przemoc. Joséphine i Tomas niedawno się pobrali. Wydaje się, że są szczęśliwi, jednak rodzice Joséphine wkrótce odkrywają mroczniejszą stronę małżeństwa córki. Melanie spodziewa się dziecka. Rodzice kobiety są rozczarowani jej partnerem, który nie wydaje się dobrym kandydatem na męża i zięcia. Trzeci bohater, Anthony, jest marzycielem. Mężczyzna musi zaopiekować się matką, która z dnia na dzień straciła kontrolę nad swoim życiem.
"W kręgu przemocy" - Ale kino+, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 5.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×