Program TV na poniedziałek, 6 sierpnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek, 6 sierpnia - co dziś w telewizji? Tydzień rozpoczniemy z "Wonder Woman", "Hitmenem", "Królami nocy". Dziś okaże się też, kto wygra "Projekt Lady"! Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r.:

Bobby Green pracuje jako menedżer w klubie nocnym El Caribe, znajdującym się na brooklyńskiej Brighton Beach. Lokal należy do rosyjskiego mafiosa Marata Bużajewa. Green to panieńskie nazwisko matki Bobby'ego. Naprawdę mężczyzna nazywa się Grusinsky, a jego brat i ojciec są oficerami nowojorskiej policji. Ci, dowiedziawszy się o gangu narkotykowym, który działa w El Caribe, próbują namówić Bobby'ego do współpracy. Wkrótce policja przeprowadza nalot na lokal. Gangsterzy planują zemstę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Królowie nocy" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Agent 47 jest wychowankiem międzynarodowej agencji kształcącej płatnych zabójców. Umiejętności zdobywał od małego, ćwicząc posługiwanie się nożem, strzelanie z broni palnej i podkradanie się do ofiary. Po latach szkolenia jest jednym z najlepszych w swoim fachu. ICA zleca mu zlikwidowanie rosyjskiego polityka. W Sankt Petersburgu agent 47 oddaje precyzyjny strzał do Michaiła Belikowa. Operacja kończy się pomyślnie, ale po wykonaniu zadania mężczyzna dowiaduje się, że ktoś go widział. Świadkiem jest prostytutka Nika Boronina.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hitman" - Polsat, godz. 20:05

Dzisiaj sąd zdecyduje czy pozbawić Roberta prawa do opieki nad synem. Tadeusiak wie, że uratowałyby go zeznania Stasia, ale nie chce narażać syna. Rozprawa jest bardzo nerwowa - Tadeusiak próbuje przekonać sąd, że jego była żona nie jest w stanie opiekować się dzieckiem. Rozstrzygająca ma okazać się opinia kuratora - czy Robert będzie musiał oddać syna Oldze? Danka musi uporać się z problemem narkotyków w szkole - wiadomo już, że chłopak, który stracił przytomność miał we krwi efedrynę! Zimińska postanawia zaalarmować rodziców o problemie i zwołuje zebranie. Tymczasem Marek przeżywa ciężkie chwile - dziś odbędzie się pogrzeb Natalii. Zrządzeniem losu jego synek trafia w tym czasie pod opiekę Danki! W prasie ukazuje się wywiad z Moniką. Cieślikowa nie jest pewna, czy znowu nie zaszkodzi wizerunkowi męża. Tymczasem Gałczyńska ma kolejny cel dla Damiana - uważa, że z jej pomocą mógłby starać się o urząd prezydencki! Ale to nie jest jej jedyny plan - zamierza uwieść Cieślika!
"Na Wspólnej" odcinek 2725. - TVN, godz. 20:15

Tytułowy bohater, lekarz ginekolog, operuje w koszarowym szpitalu na ziemiach zachodnich oficera UB. W nagrodę za udany zabieg Kwiatkowski otrzymuje tygodniowy urlop. Wraz z przyjacielem jadą wyszabrowaną ciężarówką do Warszawy. W ruinach swojego domu lekarz spotyka sąsiadkę sprzed wojny, Krysię, w której się zakochuje. Zaprasza dziewczynę na bal do ocalałego hotelu "Polonia" i tam, po awanturze z radzieckim oficerem, chcąc ratować skórę, udaje oficera, którego leczył.
"Pułkownik Kwiatkowski" - TVP2, godz. 20:45

Ostatni tydzień trzech finalistek w szkole dla dam upływa pod znakiem przygotowań do uroczystości, podczas której dowiedzą się, kto wygra i otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie. Uczestniczki dostaną od Tatiany prezenty, które pomogą im przeanalizować pobyt w pałacu w Rozalinie. Dziewczęta uczą się także walca wiedeńskiego, a piękne suknie zostaną zaprojektowane specjalnie dla nich przez znanych polskich projektantów. Po gali kreacje trafią na aukcję charytatywną.
"Projekt Lady" odcinek 12. - TVN, godz. 21:30

Danny od czwartego roku życia był wychowywany przez gangstera Barta, który, znalazłszy go na ulicy, postanowił zrobić z niego niezawodnego ochroniarza. Traktował go jak psa i szkolił na mordercę. Dorosły Danny, mistrz wschodnich sztuk walki siejący postrach na ulicach Glasgow, zawsze wraca do nogi pana. Jego życie zmienia się dopiero wtedy, gdy poznaje niewidomego stroiciela fortepianów, Sama. Ten traktuje go jak człowieka, a dźwięk instrumentu wywołuje w bandycie zatarte wspomnienia. Danny postanawia uciec, by zamieszkać z Samem i Victorią.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Człowiek pies" - TV Puls, godz. 21:30

Diana jest amazońską księżniczką, która wychowała się na rajskiej wyspie. Dziewczyna od dzieciństwa szkoliła się na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia do jej magicznego świata niespodziewanie trafia amerykański pilot. Jego przybycie wywołuje poruszenie. Mężczyzna opowiada Dianie o wielkim konflikcie, który ogarnia świat. Księżniczka postanawia opuścić rodzinne strony z nadzieją, że uda jej się uratować ludzkość przed zagładą.
"Wonder Woman" - HBO, godz. 22:20

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 6.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×