Program tv na poniedziałek, 7.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HARMONOGRAM]

Przed nami poniedziałek, 7 maja 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy rozrywkę? Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie program telewizyjny na dzisiaj! Prezentujemy program TV na poniedziałek, 7.05.2018

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7 maja 2018 r.:

Cierpiąca na depresję i agorafobię Adele samotnie wychowuje nastoletniego Henry'ego. Przeddzień Święta Pracy matka i syn jadą do supermarketu. W sklepie podchodzi do nich Frank, który wymusza na nich, by zabrali go na kilka godzin do domu. Jak się okazuje, Frank jest zbiegłym ze szpitala więźniem, za którym rozesłano list gończy. Jego pobyt w domu Adele przedłuża się. W tym czasie mężczyzna z intruza staje się głową rodziny. Stopniowo zyskuje zaufanie i szacunek, a w końcu miłość kobiety.
"Długi wrześniowy weekend" - TVN7, godz. 20:00

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Avatar" - Polsat, godz. 20:10

Spektakl teatru telewizji. Widowisko teatralne nawiązujące do najlepszych tradycji kabaretu literackiego. Oparte zostało na twórczości satyrycznej Stefanii Grodzieńskiej i jej męża Jerzego Jurandota. Każdy monolog, dialog, piosenka to mistrzowski popis aktorski, z którego wyłania się pełna humoru opowieść o kobiecie i mężczyźnie. Całość jest inteligentną zabawą słowem, zawierającą satyrę i lirykę, abstrakcyjny żart i purnonsensy podkreślające absurdy życia codziennego.
"Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej" - TVP1, godz. 20:35

"Taxi 5". Biała taksówka znowu mknie po Marsylii, czyli powtórka z rozrywkiZobacz więcej

Leon Okrasa pracuje w spalarni odpadów medycznych w małym miasteczku. Kocha się w pielęgniarce Annie. Często obserwuje ją wracającą do domu. Bywa, że ją śledzi, ale gdy ją spotyka, nie potrafi się do niej zbliżyć. W końcu obmyśla sposób, by móc z nią być. Aplikuje Annie środek nasenny i w nocy zakrada się do jej mieszkania, by czerpać radość z bliskości i widoku ukochanej. Podczas kolejnych, trwających godzinami wizyt Leon pozwala sobie na coraz więcej. W końcu zostaje złapany przez policyjny patrol.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Cztery noce z Anną" - TVP Kultura, godz. 21:00

Policjant z Kairu próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa kobiety, którego dokonano w przeddzień rewolucji w Egipcie w 2011 roku. Incydent, który z początku wygląda na zabójstwo prostytutki, z czasem okazuje się bardziej skomplikowaną sprawą. Śledztwo prowadzi detektywa do egipskiej elity, a w kręgu podejrzeń znajdują się ludzie z otoczenia prezydenta Mubaraka.
"Morderstwo w hotelu Hilton" - CANAL+, godz. 22:35

Serial kryminalny. Ekranizacja bestsellerowej powieści amerykańskiego pisarza Harlana Cobena, znanego autora kryminałów. Po piętnastu latach małżeństwa znika mąż Evy Beaufils, Bastian. Kobieta pragnie za wszelką cenę go odnaleźć. Ujawniają się niedokończone sprawy z przeszłości. Coraz bardziej nurtuje ją pytanie, czy przed laty poślubiła człowieka, którego rzeczywiście znała i wiedziała o nim wszystko? Wiele wskazuje na to, że ich całe życie było pasmem samych kłamstw. Odpowiedź na te wątpliwości może okazać się zaskakująca.
"Tylko jedno spojrzenie" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 7.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×