Program tv na poniedziałek, 8.07.2019. Co obejrzeć 8 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 8 lipca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na serial, film czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program na poniedziałek, 8.07.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 8.07.2019 r.:

Miejscowość na Mazurach. Zwłoki Jarosława Zaranka zostają znalezione nieopodal cmentarza. Policja zatrzymuje podejrzanych. O pobicie ze skutkiem śmiertelnym zostają oskarżeni bracia Gradowie - Adam, Marcin i Dariusz, a także Janusz Charewicz, Paweł Ołdak i Józef Kopera. W śledztwie wychodzą na jaw okoliczności, które doprowadziły do dramatu. Jarosław Zaranek był recydywistą. Będąc na wolności, atakował sąsiadów, znęcał się nad nimi i zastraszał. W obliczu bezczynności policji mieszkańcy wsi postanowili się z nim rozprawić na własną rękę.
"Lincz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Dzięki technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch może przeżywać przygody swojego przodka, Aguilara, z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu we współczesnym świecie stawić czoła okrutnej i potężnej organizacji templariuszy.
"Assassin's Creed" - Polsat, godz. 20:05

Jeong-soo jest dilerem samochodów. Jadąc na urodziny córki, mężczyzna wjeżdża do tunelu, który ulega zawaleniu. Zdesperowany Jeong-soo próbuje znaleźć sposób, aby uwolnić się spod gruzów. Na zewnątrz gromadzą się dziennikarze i służby ratunkowe. Cały kraj śledzi akcję ratunkową, która coraz bardziej się przedłuża. Jeong-soo zaczyna wątpić w to, czy ktokolwiek zamierza mu pomóc.
"Tunel" - Ale kino+, godz. 20:10

Rok 1949. Do cygańskiego taboru Dionizego Wajsa dołącza młody poeta i wydawca Jerzy Ficowski. Poznaje Bronisławę "Papuszę" Wajs i odkrywa jej talent poetycki. Udaje mu się namówić kobietę do spisania wierszy, które tłumaczy na język polski, doprowadzając do ich wydania...
"Papusza" - TVP Kultura, godz. 20:20

Karol Kremer to młody sportowiec, którego specjalnością są skoki do wody. W Krakowie nie ma sobie równych. Wkrótce sukcesy sportowe przestają mu wystarczać; chłopak poszukuje coraz mocniejszych wrażeń. Gdy przypadkowo znajduje ciało zamordowanego chłopca, zamiast zaalarmować otoczenie przygląda się ofierze. Zaczyna na własną rękę szukać sprawcy. Trafia na tajemniczego mężczyznę, którego zaczyna śledzić. Między weterynarzem Lucjanem i Karolem rodzi się niebezpieczny układ.
"Czerwony pająk" - TVP2, godz. 22:00

Elitarna grupa agentów DEA ochrania barona narkotykowego. Czekając w hotelu na wsparcie, trafiają w zasadzkę byłych współpracowników przestępcy.
"Zabić Salazara" - Polsat, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 8.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×